poster

Trable o Vánocích

 • USA

  Love the Coopers

 • Slovensko

  Chaos na Vianoce

Komedie / Drama

USA, 2015, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bobiša
  odpad!

  Strašná,nudná až otravná slátanina.Vánoční filmy beru s nadhledem a jsem spokojená s málem pokud je film alespoň trochu o něčem a má pěknou vánoční atmosféru, tento se ale opravdu nepovedl. Tady jsem měla jiná očekávání o to větší zklamání tento výtvor byl.(2.5.2016)

 • Rosaviva
  **

  Hodně chabá variace na Lásku nebeskou, nalákali tam velké hvězdy a doufali, že to bude stačit a nestačilo. Příběhy mě moc nezaujali, bylo tam strašně moc postav a než jsem se v nich zorientovala, tak uběhlo 3/4 filmu. Celé to navíc bylo divné a přehnaně americké. Ten konec tomu pak dodal korunu. 2*(23.5.2016)

 • Rakosnicek77
  ***

  Průměrná vánoční komedie, ve stylu Takové normální rodinky :-) nebyla žádnou závratnou zábavou ani ničím, na co bych si za pár týdnů vzpomenul.(11.12.2015)

 • M.i.k.e
  **

  jasně,pustit si ryze vánoční film v únoru asi není optimální,nicméně počasí i sníh docela nahrává atmosféře...každopádně jakkoliv sem byl připraven na klasickou klišoidní vánoční komedii,to co jsem nakonec měl možnost vidět bylo ještě víc klišoidní než sem čekal a hlavně i přes super obsazení to vlastně ani nebyla kdovíjaká zábava.Nemám na tyhle filmy zrovna přehnané nároky,ale z tohodle novodobá klasika určitě nebude...40%(24.2.2016)

 • kaylin
  **

  Takový ten klasický vánoční filmy, kdy má rodina trable, většinou mezi sebou navzájem, ale nakonec to skončí tak, že jsou všichni šťastní. Takový ten obrázek o nevyrovnaných magorech, kteří se alespoň na jeden den v roce dovedou srovnat. Ale to herecké obsazení se mi líbilo natolik, že mě to i chvílemi bavilo.(3.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace