poster

Loganův útěk

 • USA

  Logan's Run

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA, 1976, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini

  Oscar 2 nominace: Výprava, Kamera + (Vizuální efekty)(18.3.2004)

 • Vampireman
  ****

  Zvrácená zábava, ale bavil jsem se fakt hodně. 3,5*(9.3.2011)

 • Djkoma
  ***

  Bohužel to není úžasné, ale pouze průměrné sci-fi, které "prý" není příliš věrné předloze a nevyužívá jí, jak by mohlo. Snímek má několik kladů mezi které rozhodně patří Michael York a perfektně vytvořeným světem (už chápu, kde se inspiroval Michael Bay při vymýšlení svého Ostrova... hodně inspiroval:). Michael Anderson se snažil postavit celý snímek na obrovských kulisách a herectví Michaela Yorka, což se podařilo tak z poloviny. Pohledy a procházení hrdinů zarostlým městem jsou pro mě dodnes velmi působivé a jde o jedny z nejlepších post apokalyptických pohledů do budoucího světa. Zpětně je na snímku poznat stáří a trochu naivní barvičky, které mohli přitáhnout děti, ale dnes působí opravdu dětsky. Doufám, že se jednou dočká Brian Singer a natočí si remake tohoto snímku, protože v jeho rukou by se tato výprava za hranice města mohla stát velmi epickou a úchvatnou.(21.9.2007)

 • Anderton
  ****

  Neuveriteľne kúzelná predstava tvorcov v 70tych rokoch o našej ďalekej budúcnosti. Nemyslia to úplne vážne, je to predovšetkým satira, ale je to kúzeľné. Parodicky zobrazované ženy ako objekty pre pánov, prehnaný konzum, gýčovitá atmosféra plus brutálne násilie inšpirovali napríklad aj tohtoročné Hunger games a v minulosti rad ďalších. Záverečná polhodina už toto kúzlo nemá, pretože vidieť prírodu a exteriéry v okolí dokonalého mesta budúcnosti pôsobí ako z iného filmu. Ale samozrejme to beriem ako súčasť posolstva.(14.6.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Člověk se může dožít i více než třiceti let? Co je to za blábol? Každý přece ví, že člověk nejprve zezelená, pak zčervená a nakonec se radostně rozprskne v karuselu. Takové nesmysly jistě šíří ti, co nepoznají rozdíl mezi zabitím a vypnutím uprchlíka. Mne tedy Logan 5 při svém poznávání pravdy tak nějak nedokázal zaujmout a jeho prsatý komplic Jessica 6 to zvládla pouze při svlékání. K nikomu jsem zkrátka nic necítil, prehistorické interiéry byly k smíchu a o kvalitě střelby Strážců se snad nebudu ani zmiňovat. Jediným zábavným pozitivem bylo to zmatené cosi, co všechno zmrazilo, ale to zase mělo tak krátký výstup, že to tu konzistentní nudu příliš nenarušilo.(28.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace