Army of One

Sebastian Soukup

Kostýmy:

Mary E. McLeod
  • Tuax

To byla ptákovina, když to napíšu slušně. Ale dosadit se tam dá jakékoliv oblíbené sprosté slovo... Vzhledem k režisérovi mě to nakonec ani nepřekvapilo, ale před zhlédnutím jsem to netušil, kdo to natočil. A pokud se to zakládá na nějaké reálné postavě, tak mi to přijde ještě ujetější, než se zdálo. A ještě je to Rková záležitost. Pro mě jako čověka s oblibou v Indii, bylo atraktivní prostředí Pákistánu, jenže to nestačilo. Tohle na mě působilo trapně prakticky v každém okamžiku a hlavní postava, přestože výborně zahraná Cagem, byla pro mě natolik nesnesitelná, že těžko hledat nějaké klady kdekoliv jinde ve filmu. Na to, že to měla být komedie, jsem se nejspíš nezasmál, ani nepousmál, ani jednou. Takových peněz co kvůli téhle příšernosti vyhodili... No někomu se to určitě líbit bude, ale můj šálek to rozhodně není.(10.1.2017)

Antikonvence jak vyšitá..🤣 To, že si Nick dělá co chce, vím už nějaký čas, ale že je komediant na takové úrovni, jsem dost podcenila. O to víc jsem si dabl projekci (2x za sebou) užila a budu používat pravidelně jako terapii proti všem nasraným ksichtům kolem. A že jich je 🤢😕😖😟...(27.11.2016)

• Xmilden

Má to hodně solidní záseky. Tedy hlavně když se Gary konečně dostane do Pakistánu, ale na předchozí filmy, ve kterých válel Baron to nemá. Cageovi nelze upřít snahu. Pošahaného Amíka zmákl na jedničku s hvězdičkou. Jenže jaksi chybí ten správný důvod pustit si film někdy znovu. 40%(4.1.2017)

Tak predstavte si. Vraj podľa skutočnej udalosti. No kto by to bol povedal, že tento svet je plný takých čudných, prečudesných ľudkov. Síce je to asi pochopiteľné, pretože ľudská rozmanitosť charakterov a ich pohnútok je obrovská, dokonca ktovie či je tomu vlastne niekde koniec. V každom prípade Army of One je bláznivý príbeh o jednom bláznovi, s veľa bláznivými scénkami a bláznivými hláškami. Hrozná blbina, ale určite sa dá na to pozerať. Tu aspoň vidno, čo všetko môže človek dokázať, keď si ide za svojim, hlava-nehlava. Hlavne treba mať pohotové ústa, ktoré sa nikdy nezavrú, len melú a melú. A ľudia často spravia aj nemožné, len aby sa dostali z ich dosahu. 65/100(5.12.2016)

Nick Cage je zase jednou geniální! Snesl bych ale víc vtipu a ještě víc ujetosti, protože k dokonalosti vyprávění Borata se to bohužel nepřiblížilo.(9.11.2016)