Army of One

Sebastian Soukup

Kostýmy:

Mary E. McLeod
  • Yoda sama

Koncept je bizár a Cage je klasicky extrémne over the top, ale... prekvapivo to ukrutne nudilo. V tejto polohe to nefungovalo ani ako indie, ani ako true story. Proste nuda.(11.11.2016)

• Wacoslav1

Do prdele co se to děje s těmi komediemi?! Jo, že Nick v kleci už je v píči to je nějakej čas známá věc a průměrnej USS Indianapolis ho v tý záplavě sraček z bahna nezvednul, takže to chápu, ale co nechápu je zmršení takhle solidního komediálního námětu a už vůbec nechápu režiséra. Dělal tohle sakra ten stejnej týpek co natočil Borata a Diktátora??? Jestli jo, tak asi před tím musel prodělat totální lobotomii jinak si to nedokážu vysvětlit. Možná dva až tři dobrý vtipy tu jsou, ale před odpadem to nezachrání. Už jenom z principu.5%(10.11.2016)

• Tuax

To byla ptákovina, když to napíšu slušně. Ale dosadit se tam dá jakékoliv oblíbené sprosté slovo... Vzhledem k režisérovi mě to nakonec ani nepřekvapilo, ale před zhlédnutím jsem to netušil, kdo to natočil. A pokud se to zakládá na nějaké reálné postavě, tak mi to přijde ještě ujetější, než se zdálo. A ještě je to Rková záležitost. Pro mě jako čověka s oblibou v Indii, bylo atraktivní prostředí Pákistánu, jenže to nestačilo. Tohle na mě působilo trapně prakticky v každém okamžiku a hlavní postava, přestože výborně zahraná Cagem, byla pro mě natolik nesnesitelná, že těžko hledat nějaké klady kdekoliv jinde ve filmu. Na to, že to měla být komedie, jsem se nejspíš nezasmál, ani nepousmál, ani jednou. Takových peněz co kvůli téhle příšernosti vyhodili... No někomu se to určitě líbit bude, ale můj šálek to rozhodně není.(10.1.2017)

• Xmilden

Má to hodně solidní záseky. Tedy hlavně když se Gary konečně dostane do Pakistánu, ale na předchozí filmy, ve kterých válel Baron to nemá. Cageovi nelze upřít snahu. Pošahaného Amíka zmákl na jedničku s hvězdičkou. Jenže jaksi chybí ten správný důvod pustit si film někdy znovu. 40%(4.1.2017)

• Lacike

Myslim, ze to mohla byt celkom pozeratelna komedia aj s tymto dost priemernym scenarom, ktory nie je prilis nabitý vtipmi, keby bol v hlavnej ulohe nejaky skutocne vtipny herec. A tym Cage nie je. Nie ze by sa nesnazil. Hra jak o zivot a tentoraz jeho prehravanie k ulohe, ktoru hra, sedi. Bohuzial proste nie je vtipny ale iba divny. Jeden dobry vtip o tom, ze tam vyzera ako v Con Air je malo. Cely cas ma hlas jak keby si priskripol v zipse vajcia a tak neustale keca a keca a keca a po chvili si uvedomite, ze tie kecy nie su nielen vtipne ale ani nijak zaujimave. Proste jak bezne zenske nekonecne kecy. Vdaka par zaberom na skutocneho Faulknera ma napadlo, ze tvorcovia to snad mysleli skôr ako nejaky zivotopis ako komediu. Ale ani ako zivotopis o extravagantnom redneckovi to prilis nefunguje. Je to vlastne nuda. Len trochu bizarna. Vysledok dokazuje, ze Cage na to stale ma a aj sa snazi, ale chcelo by to konecne kurva dobry projekt. 4/10.(17.11.2016)

• - Film byl natočen podle skutečného příběhu Garyho Faulknera, který cestoval do Pákistánu, aby našel Usámu bin Ládina. (Gary)

• - „Army of One“ byl slogan, který používala americká armáda v letech 2001-2006. (Gary)