Se slovníkem v posteli

Lesley Walker

Kostýmy:

Penny Rose
  • Gereth

Opravdu nechápu, kde tento film přišel k takovému nadhodnocení. Je to jedno velké klišé. Jessica alba je překrásná žena, ale to přeci neurčuje kvalitu filmu. Očekával jsem pomalu se rozvíjející vztah, ne že na to hupnou pár filmových minutek na to, co se seznámí. Když se film přehoupne do druhé poloviny, začínají se objevovat náznaky nějakého děje a říkal jsem si, že by Cecil a Neville mohli trochu zamíchat kartami. Nicméně nic takového se nestane. Přibývá jedna nudná minuta za druhou a film se pomaličku doloudá do předem jasného konce. Jen tak mimochodem, film jsem vybral, abych strávil romantický večer se slečnou a navodil příjemnou zamilovanou atmosféru. Usnula po prvních 40ti minutách filmu.(28.10.2008)

Rozpočet $12miliónov/70%/(9.4.2007)

Romantika, ktorá sa na nič nehrá, no nedá ani nič navyše. Okrem romantickej zápletky nuda no na bradavky Jessicy Alby sa oplatí počkať :P(28.2.2010)

Tento film je tak trochu o mojich snoch, preto inak ako 5 hviezdičiek nedám. Vždy som sníval stretnúť ženu svojich snov, najlepšie nejakú Slovanku, pretože ich považujem za najkrajšie, ale kľudne aj inú. Odísť do krásnej prírody, založiť si tam rodinu a nestarať sa o zbytočné materiálne hodnoty, ale žiť so svojou rodinou v skutočných hodnotách. Jessica Alba patrí k mojim najobľúbenejším herečkám, svojho času v mládežníckom veku moja platonická láska. Nádherná príroda, doslova divočina, teplé prostredie, možno trocha mi tam chýbalo azúrové more, či pekné zasnežené hory, ale aj tieto v trópoch sú krásne. Veľmi som nesúhlasil s tým, dať zabiť tých Holanďanov, skôr ich mal prehovoriť, aby ich zajali. Páčilo sa mi to vykreslenie nezmyselných tradícií, či už domorodcov alebo aj samotných Angličanov. Považujem to za jeden z najlepších romantických filmov v histórii, nech si už myslí kto chce, čo chce, ja tento film vždy rád pozerám, doslova ho milujem. Určite ste už zažili situácie, keď ste o niečom boli presvedčení, keď vás to chytilo za srdce a ani ste nevedeli prečo, či úplne to nebolo v súlade s tým, akí ste. Tu u mňa to nebolo systémom protiklady sa priťahujú, tu to bolo okúzlenie niečím, čo som hľadal, inde mi chýbalo a mohol som sa pritom rozplynúť šťastím. Tento film je doslova filmom môjho srdca a citov.(18.2.2012)

• Sofia

Tohle mi nepřišlo ani romantické, ani dobrodružné, ale prostě jen dokonale blbé. A jelikož prsa Jessicy Alby mě nechávají chladnou, tu třetí hvězdičku ze mě nikdo nevykřese.(29.12.2008)