RYTMUS sídliskový sen

Slovensko / Česko, 2015, 90 min

Miro Drobný

Miro Drobný
  • Shimargh

Ha, Rytmus vůbec není drsný a tvrdý rapper, jak se směle prezentuje v textech a klipech - je to jen vobyčejnej, přecitlivělej, zamindrákovanej uhrovatej kriplíček, kterýmu chybí tatínek a děti na něj byli tak mooooc moooocinky zlí, fňuky fňuk. PS: Klipy, muziku a jeho texty mám rád, ale jinak je to hroznej vocásek.(26.2.2016)

Dostojny docu- strih. Spravny obraz a vypoved o jednej casti zivota a casto krutych pravdach P.V.. Rap mi blizky neni, ani jeho prednasaci. Celkovo osobnost P.V. nech je aka je, ale ma srdce na pravom mieste. Treba sa na to trocha inak divat. Vsimol som si ze je tu plno odpadov ,(myslim si ze len z principu, bla bla..). To neuznavam, nehodnoti sa clovek,ale obsahovo- objemovo snimok, ci? Do odpadu to ma skutocne daleko, teda ak do nejakeho ma.. Stvrta hviezda -reserve(3.1.2016)

• dyfur

Dovoľujem si tu uviesť -nie moju- zaujímavosť: ** Počas natáčania vznikali veľmi vypäté situácie medzi Patrikom, rodinou a štábom. Patrik dokonca celý projekt stopol a film sa na pol roka ocitol na mŕtvom bode*** Môj názor:....no hrozné čosi ...čo všetko sa mohlo stať-ale nakoniec sa to natočilo jéééj ohromnéééé.To by sme prišli o tento skvost...ale ruku na srdce Rytmus -ty si to chcel natočiť a aj si vedel,že sa to natočí,natoľko investuješ do reklamy....Nepopieram,že má môj určitý obdiv-Rytmus,ked z hovna pletie bič - hlas nemá ,ale spieva,býval v bežnom domčeku v štvrti Lodenica v Piešťanoch-ale bavíme sa o vile,tvári sa na chudobného chlapčeka z Piešťan pritom jeho pomery boli nadštandartné-sidlisko Adama Trajana v Piešťanoch patrí medzi tie lepšie aspon v tých dobách o kt.hovorí... atd Ozaj reálne by mňa zaujímalo:kolko ks predal CD,DVD,kolko ročne zarobí,kolko tých vystúpení po 5000 eur má mesačne atd.....lebo naša zlata platna nie je medzinárodná zlatá platna - to su uplne iné počty atď ono sa to celé kamufluje - iste niečo je v ňom ale velakrát mi to pripadá ako taký "pušap" nemyslím tým nič sexistického a uražlivého , ale niečo čo sa hra na niečo čo nie je....(7.2.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $445,767▐ takmer národný hrdina za to čo dokázal showbiznise no ne a k tomu si ešte nájsť svoj rodokmeň až niekde v indii no pekne, dokument nakoniec neponúkne nič čo by nejak zvlášť donútilo uznávať tohto lepšieho heftára než hip-hopera a ani tie slzy moc nebrali čo vycedil, z tej ako že hudobnej kariéry sa nedozvieme z hola nič, skôr sa tu preberá len jeho nulový vzťah z tatkom, pár rodinných pochvál a krívd, čakal som od neho ale aj tak omnoho viac zábavných heftov, dosť suché to bolo /videl v kine: 25%/(21.8.2015)

• ancientone

Išiel som sa do kina pobaviť. Nepobavil som sa. Maximálne sterilná, nudná a naprázdno tlachajúca, občas smokliaca záležitosť. Stokujeme vonku a šlofíka hádžeme v kine. Na druhú stranu, nie je to také zlo,ako som myslel.(22.8.2015)