• Vědma
  **

  Chladné jako leklá ryba. Jak se takhle můžou dospělí chovat k dětem? Nadchlo mě jedině, když jsem poznala Marka Vašuta. Jo, ten byl sexy už zamlada.(15.12.2011)

 • Mariin
  ***

  Není to tak špatné, zvláště pro děti tak ve věku 10 - 14 let. Přesněji 3,5 hvězdičky.(27.2.2008)

 • blackrain
  ****

  Ta dlouhá cesta na začátku by se klidně mohla brát jako symbol. Bylo tady toho ale mnohem víc, nad čím by měl člověk alespoň trochu přemýšlet. Hudební doprovod chvilkami působil jako z nějakého hororu. Božena Bohmová by mohla zahrát i bachařku z kriminálu. Ta se ale dovedla zatvářit pěkně nepřéjemně. Celý příběh byl hezky proložen lyrikou.(26.2.2015)

 • triatlet
  ****

  Na 70. léta netradičně zpracovaný (střih, způsob vzpomínání) příběh. Citlivě zahrané. Ve srovnání s rolí Markéty ve filmu Přijela k nám pouť zvládla Renata Mašková v roli Jany úplně jinou podobu uzavřenosti. Námět: Helena Šmahelová.(14.12.2011)

 • Orlau32
  **

  Je to velmi smutný film a přiznám se, že jsem tehdy i brečela. Nešlo mi do hlavy, jak někdo může dělat dětem takové příkoří !(17.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace