Caprice

Komedie / Romantický

Francie, 2015, 100 min

• Thomick

Emmanuel Mouret nemá soudnost. Těžko říct, možná by v jeho pozici nějakej pořádnej herec i s tim chabym materiálem, co on sám napsal, něco zázračnýho udělal, ovšem takhle se jen zabily dvě mouchy (resp. talentovaný představitelky ženských rolí) jednou ranou.(10.1.2017)

Když vám nedají roli, tak si ji napište. Emmanuel Mouret tohle udělal a vzešla z toho romantická komedie, nebo alespoň něco, co se tak trochu tváří. Nebýt dvou hlavních představitelek, tak tenhle film nemá ani moc smysl sledovat. Ony dvě film táhnou a díky nim je alespoň průměrný, a to s přimhouřenýma očima.(9.3.2017)

Taká priemerná romantická komédia, ktorá teší najmä svojim prirodzeným humorom a rôznymi situáciami, v ktorých sa hlavní predstavitelia ocitajú. Najlepšia z celého príbehu je však samotná Caprice, ktorá v podstate sama o sebe tvorí celú zápletku tohto filmu. Aj keď jej správanie bolo občas trochu vyšinuté a svojim spôsobom egoistické, aj tak ma bavila oveľa viac ako jej sokyňa Alicia. Najväčšou slabinou boli žiaľ podivné zlomy v deji, ktoré doslova lámali celkovú prirodzenosť celého príbehu. Škoda, ale aj tak minimálne 3* si to zaslúži.(19.12.2015)

• julie_mie

Taková hloupůstka, která nenadchne a určitě ji člověk okamžitě zapomene. Škoda, doufala jsem, že se V. Efira přehraje do trochu serioznějších rolí..(22.9.2015)