Dárek

Darček

The Gift

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 107 min

Az na tupe reakce akteru na situace, paradni(3.4.2016)

Psychotrillery mám ráda, a když se to umí, je to veliká radost. Joel se mi zalíbil už minule v Black Mass jako dokonalý slizoun, kdežto tady byl nejen na opačné straně spektra, ale i kamery a scénáře. Závěr mě nemile dostal a jen doufám, že bylo účelem vyvolat ve viníkovi z minulosti intenzivní pocity ponížení podobné oběti. Každopádně herecky velmi dobře zvládnuté, včetně výběru skvělého castingu.(11.2.2016)

Vyladěná stupňující se místy skvěle houstnoucí atmosféra napínavého psychologického dramatu, které se v jedné linii podařilo vystihnout tři úhly pohledu. Edgerton skvěle zahrál roli a perfektně odrežíroval snímek. Vcelku neotřelá zápletka. 75 %.(5.1.2016)

Snímek docela vystihuje věta z dialogu dvou hlavních postav: „See, you're done with the past, but the past is not done with you.“ / „Podívej, ty jsi skončil s minulostí, ale ona s tebou ne.“(6.11.2016)

Zajímavé psychologické drama, které mě bavilo po celou dobu sledování. Možná trochu předvídatelné, ale i přesto velmi silné a úderné rozuzlení. Ústřední herecké trio to zvládlo výborně. 75%(16.11.2015)