Milá vzpomínka. Také jsme se třídou několikrát takhle putovali a do dnes jsou historky z těchto výletů podávány k dobru na třídních srazech. Měli jsme i stejného učitele a jak se pak pěkně vybarvil, když nemusel stát před tabulí a přednášet novou látku. Ovlivňuje mě nostalgie. To nepopírám.(21.3.2014)

Tři až čtyři hvězdičky. Pro někoho možná ptákovina, ale mně se to docela líbilo. Prázdninový příběh táborového výletu na Slovensko. Ke SVK mám vřelý vztah, vyrůstal jsem tam, při některých záběrech jsem dokonce některá místa poznával, proto tak vysoké hodnocení. Jsem sentimentální.(25.8.2004)

• Socraates

Základem všeho je mít vždycky čistý štít a pěkně narovnanej pionýrskej šátek!(4.3.2014)

"Jestli Vamberovi funguje ten itinerář jako nám, tak jsou na druhým konci světa !!" ;)(4.3.2014)

• Master19

Nepřesvědčivé a nesourodé herecké představení, zejména v dětských rolích. Chybí tu charismatický představitel, který by diváka donutil k nějakému vztahu, ať kladnému, či zápornému (prostě nějaký Cabadaj). Také scénář mi přijde hodně rozpačitý a pointa nudná a předvídatelná. Není divu, že moc lidí k sentimentu nevybízí...(29.1.2007)