poster

Manny & Lo

 • USA

  Manny & Lo

Komedie / Drama

USA, 1996, 88 min

Režie:

Lisa Krueger

Scénář:

Lisa Krueger

Kamera:

Tom Krueger

Hudba:

John Lurie

Střih:

Colleen Sharp

Scénografie:

Sharon Lomofsky
(další profese)
 • swamp
  ***

  Scarlett Johansson byla už v útlém věku poměrně dobrou herečkou. Proto asi nepřekvapí, že tohle nezávislé dílko neurazí. :)(29.10.2006)

 • emma53
  ****

  Vysloveně jsem potřebovala něco, co potěší duši a tenhle nenápadný snímek splnil téměř všechny moje parametry na včerejší večer. Všechny tři děvčata byly báječný a hlavně po mně nechtěly, abych ronila slzy od začátku do konce i když to byl docela smutný příběh. Jo, povedlo se a dvanáctiletou Scarlett opravdu nešlo jen tak přehlédnout.(14.5.2016)

 • jhrasko
  ***

  Scarlett snáď už v 12tich dávala krabičku cigariet za deň. Tomu sa hovorí CHARIZMA, TALENT A ÁNO, HLAS !!!(4.1.2015)

 • meave
  ****

  Toto dielko možno nemá všetky parametre štrvorhviezdičkového snímku, ale dobré herecké výkony a zaujímavá zápletka z neho robí veľmi príjemnú sledovačku toho, ako nakoniec dopadne hľadanie lásky, dôvery a spolupatričnosti.(15.2.2007)

 • Slarque
  ****

  Nenápadný nezávislý snímek pro tři herce dokazuje, že když má autor co říci a dovede si najít ty tři správné herečky, je úspěch zaručen. Netradiční putování dvou sester a ženy, kterou unesly, je totiž postavené především na hereckých výkonech.(18.1.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace