Královský slib

Pohádka / Romantický

Česko, 2001, 90 min

• vesper001

„Ten, kdo tě nejvíc miluje, ti nic nesleví.“ Hrome, kam čeští kreativci na tyhle nesmysly chodí? Opisují je z kuchyňských chňapek? A proč jsou na pracáku takové fronty, když u filmu se uchytí každý dement? České pohádky mě začínají děsit víc než půlnoční horory a daňové přiznání. A co se výše uvedené citace týká: ono je to přesně naopak. A vůbec se mi nelíbí, když se takové bludy podsouvají dětem.(9.8.2016)

• Tommassi3

"Co to děláš ??" - "Tvůj syn přeci nepojede do zámku v sukních !!" - "Ty a do zámku ?? To se tam raději dobelhám o berlích !!" ;)(26.12.2013)

58 % - U nás se už natočily lepší pohádky, tohle je takové nic proti ničemu.(28.1.2007)

• zette

Natoceno to neni zle, ale ta silena nuda..., to je konec. Neverim, ze nejake dite vydrzi tuto "pohadku" sledovat do konce. Asi s tim tvurci pocitali a zaver udelali celkem perverzni, kdy se kral zamiluje do princezny, ktera by mu mohla delat dceru. David Kraus naprosto tragicky, naopak jeho fotr ztvarnil nejlepsi postavu, skoda, ze nedostal vice prostoru...(1.1.2016)

• Houdini

Ani jedna záporná postava.(3.1.2003)