• Tommassi3

"No, tak si to nechte, když jste takovej tajnej !!" ;)(23.7.2016)

Paktování s cizinci a vůbec celý bolševický nádech této detektivky mi trochu vadil. Ale spád tahle detektivka má, i napětí. Takže hodnotím průměrně.(1.12.2013)

Škoda nedopovězení příběhu soukromého života kapitána Marhy, postavy Františka Němce. Jinak je tenhle film vcelku sympatická kriminálka se skvělým obsazením, velice dobrou hudbou (ústřední motiv!) a svižnou režií (scény s identifikací těla, sledováním jednoho z podezřelých nebo ta "předpožárová" se obzvlášť vyvedly).(4.12.2011)

Ten obsah mě fakt dostal. To nemohl psát nikdo svépravnej... Jinak vesměs průměrná detektivka která kromě vyšetřování případu samotného ukazuje, že kriminalista opravdu nemá lehký život, obzvlášť když jeho manželka je krapet hysterka a navíc se tu dokonce vrah v rámci zahlazení stop pokusí zlikvidovat i samotného vyšetřovatele! Ale Franta Němec je kabrňák a všechno to nakonec rozlouskne. Na ideologii seru je to poplatné době vzniku, ale to bych musel vyodpadovat všechno z té doby. Dobré jitro, tady vnitro!!! 55%(25.3.2016)

• Enšpígl

Herci byli v pohodě, ale tempo kulhajícího šneka není pro filmovou kriminálku ta správná rychlost. Trvat to tak o deset minut dýl, vzal bych tu vraždu v rámci ukončení filmu zřejmě na sebe.(7.3.2011)