• veronikav
  ***

  Smutné :-( Jen se utěšuji , že snad dnes by nedali dítě do péče někomu -kdo ho odloží do děcáku ...(7.2.2010)

 • Vědma
  **

  Chladné jako leklá ryba. Jak se takhle můžou dospělí chovat k dětem? Nadchlo mě jedině, když jsem poznala Marka Vašuta. Jo, ten byl sexy už zamlada.(15.12.2011)

 • argenson
  ***

  Hned na začátku jsem si říkal, že ta cesty od brány k zámku je mi povědomá. No bodejť, to jsou Jevišovice, tam jsem vloni byl, v zámku je domov důchodců. Při procházce tím krásným parkem po mně několik dědečků a babiček žadonilo, jestli nemám cigaretu nebo drobný na kafe. Působilo to na mě stejně depresivně jako tenhle film. Což mu ovšem na kvalitách neubírá.(11.2.2015)

 • triatlet
  ****

  Na 70. léta netradičně zpracovaný (střih, způsob vzpomínání) příběh. Citlivě zahrané. Ve srovnání s rolí Markéty ve filmu Přijela k nám pouť zvládla Renata Mašková v roli Jany úplně jinou podobu uzavřenosti. Námět: Helena Šmahelová.(14.12.2011)

 • fantoci
  ***

  Psychologicky i lyricky laděný film, kde příběh sledujeme očima třináctileté dívky. Osud tomu chtěl, že se dostala do dětského domova. Rozvod rodičů, odtržení od sestry i matky, otec, jemuž byla dána do výchovy na ni nemá čas. Film jakoby sleduje dvě dějové línie. Vzpomínky na první zážitky z dětského domova a současná cesta za maminkou. Zajímavou roli zde má Jana Štěpánková (vedoucí dětského domova), která má své svěřence totálně přečtené a nic ji neunikne. Ve filmu hraje rovněž třináctiletý Marek Vašut a přiznám se, vůbec jsem jej nepoznal.(6.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace