Divoká řeka

River Wild, The

Divoká rieka

Akční / Thriller / Dobrodružný / Drama

USA, 1994, 108 min

Jako vždy perfektní Meryl Streep, k tomu nádherná příroda, divoká řeka a zajímavý akční příběh plný různých zvratů, tudíž pochvala Hansonovi a 4 pěkné hvězdičky.(13.9.2009)

Film OK, je to přece jen trošku originální zápletka. Svou úroveň má hlavně díky Kevinu Baconovi a Meryl Streep, jenž vypadá opravdu ve vrcholové formě co se týče fyzické kondice. Když zavřu oči nelze nepřeslechnout melodie jako vyšité z Ramba, no bodejť by ne, když hudbu složil Jerry Goldsmith. 55%(8.7.2007)

Jednoduchý, ale napínavý thriller. Povinnost pro všechny vodáky, budete koukat, co se dá všechno sjet! A já byl tak pyšnej na svou Jelení lávku v Krumlově...(24.3.2005)

Je hezké zase jednou vidět film, kde nejsou pádla vodáků ztopořená, ale pádluje se s nimi.. Hanson umí, o tom není pochyb a taky měl šťastnou ruku při výběru herců (nenápadná síla Strathairn, nápadná síla Streep a Bacon, který je pro podobné týpky zrozen). Apropo, vynikajícím způsobem jej nadaboval Langmajer a ten si tak alespoň někoho v dobrém vodáckém filmu namluvil, když už mu nebylo panem Renčem dopřáno v něčem dobrém hrát..(13.9.2010)

Od malička jeden z nejoblíbenějších filmů,a trvá to doted(5.7.2012)