Divoká řeka

River Wild, The

Divoká rieka

Akční / Thriller / Dobrodružný / Drama

USA, 1994, 108 min

Jedno klišé za druhým, ovšem v atraktivním prostředí a s výborným hereckým obsazením.(22.12.2008)

Naprosto bravůrní thriller, který i když se rozjíždí dost pomalu neztrácí tempo a hlavně baví. Nejdříve samozřejmě pochválím výborné herce, dost jsem se bál Streepové která ač mi nevadí, tak jsem se bál že mi tady nesedne. Dále tu máme dobrého Reillyho(ještě hubenýho!) Strathaima a třeba i Mazzeola alias chlapec z Jurského parku. A v neposlední řadě nesmím zapomenout na exelentního Bacona to co tady předvádí je až něuvěřitelné, ten jeho herecký projev je výrborný a byl to nejlepší co film nabídl. Sympatický slizák. Dále bych chtěl pochválit výbornou krajinu a konečnou akčnost. A hlavně to že režisér neudělal z hlavního záporáka neporazitelnýho namakanýho cyborga, ale udělal z něj člověka který se také bojí. Jedinou výtku kterou bych měl by byl příběh který je poněkud slabší ale vynahrazuje to prakticky film sám. Opravdu jsem se dlouho takhle nebavil. Chtěl jsem dát původem 4*, ale za toho Bacona rovných krásných 5*.(1.2.2011)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $94,216,343(8.1.2007)

Obyčajný film, bez lepšieho scenáristického nápadu, ktorý si nejakým zázrakom vydobil zaujímavú povesť... Každý ho pozná napriek tomu, že splýva s davom podobných (pretože aj zaujímavé nábehy kamier začnú po chvíli otravovať). No, je tam Meryl...(13.6.2009)

Tenhle film stojí víc než z poloviny na Meryl Streepové a hlavně za ni také za 4*.(11.7.2007)