poster

Dárek

 • USA

  The Gift

 • Slovensko

  Darček

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  ****

  Povedený thriller, i když z pointy jsem si na zadek nesedl.(9.1.2016)

 • Slasher
  ***

  Celou dobu jsem čekal na něco drsnýho, což nepřišlo, místo toho šlo o střídmý, lehce znepokojivý, šmírácký thriller mezi trojúhleníkem nudná hodná ošklivka (aaaaaaaaaah), manžel namyšlenej sráč (Bateman překvapivě přesvědčivý) a kamarádský podivín (kde Edgerton rozhodně zaujme). A fajn, ale u mě takhle - mít lepší ponětí, do čeho jdu, tak na to nedívám, nic mi to nedalo.(10.1.2016)

 • Spiker01
  *****

  Hrozný psyyyycho! Vůbec jsem nečekal, jakou pecku vůbec Edgerton připravil a to jsem to furt odkládal. A Jason Bateman je náhodou úplně v pohodě, v Hollywoodu se najde spousta jiných provokativních a nepříjmených (ne)herců. Prostě wow..90%(30.12.2015)

 • Kaka
  ****

  Edgerton natočil chytřejší film než se všeobecně čekalo. Skvělá psychologizace a plasticita postav, výborné situační scény a skvělí herci bez výjimky. Škoda doslovné pointy, která je působivá, avšak stále ještě příliš jednoznačná. Kdyby se to podařilo více otevřít a jen naznačit, mohl to být jeden z vrcholů roku, jelikož ta podprahově znepokojivá tenze něčeho zlého a nevyřčeného je cítit i přes plátno.(12.12.2015)

 • MikeCool
  ****

  Silná a osobitá psychologická nálož, která tkví v působivém a k závěru až dechberoucímu scénáři, který hodně sází na konverzaci a psychologické hrátky, což je druh filmu mého gusta. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(4.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace