RYTMUS sídliskový sen

Dokumentární / Hudební

Slovensko / Česko, 2015, 90 min

Miro Drobný

Miro Drobný

TOP! :) Rytmus King!(31.8.2015)

Dostojny docu- strih. Spravny obraz a vypoved o jednej casti zivota a casto krutych pravdach P.V.. Rap mi blizky neni, ani jeho prednasaci. Celkovo osobnost P.V. nech je aka je, ale ma srdce na pravom mieste. Treba sa na to trocha inak divat. Vsimol som si ze je tu plno odpadov ,(myslim si ze len z principu, bla bla..). To neuznavam, nehodnoti sa clovek,ale obsahovo- objemovo snimok, ci? Do odpadu to ma skutocne daleko, teda ak do nejakeho ma.. Stvrta hviezda -reserve(3.1.2016)

• Rihan

Tohle je odpad jako vyšitý. Příznivcům Rytmuse se omlouvám, asi to stejně nepochopí.(11.12.2015)

• xxmartinxx

Dost důsledné, aby to Rytmuse relativizovalo, což je mnohem víc, než jsem čekal, ale ne dost odvážné, aby mu to nedalo vždy poslední slovo. Až závěrečná epizodka v Indii zavání sebeparodií, jinak spíš standardní polotovar.(25.8.2015)

• Baronne

Odpad už jen z principu. Asi mi ani tak nevadí, že to je cigán, co umí jenom flusat do mikrofonu, spíš mě štve ta jeho přiblblá nátura, a to, že je pravděpodobně velice hloupej. Vytetovaný Bentley/Breitling mi to jasně potvrzuje. To, že "rappuje" o jeho diamantových hodinkách, tím bohužel ukazuje, že bohatství Rytmuse není jeho osobnost, nýbrž jeho peníze. Navíc to neni žádná legenda, která si zaslouží takovej dokument. Kdyby to bylo o Majku Spiritovi, kterej je duševně absolutně na jiný úrovni než tenhle pračlověk, to by bylo jiný kafe.(21.8.2015)