Sousedi 2

Neighbors 2: Sorority Rising

Susedia na odstrel 2

Komedie

USA, 2016, 104 min

Bavila jsem se o krapet méně než u jedničky, ale i tak to byla docela fajn odpočinková komedie. Jen bych osobně vypustila několik těch gagů, které už na můj vkus hodně hraničily s nechutností. Jakmile to podle mě přesáhne určitou míru, už to není vtipné (no, je to asi věc vkusu, ale přece jenom by se to dalo nahradit jiným druhem humoru, který by fungoval lépe). Spousta vtipů se ale naopak povedla, například scéna při vaření vajíček natvrdo. :D A potěšila mě v hlavní roli Chloë a ve vedlejší mini roličce Selena. Pokud se líbil první díl, je rozhodně fajn kouknout se na toto pokračování, přestože opravdu stačí vidět jednou. ~(3,2)~(2.6.2016)

Předvídatelné a nezajímavé, stejně jako první díl.(29.10.2016)

• TheDon

Vzhledem k tomu, že jsem už první díl ohodnotil monstrózníma dvěma hvězdama, tak tady bych nejraději ještě jednu ubral. Ale protože mám Rožéna docela rád, nechám to na té půvabné dvoječce. Film je více méně o tom stejným jako jednotka, ale s tím rozdílem, že nějakej lepší nápad, nebo gag úplně chybí. Kick asska je snad film od filmu šerednější a pokud někdy nastane doba, kdy se mi tahle tlama začně líbit, tak snad jedině tehdy, až si koupím žůžovýho růžovýho pežota a do svýho slovníku zařadím slova jako : ´bájo, žužu, čiči´ apod. Prostě bych musel být asi teplomet, protože tahle švizda vypadá jako chlap. Jinak Efronův airbagovej abflug docela ušel. 30% P.s.: o čem bude třetí recyklát? o vedle bydlící bandě seniórů , hrajících bingo, mlátíce chodítky o zem?(15.8.2016)

Tohle bylo snad ještě lepší jak 1. Námět je sice podobný, ale myšlenka zajímavější. Místo bratrstva se totiž do vedlejšího domu nastěhovalo sesterstvo. Dost se tu řeší témata jako feminismus nebo sexismus. Taky si z nich občas střílí. Některé postavy se posunuly a jiné zůstaly tam, kde byly. To je například problém Teddyho v podání Zaca Efrona. Chloë Grace Moretz asi víc sedly dětské role, ale taky není špatná. Nakonec po všech společných naschválech opět najdou společnou řeč. Přišlo mi, že je tady víc fórů, takže je film svižnější. Další díl už ale asi nebude. "Proč bych maso počítal na gramy?" :D(16.9.2016)

O trošičku lepší jak mdlá jednička. Dvojka lehce rozvíjí předchozí dění, přidává sesterstvo s Chloë Grace Moretz v čele a pár luxusních situačních momentů (vaření vajec, training day, airbag). Bylo to celkem fajn, ale stačí, trojka by se to zase mohla stáhnout dolů.(22.8.2016)

• - Jeden z plakátů k filmu je parodií na plakát ke Captain America: Občanská válka (2016), který šel do kin téměř ve stejnou dobu, a ve kterém jsou rovněž dva týmy bojující navzájem proti sobě. (Stanislaus)

• - Chloë Grace Moretz oznámila svoje účinkovanie vo filme prostredníctvom Twitteru. (Da_reba)

• - Kelly (Rose Byrne) se v jedné scéně ptá své dcery Stelly: "Do you see things that I don't?" ("Vidíš věci, které já nevidím?"), čímž odkazuje na roli, kterou Rose Byrne hrála v hororu Insidious (2010) a jeho pokračování Insidious 2 (2013). (Stanislaus)