poster

Se slovníkem v posteli

 • USA

  Sleeping Dictionary, The

 • Slovensko

  Slovník do postele

Drama / Romantický

USA, 2003, 107 min

Režie:

Guy Jenkin

Scénář:

Guy Jenkin

Kamera:

Martin Fuhrer

Hudba:

Simon Boswell

Střih:

Lesley Walker

Kostýmy:

Penny Rose
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kikania
  ***

  Zlúčenie-odlúčenie, zlúčenie-odlúčenie...normálna zápletka pre romantiku :) Ale tak, dalo sa na to bez akejkoľvek ujmy na zdraví pozerať. Napriek tomu, že Jessicu Albu veľmi nemusím, tu mi nejak neprekážal jej herecký prejav. 55%(6.8.2009)

 • AngelAngie
  ***

  Líbil, nezklamal, i když jsou lepší, spousta hluchých míst a mnohdy až moc romantika a žánr trošku klišé, přesto herecké výkony výborné a nahá Jess Alba je opravdu něco ke kouknutí.(23.5.2008)

 • Hogun
  ****

  Tak takto sa majú učiť cudzie jazyky !? :-) Príjemná romantická oddychovka so sexi "slovníkom" Jessicou Albou.(22.6.2005)

 • Gereth
  *

  Opravdu nechápu, kde tento film přišel k takovému nadhodnocení. Je to jedno velké klišé. Jessica alba je překrásná žena, ale to přeci neurčuje kvalitu filmu. Očekával jsem pomalu se rozvíjející vztah, ne že na to hupnou pár filmových minutek na to, co se seznámí. Když se film přehoupne do druhé poloviny, začínají se objevovat náznaky nějakého děje a říkal jsem si, že by Cecil a Neville mohli trochu zamíchat kartami. Nicméně nic takového se nestane. Přibývá jedna nudná minuta za druhou a film se pomaličku doloudá do předem jasného konce. Jen tak mimochodem, film jsem vybral, abych strávil romantický večer se slečnou a navodil příjemnou zamilovanou atmosféru. Usnula po prvních 40ti minutách filmu.(28.10.2008)

 • Brandon
  ***

  I přes hloupoučký scénář, který je jak vystřižený z růžové knihovny, nelze popřít docela originální námět. Kdyby byla hitparáda názvů filmů, tak Se slovníkem v posteli by se určitě umístil v top5. No není slovník jako slovník, s tímhle se slovíčka pamatují určitě mnohem lépe. Přestože mě to kalifornské poupě Jessica Alba moc jako domorodá kráska z Bornea nenadchla, tak jsem se alespoň naučil pár nových výrazů jazyka Ibanů......ještě doplním užitečné spojení, které ve filmu nezaznělo: "Aku rinduka nuan. Aram meh kitai ngirup." :-)(15.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace