Chůvák

Babysitter

Komedie

Německo, 2015, 110 min

• Sarcasmgirl

Začátek se rozjížděl slibně, ale asi po 20-ti munutách člověk začal mít pocit, že vlastně kouká na Doktora z hor, co dělá chůvu dvoum opuštěným sirotkům, co demolicí aut předčí i Kobru 11.(28.2.2016)

Rozpočet €9miliónovTržby Celosvetovo $15,736,000▐ Nemčúri sa akosi rozbehli a chytili sa na komédiách, zapáčili sa im tvrdšie vtípky a prevažne im to tam aj sedí, a okatý Gloom boduje, pobavilo /videl v kine: 60%/(7.3.2016)

Ona je to taková kýčovitá hollywoodská klasika, kdy bezohledný táta nemá čas na děti a musí si projít prozřením, aby zjistil, co je na tom světě vlastně nejdůležitější. Že vyvede i nějaký ten hrdinský čin navíc, to se rozumí samo sebou. Ale i když se jede od začátku podle jasných not, mě přišla tahle německá klišé variace taková nějaká upřímnější a mému středoevropskému naturelu i bližší. Peschel na čele i tak výborného obsazení pak byl vítaným bonusem. Chůvák asi díru do světa neudělá, ale mě pobavil. 70%(27.6.2016)

Očakával som niečo na štýl The Sitter, a zas až tak ďaleko od predpokladu som nebol, aj keď tento nemecký Nanny ma bavil o niečo viac. Aj keď sa tá klasická šablóna tam bola pomerne dosť citeľná a vývoj deju prakticky dosť priamočiary a predvídateľný. Na druhú stranu, fajn postavy (najmä chúvak Rolf), a niektoré scénky mali veľmi príjemný sociálny rozmer. Bohužiaľ, komédie v tom bolo dosť máličko, aj keď snahy o humor tu boli - lenže to bol dosť prízemný humor. Ale tak aspoň na tie 3* by to bolo!(26.6.2016)

Kino Dukla Jihlava (23.3.2016) 75%(24.3.2016)