RYTMUS sídliskový sen

Slovensko / Česko, 2015, 90 min

Miro Drobný

Miro Drobný
  • Luboshmir

úplná tragédie to nebyla :D(28.8.2015)

• venison

Čekala jsem mnohé, ale takovouhle bídu tedy ne.. O Rytmusovi jsem neměla nikdy valné mínění, ale je vidět, že jsem ho vždycky spíše přeceňovala.. Respektuji to, jak se umí prodat, nikoliv jako hudebníka.. Chápu, že si jako populární osobnost střeží soukromí, ale naivně jsem předpokládala, že se tímto počinem chce alespoň trošku otevřít světu.. Něco jako jak se chlapec ze sídliště celebritou stal aneb slovenská verze amerického snu.. Nene, tady se celou dobu řeší, že si v rané dospělosti všiml, že je asi nejspíš Rom, postavil si na tom celou kariéru a teď by si to jen chtěl geneticky potvrdit.. No a když to zjistí, tak je šokovaný.. Samozřejmě, že následně pátrá po své biologické rodině z větve otce.. Když se dopátrá, tak musí ještě dál za svými kořeny až mezi nedotknutelné do Indie.. Měl to být děsně zajímavej doják s konečným rozhřešením, ale na mě to působilo děsně povrchově a bulvárně.. Dokument jsem přeskákala až na konec, který byl jedna velká komedie.. Čekala jsem, že si o něm udělám mnohem lepší obrázek, že překvapí (párkrát se mi to třeba v 13. komnatě stalo), ale že si o něm udělám mnohem horší závěr jsem bohužel netušila..(24.10.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $445,767▐ takmer národný hrdina za to čo dokázal showbiznise no ne a k tomu si ešte nájsť svoj rodokmeň až niekde v indii no pekne, dokument nakoniec neponúkne nič čo by nejak zvlášť donútilo uznávať tohto lepšieho heftára než hip-hopera a ani tie slzy moc nebrali čo vycedil, z tej ako že hudobnej kariéry sa nedozvieme z hola nič, skôr sa tu preberá len jeho nulový vzťah z tatkom, pár rodinných pochvál a krívd, čakal som od neho ale aj tak omnoho viac zábavných heftov, dosť suché to bolo /videl v kine: 25%/(21.8.2015)

Je jiny nez pusobi a proto je mi sympaticky. Je uveritelny a uprimny.(26.8.2015)

"Dobre si to strihol. Má to popiči logiku, chápeš?" - Povrchný fejk, co dobře vypovídá o fejkové povrchnosti. Takže trefa!(15.12.2016)

• - Dokument se natáčel v letech 2007-2014. (Duch217)

• - Počas natáčania vznikali veľmi vypäté situácie medzi Patrikom, rodinou a štábom. Patrik dokonca celý projekt stopol a film sa na pol roka ocitol na mŕtvom bode. (Kefas21)