poster

Dárek

 • USA

  The Gift

 • Slovensko

  Darček

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  ***

  Slušně zabalený dáreček, nicméně v ´Líbánkách´ se velmi podobného tématu chopil Hřebejk s mnohem větší působivostí a grácií. Tomu filmu se po řemeslné stránce nedá vytknout nic, navíc za tu jednu brilantní lekačku dávám palec nahoru, ale ze závěrečné pointy jsem si na zadek nesedl a tak nějak to ze mě vyšumělo. Ale jako debut dobré, Joele Edgertone.(10.4.2016)

 • Roman.Ticka
  ****

  Psychotrillery mám ráda, a když se to umí, je to veliká radost. Joel se mi zalíbil už minule v Black Mass jako dokonalý slizoun, kdežto tady byl nejen na opačné straně spektra, ale i kamery a scénáře. Závěr mě nemile dostal a jen doufám, že bylo účelem vyvolat ve viníkovi z minulosti intenzivní pocity ponížení podobné oběti. Každopádně herecky velmi dobře zvládnuté, včetně výběru skvělého castingu.(11.2.2016)

 • Beastmaster4
  ****

  Dost sympatický snímek, ve kterém není potřeba krev a násilí. Určité míry strachu a napětí je zde dosaženo klidnější a vypočítavější formou. Film o tom, jakou cestu vám nakonec může přichystat velké ego, šlapání po lidech a povyšování se nad ostatní.....vždy po vašich dupancích, nezůstanou jen bezbranné oběti. Vše má své následky, dokonce i pro ty "neohrožené" ;) Aneb, jak se praví lidově a zde pojato více artově: "Na každou svini se vaří voda" ;) Tak bacha, aby se z minulosti nevynořil duch vašich špatných skutků ;)(14.2.2016)

 • darkrobyk
  ****

  ,,Teď vidíš, jaké to je, když naleješ lidem do hlavy jed."(17.6.2016)

 • George Stobbart
  ***

  To som teda netušil, že Edgerton je taká stredoškolská drama queen.(25.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace