Ostrovní zprávy

Ostrovné správy

Drama / Romantický

USA, 2001, 107 min

• MartinezZ

100 minut čekání, až se konečně něco začne dít a hle - ony titulky. A bohužel ani kvůli těm hercům to není potřeba vidět, prostě tam jen jsou a ve výsledků zbyteční, stejně jako film. Filmová trága.(19.3.2014)

Hlavní plus: Kevin Spacey, Julianne Moore, zvláštní atmosféra. Hlavní mínus: někdy až pohádkový nádech jinak celkem seversky drsného filmu. Vyberte si sami, co u vás převáží. U mě jsou to jednoznačně klady.(4.8.2007)

Osud smutného chlápka (s vizáží mého oblíbence Kevina Spaceyho), který si na nehostinném ostrově srovnává v hlavě svůj život, mne sice docela zaujal, ale pobavit mne nemohl. Melancholie stříkala z obrazovky všemi směry, ale mně chyběl občasný vtípek, který by snímek učinil pro mé oči koukatelnějším.(6.12.2008)

Kouzelné a působivé, způsobem na který musím přijít na druhé shlédnutí...(4.8.2007)

Tenhle film má snad všechno, co od filmu očekávám - mj. skvělé herce, zajímavé prostředí a hlavně - nutí mě přemýšlet. Přesto mi to nějak "nedalo".(14.10.2007)