Karlos80

Do tohohle filmu jsem šel jako fanoušek eurocrimi v domnění že půjde o další dobrý žárový kousek, ale ve skutečnosti jde o jakousi dobrodružnou caper parodii na kriminálky al á "James Bond" nebo "Pink Panther" s lehkou příchutí komedie. Film jsem viděl v otřesné kvalitě (rip z tv) a po pár minutách mě prakticky přestal bavit. Směšné, nezáživné, nepřesvědčivé a nudné. Ginu jsem zde pomalu ani nemohl poznat, a těch pár akčních scén (automobilové honičky) film už nijak moc nevytrhly, ale přeci jen za báječnou a okouzlující Marisu Mell - mojí favoritku (zde v menší roli jakési femme fatale) a za její úchvatné stryptízové číslo, které film neskutečně okořenilo, musím dát nakonec alespoň za 2*. Ona ač se to možná nezdá, zde byla skutečně nejlepší! Posledních cca 20. minut docela ušlo a samotný konec byl docela chytrý. Jinak souhlasím s uživatelem vincent, především s posledními dvěma větami. Nakonec i ve svém žánru "caper film" byly natočeny daleko lepší filmy než tento, mohla to být klasika, jak píše jeden uživatel na IMDb, ale chtělo by to asi přeci jen více talentu, ctižádosti a hlavně větší finance, ale pokud by se filmu ujal, když už jsme u jmen, třeba takový Ferdinando Baldi (jmenovec), mohlo to nakonec celé vypadat a dopadnout daleko lépe. ()

vincent

Nedá sa to hodnotiť, pretože je to tak stupídne a trápne až je to krásne. Na filme sa dá nasmiať a to hlavne nad " bláznivou komikou" a starými filmovými postupmi ako napríklad plátno s nakreslenou krajinkou, ktoré sa točí na válcoch a má predstavovať mihajúcu sa krajinu za oknami auta alebo použitie zrýchleného filmu ako predstavu rýchlo idúcich áut atď. Absolútne chaotický scénar plus zlé herecké výkony hercov, ktorých postavy hovoria dosť primitívnou a akousi divnou angličtinou :). Ja som sa pobavil i keď asi nie tým, čím autori zamýšľali. :)) ()