Amy Winehouse - Rehab

Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 2006, 4 min

Amy Winehouse

corpsy

Detičky hlavne vychladnite a uvedomte si na akej stránke sa nachádzate. Hodnotenie pohyblivých obrázkov a nie hudby. Na to sú iné. Takže, technicky sa to podarilo, o tom žiadna. Nepôsobí to ani tuctovo, teda nie tým správnym výrazom slova a do songu to padne. Určite som nečakal reahabilitáciu presne podľa toho výrazu. ()

julyberda

Člověka až děsí jak suverénně si Amy Winehouse řekla o svůj osud. U uměleckého hlediska nemám k písni námitky, ale jako silný odpůrce drog ji nemůžu ani slyšet. ()

Trancetino odpad!

Presne tak ChArLeNe.Nechápem to hodnotenie...tak ako aj jej ostatné nezmysly.Žiadna melódia,ktorá by zaujala.Mala NO NO NO realizovať v živote a nie len bľabotať v skladbe.NECHÁPEM kôli čomu bola táto osoba slávna...a ešte o nej aj film natočia,ktorý nakoniec získa oscara.Vystre ma z tohto jebnutého sveta. ()

• Jedna z nejvýznamějších písní Amy Winehouse zapříčinila velký vzestup její kariéry. Dala by se interpretovat jako náklonost k alkoholu. Její manažerský tým jí doporučoval léčbu, ta ji ovšem s hrdostí odmítala s tím, že má alkohol ráda a léčit se nebude. To vyřešila tím, že svůj manažerský tým vyhodila. (Emo-haunter)