Dark Matter (TV seriál)

Sci-Fi

USA, 2015, 13x50 min

Uvidíme, co bude dál. Zatím mne to celkem mile překvapilo... Tak druhá série zatím vypadá hodně zajímavě, doufám, že se to nějak nepokazí.(9.3.2016)

• fallangell

Banda zabijáků co neumí střílet. Lame(29.7.2015)

Zatím to je v celku dobré s pomalejším rozjezdem, uvidíme dál. Potenciál by to mít mohlo.(16.6.2015)

• HAL

Všechno jak z béčkové videohry, problém je jen v tom, že tu videohru si můžete i zahrát, ne ji jen útrpně sledovat. Celá recenze tady - http://www.sci-film.4fan.cz/?p=581(9.11.2015)

Konečně je tu nějaký nový sci-fi seriál z vesmíru. Tohle se Syfy celkem povedlo. Překvapuje mě nízké hodnocení. Je tam opravdu cítit atmosféra Hvězdné brány. :) Skupinka 6-ti lidí se probudí uprostřed hlubokého vesmíru na lodi bez jakýchkoliv vzpomínek. Nezapomněli ale své znalosti a dovednosti. Po vyřešení prvotních problémů postupně zjišťují, co se děje. Objeví i palubního androida, který s nimi po prvotních neshodách začne spolupracovat. Po vyváznutí z prekérní situace se dostávají na planetu, která má být cílem jejich mise. Tam se dozví další skutečnosti. Poté se nachází před morálním dilematem. Celou situaci změní zjištění jejich identit a následně i jejich minulosti. Naše posádky Razy začíná nová dobrodružství. Nechybí občasná zrada a stále přítomná vzájemná nedůvěra. Časem se ale spřátelí a stane se z nich něco jako rodina. Ke konci řady dojde k dalším novým odhalením. Finále mě vážně překvapilo. 2 série je tu. :) "Star Wars epizoda 36, prý je to klasika." :D(15.6.2015)