poster

Se slovníkem v posteli

 • USA

  Sleeping Dictionary, The

 • Slovensko

  Slovník do postele

Drama / Romantický

USA, 2003, 107 min

Režie:

Guy Jenkin

Scénář:

Guy Jenkin

Kamera:

Martin Fuhrer

Hudba:

Simon Boswell

Střih:

Lesley Walker

Kostýmy:

Penny Rose
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 5150
  ****

  Hezký film, který se mi svým dobrodružně romantickým příběhem přesně strefil do nálady.(3.1.2008)

 • otík
  ***

  Místy neskutečně hloupé, místy pořádně romantické, místy nedomyšlené (třeba když záporákovi nejdřív roztřískají hodinami hlavu a on na druhý den vesele bez jediné ranky honí hlavního hrdinu po džungli). Na večerní romanťák je tam moc usekaných hlav a hodně mrtvol, na dobrodružný film je to moc romantické. Film s hezkou hudbou, který zůstal někde na půli cesty.(20.2.2015)

 • Vavča
  ****

  Příběh alá Pocahontas, ale z Malajsie doby let řicátých. Jednak mě dostává to umístění tématu, pro antropologa obzvláště vypečené:) Jessica Alba navíc skutečně vypadá jako krásná míšenka, Hugh Dancy je taktéž přesvědčivý ve své roli civilizujícího Angličana, kterého prostředí donutí uvažovat jinak. Fajn jsou herci i ve vedlejších rolích, např. Emily Mortimer. Tento film má sice jednoduchou premisu, ale nedějí se v něm vydírácí a zneužívací scény diváka, žádné scénaristické úlety, poklidná linie je podepřena jak skvělou kamerou, výkony herců, tak především rozehranými emocemi, celkovou realističností, kterou ani nijak nekazí heppáč. Typ filmu a příběhu výborně zpracovaný, jak jsem to v rámci americko-evropského prostředí už dlouho neviděl.(14.3.2012)

 • Terva
  ****

  Romantika a Jesicca Alba 80 %(25.5.2011)

 • becki_tu
  ***

  Nepřeslazená romantika s nádhernými exteriéry, okouzlující Jessicou Albou a jakžtakž přijatelným dějem s motivem vzájemného střetu kultur a tradic, který zákonitě a bez větších dějových odboček směřuje k očekávanému happyendu. A závěr? Že s Jessicou bych chodil klidně i na hodiny jaderné fyziky...(30.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace