Chůvák

Babysitter

Komedie

Německo, 2015, 110 min

• Handle

Trochu jsem si připadal, jako když před patnácti lety v sobotu dopoledne zapnu béčkovou komedii na Tv Nova. Totálně old school film bez vtipu a vyšších ambicí. Je vám naprosto jasné, jak se bude film vyvíjet, jak skončí a co přesně budou kecat postavy za klišé moudra. Přežít se to dalo, ale nezasmál jsem se fakt ani jednou.(2.3.2016)

• Sarcasmgirl

Začátek se rozjížděl slibně, ale asi po 20-ti munutách člověk začal mít pocit, že vlastně kouká na Doktora z hor, co dělá chůvu dvoum opuštěným sirotkům, co demolicí aut předčí i Kobru 11.(28.2.2016)

Pardon, ale Německo má poslední dobou ty nejlepší komedie. Není to taková ta klasika jako v USA. Má to vždy něco do sebe. Ostatně jako tenhle výtvor. Opravdu příjemná podívaná.(27.6.2016)

Kino Dukla Jihlava (23.3.2016) 75%(24.3.2016)

• Hapretor

Matthias Schweighöfer je strašná držka. Je to jako napůl chlap, napůl ženská, ale zároveň ani jedno. Jako zahraje to dobře, ale stejně se mi na něj špatně dívá. Jinak zas tak vtipné mi to nepřišlo. Ale na zabití času plně dostačující.(25.10.2016)