Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tomco
  *****

  ..Uff, kde začať, čím skončiť, ako najlepšie vyjadriť to čo teraz cítim a čo som zažil.. V kine nás bolo síce len sedem, no prvýkrát od roku 1994, čo chodím do kina sa mi stalo, že nik zo sály neodišiel, až po skončení titulkov a rozsvietení kina. Úchvatný zážitok, strašne silná téma, prosto neviem či to je tým, že i ja mám brata, ale tak krásny a drsný príbeh zároveň, to je presne to, prečo vyhľadávam takéto klubovky. Kiež by v kinách takéto snímky nehrali len raz, ale tri týždne v kuse.. To by sa snáď postupne zmenila aj úroveň, farmami "osprostených" návštevníkov.(30.3.2016)

 • emma53
  ***

  U mě to bude tím, že miluji zvířata a nečetla jsem obsah, nic jiného v tom nehledejte. Natočené velmi dobře a já vím, že to bylo jen jako.........ale stejně..........(9.4.2016)

 • vteco
  ***

  Velice kvalitně zvládnutý snímek, který si svůj žánr vzal opravdu k srdci. Hlavní herecká dvojice je velmi příjemným zpestřením a spolu se svými berany dokáží zaujmout. Příběh odehrávající se pouze mezi sousedícími chatrčemi je též zajímavý, ale chybí mu spád či více zvratů a překvapení. Vložením několika opravdu vtipných a upřímných scén Berani dostali opět menší náboj, ale absence výraznější hudby či většího elánu filmu ublížila. [65%] | 50th KVIFF(11.7.2015)

 • claudel
  ****

  Když sedí v sále dva Berani a sledují spolu film Berani, může z toho být docela velká zábava i po představení, přestože tenhle islandský počin moc humoru nepřinesl a pokud ano tak krapet bizarního či absurdního. Převládá ovšem spokojenost.(19.11.2015)

 • Arbiter
  ***

  Tichý vizuální pocit-art. Prostě intimní sever, no. Ale já k tomu naznačování radši trochu víc děje.(11.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace