Chůvák

Der Nanny

Babysitter

Komedie

Německo, 2015, 110 min

Očakával som niečo na štýl The Sitter, a zas až tak ďaleko od predpokladu som nebol, aj keď tento nemecký Nanny ma bavil o niečo viac. Aj keď sa tá klasická šablóna tam bola pomerne dosť citeľná a vývoj deju prakticky dosť priamočiary a predvídateľný. Na druhú stranu, fajn postavy (najmä chúvak Rolf), a niektoré scénky mali veľmi príjemný sociálny rozmer. Bohužiaľ, komédie v tom bolo dosť máličko, aj keď snahy o humor tu boli - lenže to bol dosť prízemný humor. Ale tak aspoň na tie 3* by to bolo!(26.6.2016)

• Hapretor

Matthias Schweighöfer je strašná držka. Je to jako napůl chlap, napůl ženská, ale zároveň ani jedno. Jako zahraje to dobře, ale stejně se mi na něj špatně dívá. Jinak zas tak vtipné mi to nepřišlo. Ale na zabití času plně dostačující.(25.10.2016)

• makuk1

Nevím, zda to neni tím dabingem, ale přišlo mi to dokonale nevtipné. Pokud je vulgarita považována za vtipa tak pár vtipů tam bylo. Bohužel film je rezvleklí a tak nějak poslepovaný horkou jehlou, že nakonec jste rádi že to vůbec nějak skončí.(25.2.2016)

Pardon, ale Německo má poslední dobou ty nejlepší komedie. Není to taková ta klasika jako v USA. Má to vždy něco do sebe. Ostatně jako tenhle výtvor. Opravdu příjemná podívaná.(27.6.2016)

• Handle

Trochu jsem si připadal, jako když před patnácti lety v sobotu dopoledne zapnu béčkovou komedii na Tv Nova. Totálně old school film bez vtipu a vyšších ambicí. Je vám naprosto jasné, jak se bude film vyvíjet, jak skončí a co přesně budou kecat postavy za klišé moudra. Přežít se to dalo, ale nezasmál jsem se fakt ani jednou.(2.3.2016)