poster

Manny & Lo

 • USA

  Manny & Lo

Komedie / Drama

USA, 1996, 88 min

Režie:

Lisa Krueger

Scénář:

Lisa Krueger

Kamera:

Tom Krueger

Hudba:

John Lurie

Střih:

Colleen Sharp

Scénografie:

Sharon Lomofsky
(další profese)
 • Slarque
  ****

  Nenápadný nezávislý snímek pro tři herce dokazuje, že když má autor co říci a dovede si najít ty tři správné herečky, je úspěch zaručen. Netradiční putování dvou sester a ženy, kterou unesly, je totiž postavené především na hereckých výkonech.(18.1.2003)

 • Qasa
  *****

  Obsah včetně závěru: Sestrám zemře matka, alkoholička a feťačka. Starší unese mladší (Scarlet Johannson) z pěstounské péče a jedou. Skrývají se před policajty, kradou potraviny a přespávají v ukázkových domech. V pokročilém stádiu té starší konečně dojde, že je těhotná. Najdou si opuštěnou chatu a z městečka unesou osamělou prodavačku miminkovského zboží. Ta nejprve odmítá jíst, ale pak začne dívkám pomáhat a starat se o ně, dokonce i omráčením majitele chaty. Po jeho útěku se musí vydat opět na cestu, ošetřovatelku vyhodí z auta, ale pak začnou stahy a tak se vrací na místo, kde ji nechaly. Ona tam čeká. Proběhne porod a pak už osvobozená prodavačka veze dívky někam daleko, kde by se mohly všechny společně usadit.(2.12.2008)

 • T2

  Rozpočet $500,000Tržby USA $502,313Tržby Celosvetovo $-(19.11.2009)

 • meave
  ****

  Toto dielko možno nemá všetky parametre štrvorhviezdičkového snímku, ale dobré herecké výkony a zaujímavá zápletka z neho robí veľmi príjemnú sledovačku toho, ako nakoniec dopadne hľadanie lásky, dôvery a spolupatričnosti.(15.2.2007)

 • bassator
  ***

  1. 3. 2010 - 50%(21.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace