poster

Cliffhanger

 • USA

  Cliffhanger

 • Itálie

  Cliffhanger - L'ultima sfida

 • Francie

  Cliffhanger

 • Slovensko

  Cliffhanger

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Itálie / Francie, 1993, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  *****

  Výborné akční béčko, které ani po letech neztrací na zajímavosti. Renny Harlin dokázal z béčkového tématu vyždímat téměř ačkovou záležitost, hlavně po technické stránce (ostatně, nominace na tři Oscary v technických kategoriích to potvrzují). A i když je to "jen" blbé béčko, tak mě se líbilo. Protože když to porovnám s některými bečky, které se točí dneska, tak tohle je o několik tříd nad nimi. A John Lithgow jako záporák? Skvělý!!!(28.7.2009)

 • bestlama
  ****

  Prostě klasika podle videoher :) Nabité scénami, nabité Slyem, nabité explozemi ...(19.5.2009)

 • Cival
  ****

  Stalloneův poslední vydařenej akčňák, kterej byl ve své době mnohem zajímavější, než je teď. Ale i přesto, že stárne rychleji než samotný Sly, rozhodně si uznání zaslouží za některé originální, skvěle natočené, napínavé akční scény.(16.6.2002)

 • gouryella
  ***

  Z meho hlediska mozna i nejlepsi Stalloneho film. Jako herec opet nulovy, ale naznak slusnejsiho scenare spolu s vybornym zaporakem cini z tohoto snimku nadprumernou dobrodruznou akcnarnu.(4.8.2002)

 • H34D
  ****

  Skvělá atmosféra devadesátek a parádní prostředí zasněžených hor, které se svou netradičností pokouší o to, aby film nebyl označen jen jako horší kopie Smrtonosné pasti (2). Styčných bodů mají totiž několik, nejvíc vynikne samozřejmě to, že charismatický hlavní hrdina likviduje záporáky postupně chytrou partyzánskou válkou. Ano, je to tak, Stallone zde své svaly využije snad jen k horolezectví, jinak je to téměř obyčejný muž. Prožitek je o to intenzivnější a záporaci s už tak ďábelským plánem působí hrozivěji. Obzvláště chválím vyrovnané tempo a takřka nulová hluchá místa, na druhou stranu by si film zasloužil, právě po vzoru Smrtonosných pastí, zvýšit realističnost na maximum a přidat Slyovým protiútokům ještě více sofistikovanosti. 8/10(4.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace