poster

Manny & Lo

 • USA

  Manny & Lo

Komedie / Drama

USA, 1996, 88 min

Režie:

Lisa Krueger

Scénář:

Lisa Krueger

Kamera:

Tom Krueger

Hudba:

John Lurie

Producenti:

Dean Silvers

Střih:

Colleen Sharp

Scénografie:

Sharon Lomofsky
(další profese)
 • meave
  ****

  Toto dielko možno nemá všetky parametre štrvorhviezdičkového snímku, ale dobré herecké výkony a zaujímavá zápletka z neho robí veľmi príjemnú sledovačku toho, ako nakoniec dopadne hľadanie lásky, dôvery a spolupatričnosti.(15.2.2007)

 • bassator
  ***

  1. 3. 2010 - 50%(21.3.2010)

 • mchnk
  ****

  Na začátku jsou dvě děti. Poté jedno dítě a jedna dospělá. Náhle zde máme dva dospělé a jedno dítě. Závěrečný počet ? Jedno dítě a tři dospělí. Excelentní komediální drama, kterému se zde tento žánr OPĚT vyhýbá, s perfektním alternativním nádechem, nádherně kontrastující s filmem o dětské fantazii a dalších krásným vlastnostech, jako jsou neschopnost falešnosti, či jakéhokoli maskování svých emocí. Velmi jasně nastolená situace a skvostný vývoj děje, podtržený nádherně jemnou režií. Velmi skromný, nicméně dokonale sedící hudební doprovod mne v některých chvílích nutil k nejvyššímu hodnocení. A Scarlett ? Po stránce dětského herectví jí prakticky nelze nemilovat. V originálním znění, samozřejmě.(26.10.2014)

 • emma53
  ****

  Vysloveně jsem potřebovala něco, co potěší duši a tenhle nenápadný snímek splnil téměř všechny moje parametry na včerejší večer. Všechny tři děvčata byly báječný a hlavně po mně nechtěly, abych ronila slzy od začátku do konce i když to byl docela smutný příběh. Jo, povedlo se a dvanáctiletou Scarlett opravdu nešlo jen tak přehlédnout.(14.5.2016)

 • Malarkey
  ***

  Tenhle film má jediný bonus...a to ten, že uvidíte mlaďounkou Scarlett Johansson. Jinak je to takové průměrnější drama, které je dobré akorát v tom, že dokáže na tu hodinu a půl zaujmout a nezbude Vám nic jiného, než ho dokoukat.(4.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace