Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  *****

  Oživenie atraktívnosti vpustením McLanea do letiskových priestorov bol dobrý nápad, no trošku je to natiahnuté okolo šéfa polície. Hlášky sú ale veľké plus, akcia ukážková a film stále patrí k špičke akčného žánru. Cencúľom v oku RULEZ! Som rád, že si Harlin vystrieľal všetok svoj potenciál práve na tomto filme. 90%.(17.5.2006)

 • sud
  ****

  Pokračování vánočního akčňáku v podobném duchu. Akčnější a bombastičtější, avšak pouze s jednou kultovní scénou - rampouch. I tak ale nadprůměrná zábava. 80%.(10.6.2007)

 • Pumiiix
  ****

  Poctivé pokračování, ale na jedničku to nemá. Dobré místo, kvalitní záporáci, zase chudák ,,hláškující,, John McClane ve špatnou chvíli na špatném místě, jak to ten chlap dělá, že má vždycky tak originální Vánoce ;-)? Množství výbuchů a akce, malé kameo si dá i policajt pochůzkář z jedničky, bavil sem se dobře 8/10* ,,yippy ka jej madafaka,, ;-)(9.3.2008)

 • novoten
  *****

  "Další suterén, další výtah. Jak je možný, že se to stane hned dvakrát?" První díl je zaslouženým kultem, ale já musím jít proti proudu a druhou Past vychválit ještě o něco víc. Harlin bere příběh od podlahy, nechává McClanea být znovu zranitelným poldou, se kterým občas někdo zamává a zcela samozřejmě si poradí i s přirozeným a překvapivě propracovaným přerodem do zachránce. Situace jako vystřižená z Nakatomi Plaza tak díky letištnímu prostoru působí umocněná na druhou. Jedinou výhodu si tak předchozí dobrodružství nechává v hlavním záporákovi, letištní fantom totiž není osobnost Hansova typu, ale pouze sadistický bad guy. O ten kus lepší než jednička je Die Harder hlavně o akci, která tu vypadá ještě drsněji i ladněji než u staršího bratříčka. 90%(16.6.2007)

 • BadoXXII
  ****

  Viac akcie, viac prostredí, stále cool Bruce Willis, poriadni záporáci, vianočná atmosféra a rýchla akčná jazda, ktorá baví vždy, keď na ňu natrafím. Dvojka si udržuje vysoko postavenú latku kultovej jednotky.(19.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace