Do nebíčka

Rodinný

Česko, 1997, 81 min

Tak nevím kde měli tento film schovaný, ale já ho viděla poprvé.(8.7.2010)

• Kordus

Tenhle film vypadá jako reklama na vesmírné lidi - www.vesmirni-lide.cz :)(22.6.2005)

Na české poměry dost zvláštní film, prvně jsem ho viděl ještě na základní škole, ale už tehdy mě poměrně zaujal svojí tajemnou atmosférou. Opravdu zvláštní, ale rozhodně ne špatný film. V tom českém prostředí se řadí k lehkému nadprůměru. Kouzlo dodává Hapkova hudba!(18.11.2009)

Taková prázdninová jednohubka po který není zle od žaludku, ale o přídavek se neškemrá. Dobrej nápad s obsazením Petra Hapky do role podívina. Hlavní dětská představitelka zahrála docela dobře, bohužel asi ne tak dobře aby někomu stála za přidání do "hrají" . Navíc mám rád mystično a tajemství v podstatě každé podobě. Jak každý většinou odmítá něčemu takovýmu uvěřit, já většinou odmítám něčemu takovému nevěřit. Třeba bráně do pekla na hradě Houska taky odmítám nevěřit.(7.7.2010)

• Sandiego

Nadprůměrné technické zpracování kazí rozpačité dětské výkony a kostrbatý scénář. Jedině závěr je jakž takž působivý.(9.7.2008)