poster

Dárek

 • USA

  The Gift

 • Slovensko

  Darček

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  Hrozný psyyyycho! Vůbec jsem nečekal, jakou pecku vůbec Edgerton připravil a to jsem to furt odkládal. A Jason Bateman je náhodou úplně v pohodě, v Hollywoodu se najde spousta jiných provokativních a nepříjmených (ne)herců. Prostě wow..90%(30.12.2015)

 • misterz
  ****

  Aj napriek tomu, že to začína pomerne jednoducho a šedivo, niečo v štýle spokojnej rodinky, ktorú začne terorizovať svojimi návštevami bývalý spolužiak manžela, sa to nakoniec v závere slušne rozmotalo a nečakane šokujúco uzavrelo. Presne taký záver som si však želal najviac. Snímok je veľmi dobre natočený, pričom disponuje aj príjemne tajomnou mysterióznou atmosférou, z toho dôvodu sa naň veľmi dobre pozerá a nudnejšie pasáže tak nevadia. Môžem len odporúčať. 75/100(6.11.2015)

 • akisha
  *****

  Film mě nadchnul. Miluju tyhle pomalý rozjezdy, znepokojení a pocit že tady sakra něco nehraje a navíc miluju Rebecu Hall. Užila jsem si postupný rozkryvani dávného tajemství a herectví ústřední trojice, Joel Edgerton i přes svoje divňákovství rychle získal moje sympatie a film má parádní gradaci. Pět hvězd dávám za skvělý výkony, nervydrasajici hudbu, režii, všudypřítomny napětí ale hlavně konečně jednou nezmrsenej konec. Joeli, ses borec!Honem natoc další pecku!(24.1.2016)

 • Beastmaster4
  ****

  Dost sympatický snímek, ve kterém není potřeba krev a násilí. Určité míry strachu a napětí je zde dosaženo klidnější a vypočítavější formou. Film o tom, jakou cestu vám nakonec může přichystat velké ego, šlapání po lidech a povyšování se nad ostatní.....vždy po vašich dupancích, nezůstanou jen bezbranné oběti. Vše má své následky, dokonce i pro ty "neohrožené" ;) Aneb, jak se praví lidově a zde pojato více artově: "Na každou svini se vaří voda" ;) Tak bacha, aby se z minulosti nevynořil duch vašich špatných skutků ;)(14.2.2016)

 • Roman.Ticka
  ****

  Psychotrillery mám ráda, a když se to umí, je to veliká radost. Joel se mi zalíbil už minule v Black Mass jako dokonalý slizoun, kdežto tady byl nejen na opačné straně spektra, ale i kamery a scénáře. Závěr mě nemile dostal a jen doufám, že bylo účelem vyvolat ve viníkovi z minulosti intenzivní pocity ponížení podobné oběti. Každopádně herecky velmi dobře zvládnuté, včetně výběru skvělého castingu.(11.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace