poster

Dárek

 • USA

  The Gift

 • Slovensko

  Darček

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  *****

  Zmrznul sem. Seškrabávali mě ze sedačky. Napsal to, natočil a hlavní roli - šecko v jednom! - si zahrál strašnej frajer. A za takovouhle uměleckou kulišárnu já střílim plnej počet. Bravurní nepředvídatelná psychárna.(25.8.2015)

 • EdaS
  ****

  Nenápadný, první polovinu standardně vypadající thriller o podivínovi, co terorizuje manželský pár, se postupem času ukáže o dost chytřejší a bohatší, než byste mysleli. Debut jako víno stojí určitě za návštěvu kina.(23.8.2015)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Joel natočil stalkerský light thriller, který sice není nervákem, u něhož si vykousnete ukázkovou manikúru, ale na žluči vás pošimrá. Premisou filmu je pointa, která v závěru mocně pumpuje průměrný pocit z filmu tím, že je patřičně moralizující a šokantní (spoiler jak kráva). Jako prvotina hodně dobrý. 75%(2.11.2015)

 • Kaka
  ****

  Edgerton natočil chytřejší film než se všeobecně čekalo. Skvělá psychologizace a plasticita postav, výborné situační scény a skvělí herci bez výjimky. Škoda doslovné pointy, která je působivá, avšak stále ještě příliš jednoznačná. Kdyby se to podařilo více otevřít a jen naznačit, mohl to být jeden z vrcholů roku, jelikož ta podprahově znepokojivá tenze něčeho zlého a nevyřčeného je cítit i přes plátno.(12.12.2015)

 • Spiker01
  *****

  Hrozný psyyyycho! Vůbec jsem nečekal, jakou pecku vůbec Edgerton připravil a to jsem to furt odkládal. A Jason Bateman je náhodou úplně v pohodě, v Hollywoodu se najde spousta jiných provokativních a nepříjmených (ne)herců. Prostě wow..90%(30.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace