Supermiss 2014

Soutěžní
Česko, 2015, 70 min

Režie:

Adam Rezek

Záznam osmého ročníku soutěže, kde vítězí nejen půvab, ale i talent krásných žen. Moderuje Jan Čenský. Soutěž Supermiss je určena pro dívky ve věku od 18 do 30 let a je rozdělena do tří soutěžních kol – módní přehlídka, volná disciplína a promenáda v plavkách. Dívky budou mít příležitost se nám již tradičně předvést také jako řidičky motokár. V průběhu večera vystoupí populární zpěvačka Tereza Kerndlová a celým programem nás provede vtipný a šarmantní Jan Čenský. Všechna vystoupení finalistek bude hodnotit porota složená z partnerů soutěže i z osobností společenského i kulturního života. Tak která z dvanácti finalistek si letos odnese korunku? (Česká televize)

kingik

Vítězka u mě nevzbuzovala vášně, ale když se někdo jmenuje Hana Vágnerová, není se co divit. Říkáte si, co má jméno do činění s pnutím v poklopci Jana Čenského, ale má. Nevím, jak to vysvětlit, ale má a ne málo. Když by se soutěžící jmenovala třeba Filoména Kozatá, tak většina bude stejně reagovat na její příjmení, jestli náhodou nemá hrudník jako airbag. Kdežto Anežka Ježková patrně vzbudí zájem u těch, kteří si chtějí užít vzácných chvil s přírodním ochlupením. Hana Vágnerová, pokud jde o příjmení, nevzbudí nic. In natura holky, co se zúčastnily tohoto klání o Supermiss, byly překvapivě pohledné, než konkurence od Maláčové. Ve srovnání s Českou Miss, tahle soutěž dívčí krásy z toho vychází jako chudá příbuzná. Scéna bez nápadu, nijak honosná, rok co rok to samé a oku nelahodné. To, co nezvládl z finančních důvodů architekt scény, překonal módní návrhář, který prokázal detailní smysl pro perverzi. Opravdu byla radost pohledět na dívky, jak jim to slušelo. Akorát ty realizační nedostatky to dost srážely. Všechno bilo do očí svou laciností. Ředitel soutěže Vavřinec je solidní perverz typ. Dovedu si představit, co se děje v zákulisí. Nevynechá ani Čenského, který je rok co rok mrdán strapíkem. Holky mu dají co proto. To nejsou královny krásy. To jsou Strap-On Queens. A to je jeden z nejsilnějších atributů téhle soutěže a také jedna z podmínek pro podání přihlášky. Porota, hudební čísla, to je všechno slabota a nestojí za řeč. Ale přihlásily se jim tam solidní kurviska. Nechal bych se přeblafnout od sedmičky. To je prý šťastné číslo. 40% ()