Chůvák

Der Nanny

Babysitter

Komedie

Německo, 2015, 110 min

Pardon, ale Německo má poslední dobou ty nejlepší komedie. Není to taková ta klasika jako v USA. Má to vždy něco do sebe. Ostatně jako tenhle výtvor. Opravdu příjemná podívaná.(27.6.2016)

Kino Dukla Jihlava (23.3.2016) 75%(24.3.2016)

• makuk1

Nevím, zda to neni tím dabingem, ale přišlo mi to dokonale nevtipné. Pokud je vulgarita považována za vtipa tak pár vtipů tam bylo. Bohužel film je rezvleklí a tak nějak poslepovaný horkou jehlou, že nakonec jste rádi že to vůbec nějak skončí.(25.2.2016)

Očakával som niečo na štýl The Sitter, a zas až tak ďaleko od predpokladu som nebol, aj keď tento nemecký Nanny ma bavil o niečo viac. Aj keď sa tá klasická šablóna tam bola pomerne dosť citeľná a vývoj deju prakticky dosť priamočiary a predvídateľný. Na druhú stranu, fajn postavy (najmä chúvak Rolf), a niektoré scénky mali veľmi príjemný sociálny rozmer. Bohužiaľ, komédie v tom bolo dosť máličko, aj keď snahy o humor tu boli - lenže to bol dosť prízemný humor. Ale tak aspoň na tie 3* by to bolo!(26.6.2016)

• Felisr

To takhle jednou řekl Til Schweiger kamarádovi Matthiasovi "Hele a proč to neděláš jako já? Sám si píšu scénář, režíruju a ještě dám hlavní roli..." No, tak to tak udělal. Jenže místo kvalitních Tilových Zajíčků, Kuřat apod. mu vyšla směska trochu vtipných a rádoby vtipných scének slepených do filmu. Za tři hvězdy jen s odřenýma ušima.(23.2.2016)