Chůvák

Der Nanny

Babysitter

Komedie

Německo, 2015, 110 min

Pardon, ale Německo má poslední dobou ty nejlepší komedie. Není to taková ta klasika jako v USA. Má to vždy něco do sebe. Ostatně jako tenhle výtvor. Opravdu příjemná podívaná.(27.6.2016)

Rozpočet €9miliónovTržby Celosvetovo $15,736,000▐ Nemčúri sa akosi rozbehli a chytili sa na komédiách, zapáčili sa im tvrdšie vtípky a prevažne im to tam aj sedí, a okatý Gloom boduje, pobavilo /videl v kine: 60%/(7.3.2016)

• Handle

Trochu jsem si připadal, jako když před patnácti lety v sobotu dopoledne zapnu béčkovou komedii na Tv Nova. Totálně old school film bez vtipu a vyšších ambicí. Je vám naprosto jasné, jak se bude film vyvíjet, jak skončí a co přesně budou kecat postavy za klišé moudra. Přežít se to dalo, ale nezasmál jsem se fakt ani jednou.(2.3.2016)

• Felisr

To takhle jednou řekl Til Schweiger kamarádovi Matthiasovi "Hele a proč to neděláš jako já? Sám si píšu scénář, režíruju a ještě dám hlavní roli..." No, tak to tak udělal. Jenže místo kvalitních Tilových Zajíčků, Kuřat apod. mu vyšla směska trochu vtipných a rádoby vtipných scének slepených do filmu. Za tři hvězdy jen s odřenýma ušima.(23.2.2016)

• makuk1

Nevím, zda to neni tím dabingem, ale přišlo mi to dokonale nevtipné. Pokud je vulgarita považována za vtipa tak pár vtipů tam bylo. Bohužel film je rezvleklí a tak nějak poslepovaný horkou jehlou, že nakonec jste rádi že to vůbec nějak skončí.(25.2.2016)