Poctivé pokračování, ale na jedničku to nemá. Dobré místo, kvalitní záporáci, zase chudák ,,hláškující,, John McClane ve špatnou chvíli na špatném místě, jak to ten chlap dělá, že má vždycky tak originální Vánoce ;-)? Množství výbuchů a akce, malé kameo si dá i policajt pochůzkář z jedničky, bavil sem se dobře 8/10* ,,yippy ka jej madafaka,, ;-)(9.3.2008)

Viac akcie, viac prostredí, stále cool Bruce Willis, poriadni záporáci, vianočná atmosféra a rýchla akčná jazda, ktorá baví vždy, keď na ňu natrafím. Dvojka si udržuje vysoko postavenú latku kultovej jednotky.(19.8.2011)

70% Na atmosféru a logiku o něco chudší než jednička, ale i tak platí za klasiku žánru. V závěru zoufalý McClane pátrající po manželce patří mezi moje oblíbené scény. K dobru DIE HARDER musím přidat i hodně bohatý casting teroristů a menších rolí.(10.4.2014)

Slabší než jednička, leč stále ještě vysoce kvalitní akční řemeslo. Větší hrací prostor už ale zjevně představuje problém...(7.7.2010)

Výrazně horší pokračování kde je všeho více - nepřátel, výbuchů, hlášek i přestřelek. Stále je to ovšem více než-li slušný akčňák s velmi dobrým tempem a Willisem, který to doslova táhne na svých bedrech navzdory určité sterilnosti.(9.6.2007)