Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál)

Fear the Walking Dead

Horor / Drama

USA, 2015 - 2016, 6x45 min

dosť vlažný rozbeh, škoda že sa tvorcovia aspoň troška nepohrali z kamerou, taký depkový roztrasený filter by sa v tomto prípade moc hodil__ druhý diel strašná vata, postavy do prázdna, žiadna nijak zvlášť neberie, začínam mať pocit že ide o zbytočný výkrik do tmy v tomto prípade, vyskúšam ešte jeden diel ale skôr to vypadá na paškvíl__po 3 a 4 diele končím strašné naivné a vatové, úplná zbytočnosť /20%/(26.8.2015)

PILOT: Kirkmanův televizní tým podruhé za sebou dokazuje, že umí. Umí horor servírovat zejména v samotných počátcích (!!) zombie nákazy, kdy se opět sází na atmosférickou nevědomost a zmatek v hlavách ústředních protagonistů. Jak rychle si svět uvědomí, že se topí po kolena v mrtvácích? Kolik dílů vydrží sympatické napětí? Bude feťácká linka pořád tak zajímavá? A kdy se tuzemáci potkají s Rickem? Otázek je hodně, tak snad nás budou bavit co nejdéle...(25.8.2015)

• Darill

V hyperpolitickykorektním světě se nic nestalo... Aneb tahle rozvleklá podívaná, kde hlavní postavě nikdo nevěří, i když se najdou pro jeho tvrzení jasné důkazy, láká k dalšímu sledování opravdu jen díky "the Walking Dead" v názvu.(30.8.2015)

Čekala jsem mnohem větší katastrofu. Nakonec to po tom nechtěně komediálním úvodu celkem ušlo, i když to bylo místy neskutečně zdlouhavé. Ale nebýt tam můj oblíbenec Cliff Curtis, tak si nejsem jistá, zda bych dál sledovala. Takhle tomu pár dílů šanci dám. Pilot - 60% Dlouho jsem čekala, až se tam něco konečně začne dít, a nakonec se přece jen dočkala. Škoda jen, že se tak stalo až v poslední epizodě. Doufám, že ve druhé řadě se tvůrci trochu pochlapí a přinesou nějaký záživnější příběh. 1. série - 60%(25.8.2015)

První série: Povedená odnož. Postavy možná nejsou zprvu tak sympatické jako ty od Darabonta, ale v závěr do mixu přihazuje vynikajícího Stranda, na kterého jsem ještě hodně zvědavý. Úvodní masakry jsou vinou malého rozpočtu stále tak trochu stranou hlavních postav, ale USArmy kontra zombíci si užijeme to zase ano. L.A. je větší oranžáda s vizuálně působivějšími silnicemi, mořem a skalisky. Pořád víc fandím první rodince, ale neříkám, že se to časem nemůže změnit.(10.10.2015)