Chůvák

Der Nanny

Babysitter

Komedie

Německo, 2015, 110 min

Rozpočet €9miliónovTržby Celosvetovo $15,736,000▐ Nemčúri sa akosi rozbehli a chytili sa na komédiách, zapáčili sa im tvrdšie vtípky a prevažne im to tam aj sedí, a okatý Gloom boduje, pobavilo /videl v kine: 60%/(7.3.2016)

• Sarcasmgirl

Začátek se rozjížděl slibně, ale asi po 20-ti munutách člověk začal mít pocit, že vlastně kouká na Doktora z hor, co dělá chůvu dvoum opuštěným sirotkům, co demolicí aut předčí i Kobru 11.(28.2.2016)

Ona je to taková kýčovitá hollywoodská klasika, kdy bezohledný táta nemá čas na děti a musí si projít prozřením, aby zjistil, co je na tom světě vlastně nejdůležitější. Že vyvede i nějaký ten hrdinský čin navíc, to se rozumí samo sebou. Ale i když se jede od začátku podle jasných not, mě přišla tahle německá klišé variace taková nějaká upřímnější a mému středoevropskému naturelu i bližší. Peschel na čele i tak výborného obsazení pak byl vítaným bonusem. Chůvák asi díru do světa neudělá, ale mě pobavil. 70%(27.6.2016)

Kino Dukla Jihlava (23.3.2016) 75%(24.3.2016)

• makuk1

Nevím, zda to neni tím dabingem, ale přišlo mi to dokonale nevtipné. Pokud je vulgarita považována za vtipa tak pár vtipů tam bylo. Bohužel film je rezvleklí a tak nějak poslepovaný horkou jehlou, že nakonec jste rádi že to vůbec nějak skončí.(25.2.2016)