Loupež ve velkém stylu

Vo veľkom štýle

Going in Style

Komedie / Krimi

USA, 2017, 96 min

Ze začátku vtipná jednohubka, nic víc film nenabídne. Přesto jsem se několikrát zasmál.(7.4.2017)

Po dlouhé době opravdu skvělá krimi komedie. Jedna geniální hláška tu následuje druhou, takže vaše bránice nezůstane ani chvíli v klidu. Super výběr ústřední trojice už je jen ,,třešničkou na dortu''..(23.4.2017)

Jump in the basket! - Who the hell you think I am? E.T.? Super komedie. Freeman, Caine, Arkin. Je jim sice přes osmdesát, jak už ale napovídá český název filmu, dávají si to zde opravdu ve velkém stylu. Tohle trio, hlášky, lidský příběh o přátelství, geniální scéna s vykrádáním supermarketu, hodně kvalitní hudba. Going in Style je nadprůměrná pohodová komedie. Komu takové filmy v kinech scházejí, neměl by váhat.(22.4.2017)

Komediálním vrcholem je obchoďák, filmařským rozuzlení podfuku a jeho následné vyšponování. Dannyho parťáci těsně před smrtí s notnou dávkou sebereflexe a bez zbytečné patologie.(21.4.2017)

Bol to smutný, ale aj zábavný, napínavý a milý príbeh. Ústredné trio bolo úžasné. Po hereckej stránke a aj ako postavy. Vo filme všetko pasovalo. Vôbec nebolo zložité starým pánom držať palce, lebo ich situácia je veľa ľuďom až príliš blízka. A to nielen v Amerike. A aj vedľajšie postavy sa vydarili. Jesus, Brook, Mitzi, Milton, Lucy a Annie. Maximálne príjemný zážitok.(13.4.2017)