poster

Do nebíčka

Rodinný

Česko, 1997, 81 min

 • Fingon
  **

  Výkon hlavní dětské představitelky se mi dost líbil, film jako takový už méně.(26.11.2008)

 • honajz
  ***

  Ne až tak dobré, jak by mohlo být, ale kamera a hudba Petra Hapky to částečně zachraňují. Ostatně - tajuplných příběhů pro děti není nikdy dost.(11.2.2009)

 • Tommassi3
  **

  "Kam zmizel ten dědek ??" - "Do nebíčka !!"(12.7.2014)

 • Nautila
  ***

  Viděla jsem to kdysi ještě v první třídě, tehdy to na mě hrozně zapůsobilo, i když jsem tomu ani za mák nerozuměla. Mimozemšťani, hrad, nacisti a strašidelný Hapka...jou! Na naši vísku hodně zajímavý experiment, ještě když vezmeme v úvahu, že je to rodinný film. Bohužel, tvůrci nevěděli, co vlastně chtějí vytvořit, jestli tajemnou záhadovku nebo lehčí film na sobotní dopoledne. Takže tam nacpali spoustu zbytečných oddechovek (ty dvě ženský "zvědavý zlodušky" apod.) a máme z toho neucelenej mišmaš se zajímavým, ale zakopaným jádrem. Dneska pochybuju, že bych tomu dala více než dvě *, vidět to poprvé, ale protože mě to v dětském věku hodně vzalo (a ještě dva roky poté jsem si do matiky čmárala "mimozemský symboly"), tak budu velkorysá, navzdory špatným hereckým výkonům a scénáři.(10.7.2010)

 • Kordus
  *

  Tenhle film vypadá jako reklama na vesmírné lidi - www.vesmirni-lide.cz :)(22.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace