poster

Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál)

 • USA

  Fear the Walking Dead

Horor / Drama

USA, 2015 - 2016, 18 h 58 min (Minutáž: 21x45 min)

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Hrají:

Cliff Curtis, Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Rubén Blades, Mercedes Mason, Lorenzo James Henrie, Elizabeth Rodriguez, Lynn Chen, Colman Domingo, Sandrine Holt, Keith Powers, Patricia Reyes Spíndola, Artine Brown, Maestro Harrell, Scott Lawrence, Leon Thomas III, Christopher Pearce, Noah Beggs, Toby Levins, Arturo del Puerto, Howie Lai, Lexi Johnson, Donald Agnelli, Carlos E. Campos, B.J. Clinkscales, Jack Donner, Micah Fitzgerald, Gavrielle Harris, Angelyna Martinez, Andrew Patrick Ralston, Lak Rana, Lincoln A. Castellanos, Kevan Ohtsji, Rubén Blades (a.z.), Mercedes Mason (a.z.), Michelle Ang, Brendan Meyer, Regen Wilson, Catherine Dent, David Warshofsky, Jake Austin Walker, Dougray Scott, Veronica Diaz-Carranza, Marlene Forte, Jesse McCartney, Daniel Zovatto, Diana Lein, David Fernandez Jr., Alfredo Herrera, Roman Mitichyan, José Sefami, Ramón Medína, Jamie McShane, Jared Abrahamson, Paul Calderon, Danay Garcia, Ramses Jimenez, Brenda Strong, Kelly Blatz, Ashley Zukerman, Israel Broussard, Schuyler Fisk, David Grant Wright, Kenny Wormald, Adolfo Madera
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  odpad!

  Naprosto amatérsky natočená neakční telenovela, v níž hrají herci, kteří mají charisma, že by zkurvili i reklamu na toaletní papír. Prej je to jaksi spjaté se zombie tématikou a seriálem Walking Dead, zombismu jsem ale moc nepostřehla, spíš vnímám jen nějaké plkání lidí ve světě, v němž prostě zavládl mor. Walking Dead to dělá ostudu na plné čáře, pustit si nejdřív tohle dílko, k lepšímu předobrazu se ani neodhodlám. Po čtyřech dílech, kdy se tahle hovadina nikam neposunula, zatímco můj bolehlav způsobený snahou o sledování se rozšířil značně, to vzdávám. A na všechny zdejší přiblblé postavy bych nejraději poslala Carol s Darylem, ať se o ně v rychlosti postaraj, bez ohledu nato, zda je dostala drsná horečka nebo jen neškodnej kašílek. Realizace druhé série je nad moje chápání. Jdu radši žehlit.(9.2.2016)

 • Pilda17
  ****

  Původní seriál je jinde, přesto i FWD má své kvality. Představoval jsem si, že se vyjasní trochu víc ohledně počátku nákazy. Potenciál má seriál velký.(13.10.2015)

 • Paxxx.cz
  ****

  Po třech dílech měním na 4*. Pilot měl pomalý rozjezd, ale další epizodyuž nabídly velmi dobré momenty a příběh se začíná dobře vyvíjet. Uvidíme jestli se kvalita udrží až do konce první série (teď jsme v půlce), zatím tedy 75%.(19.9.2015)

 • Larushka
  ***

  První série zajímavá, příjemné doplnění k Walking Dead. Začátek druhé série mě ale neohromil. Nuda, nuda. Třetí díl druhé série, konečně mě to začíná chytat. 19.9.2016 snižuji hodnocení na tři hvězdy. Po druhé sérii nechávám tři hvězdy, ale nejsem spokojená. Vadí mi nekonzistentní ohrožení ze strany zombíků, jednou před nimi není problém odejít, po druhé se postavy nechají nesmyslně sežrat. A já se ptám proč?(12.4.2016)

 • Korbitch
  ***

  Šanci tomu dám, protože původní seriál se taky rozjel až třetí řadou, ovšem dvě řady čekat nehodlám. Tvůrci mě budou muset přesvědčit mnohem dřív. Life is short.(28.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace