poster

Dárek

 • USA

  The Gift

 • Slovensko

  Darček

 • Velká Británie

  The Gift

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  Hrozný psyyyycho! Vůbec jsem nečekal, jakou pecku vůbec Edgerton připravil a to jsem to furt odkládal. A Jason Bateman je náhodou úplně v pohodě, v Hollywoodu se najde spousta jiných provokativních a nepříjmených (ne)herců. Prostě wow..90%(30.12.2015)

 • choze
  ****

  Povedený thriller, i když z pointy jsem si na zadek nesedl.(9.1.2016)

 • T2
  ****

  Rozpočet $5miliónovTržby USA $43,787,265Tržby Celosvetovo $58,978,653Tržby za predaj Blu-ray v USA $636,891Tržby za predaj DVD v USA $838,739║ veru prekvapenie, ide o taký svetlý zjav v danom žánre, Joel Edgerton na režisérskej stoličke dáva všetkým thrillerom/hororom z posledného obdobia na frak a to si nemusí ani nijak zvlášť tlačiť na pílu, zakladať si moc na lakačkách, či na drastickosti(o ktorej sa tu skôr viac povie než vykoná), herci výborne zahrajú dokonca aj kľudne pôsobiaci Jason Bateman tu zapadne do danej mozaiky tvoriacich sa vzájomných prepojení, vzťahov, veľmi hravý thriller ktorý si zahrá z pocitami a predstavivosťou diváka, poctivá filmárčina /videl v kine: 80%/(1.9.2015)

 • Xmilden
  ****

  Podobné filmy já prostě můžu. Tuze chytrý film, od kterého divák, pokud si tak jako já nepřečte o čem vlastně má být, vůbec netuší co může očekávat. Rodina se přestěhuje z Chicaga a na scéně se objeví dávný spolužák ze střední. Sled událostí na sebe nedá dlouho čekat.... Nebudu opravdu k ději prozrazovat vůbec nic. Jen podotknu, že výkon Joela Edgertona před i za kamerou je vynikající a určitě bych si o něm nikdy nepomyslel, že je podobných věcí schopen. 80%(22.11.2015)

 • Hunt
  **

  Viděl jsem na toto téma mnoho filmu a tento patří mezi ty horší.(19.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace