Divoká řeka

The River Wild

Divoká rieka

Akční / Thriller / Dobrodružný / Drama

USA, 1994, 108 min

Docela dobrý film. Ne, že by to byla extratřída, je takový didaktický, ale docela funguje. Charaktery jednotlivých účastníků jsou docela dobře vystiženy a exteriér divoké přírody taky není k zahození.(21.11.2007)

Je hezké zase jednou vidět film, kde nejsou pádla vodáků ztopořená, ale pádluje se s nimi.. Hanson umí, o tom není pochyb a taky měl šťastnou ruku při výběru herců (nenápadná síla Strathairn, nápadná síla Streep a Bacon, který je pro podobné týpky zrozen). Apropo, vynikajícím způsobem jej nadaboval Langmajer a ten si tak alespoň někoho v dobrém vodáckém filmu namluvil, když už mu nebylo panem Renčem dopřáno v něčem dobrém hrát..(13.9.2010)

Docela příjemný napínavý snímek. Meryl Streep je násilím donucena ke sjetí divokého úseku řeky. Pro vrahy je jediná cesta řekou a tu umí sjet jen ona. Pro záchranu manžela a syna překonává strach a divoká jízda může začít.(22.2.2003)

Napínavé dobrodružství se skvělou Meryl Streep. Dost dobrá jízda po divoké řece, ve které nechybí napětí a akce. Divočina, rodinka a dva zloduši, pikantní odreagovačka, co vás pravděpodobně nudit nebude. 75%(13.9.2009)

Jednoduchý, ale napínavý thriller. Povinnost pro všechny vodáky, budete koukat, co se dá všechno sjet! A já byl tak pyšnej na svou Jelení lávku v Krumlově...(24.3.2005)