Soyan je počítačový profesionál donútený pracovať pre spoločnosť, ktorú hackol. Táto firma realizuje rôzne tajné aktivity pre svojich zákazníkov po celom svete. Lois je kybernetová detektívka vyšetrujúca vojnové zločiny, ktorá chce za každú cenu poznať pravdu o nekalých praktikách. Dvojica sa stretne na streche, kde Soyan Lois predstaví svoju vlastnú virtuálnu verziu šachu. Začne medzi nimi kvitnúť láska, kým nevyjde najavo, že Lois sa snaží získať dáta práve od spoločnosti, pre ktorú Soyan pracuje, pričom jej vedenie sa chce uistiť, že žiadne tajomstvá nepreniknú von. Ako dopadne rozohraná hra? Pretrvá láska medzi Soyanom a Lois napriek ich rozdielom? (silentname)

silentname odpad!

"Hacker´s Game" je film, ktorý mal veľký potenciál, ale myslím si, že nie je nič horšie, ako keď sa jeden človek rozhodne postarať o produkciu, scenár aj réžiu, lebo výsledkom je skoro nepozerateľný film, ktorý neskutočne tápa vo všetkom. V istom smere som ho spočiatku aj obdivoval pre to, čo sa nám snažil povedať, no keď tu máme výsledne len romantický film s nefungujúcou atmosférou a nefungujúcou drámou, tak niečo nie je zvládnuté. Celé som to pozeral s jedným veľkým "I DON´T CARE" a mal som pocit, že ani herci sa nesnažili tomu dať akéhokoľvek ducha, či charizmu. A to som nevidel už dávno. Jediný, kto sa ako tak snažil bol chalan, čo hral Soyana. Ten bol celkom ok, ale ani tak to nebola žiadna sláva. Okrem toho absolútne strašné strihy scénok a miestami sa pozeráme na káble cez televízne správy a nedáva to žiadny zmysel. A čo sa hudby týka (tiež od Cyrila Morina) tak nechcem tvrdiť, že by bola zlá, ale mať ju v takomto filme je absolútne utrpenie a miestami absolútne neladí s tým, čo film prezentuje a výsledkom je skôr opačný efekt. Počúvať tú hudbu v tomto filme je ako keby M83 neskutočne nenávideli ľudí a rozhodli sa odprezentovať svoje diela v niečom, čo absolútne ruinuje všetko čo je v nich. Neviem čo by som fakt pochválil. Film je neskutočne nudný, nefungujúci s hroznými hereckými výkonmi... proste sa tomu radšej vyhnite. Hodnotenie: F ()

kaylin

Taková pěkná hackerská romance, které nechybí romantické momenty, ale ani trochu toho thrillerového nádechu. Ani v jednom případě to není ovšem něco, co by vás vyloženě dostalo a vy jste si film skutečně užívali. Fajn, ale nekoná se nějaké velké ohromení. Jako nezávislý film to ujde, ale na ten průměr si to také nesáhne. ()