Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ****

  Nesnáší lítání, nerad prohrává a jediná mrtvola, která se (zatím) na letišti nachází je jeho dílem!..... Málokteré pokračování se tak povede! Hlavně proto, že i zde se teroristi chovají normálně a ne jako banda tupců. Bezchybná režie, výtečný B.Willis, jenže R.Harlin je až druhej...(9.7.2006)

 • xxmartinxx
  ****

  Ujde. Už je to ale jen příjemný akční film, ne výborný a jedinečný zážitek. Jednička prostě nastavila laťku moc vysoko na to, aby jí šlo nahradit tímhle. Willis je sice pořád cool a hláškuje, ale nějak tomu chybí finální jiskra a důvod to vidět znovu. 70%(25.12.2009)

 • Gilmour93
  ****

  Fáze 1: Může se to stát i vám. Fáze 2: Tak tomu už se říká pech. Fáze 3: Na posraného i hajzl spadne. Fáze 4: Pravděpodobnost zásahu meteoritem do hlavy. Policista McClane užívající si pobyty v nepravou chvíli na nepravém místě se zrovna nachází ve dvojce a měl by možná zauvažovat o židovské víře, aby si taky jednou užil klidných Vánoc bez lineckého rozstříleného v teroristickém abdominu. Harlin postrádá McTiernanovu lehkost, nicméně Willis ve vrcholné formě byl na svých bedrech schopen unést cokoliv.(21.6.2010)

 • kOCOUR
  *****

  Osobitý vztah diváka k McLanovi už je tatam, ale přestože zbyla jen rambovská výkonost a odolnost, Willisovi role sedne zase jako ulitá. Renny Harlin natočil něco, co můžu směle nazvat drtivou akční smrští, která se v dnešní době už jen málo vidí. Takhle zábavné ničím neřezané čistokrevné zástupce žánru dnes už zkrátka nikdo netvoří. Jaká škoda! Snad se ti ty třetí Vánoce povedou, Johne. Držím palec.(10.5.2003)

 • RHK
  *****

  Jeden ze 100 nejlepších akčních filmů - 100 Greatest Action Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Kvalitou těsně za Smrtonosnou pastí 1, akčními scénami na letišti možná ještě lepší. Trailer: http://www.csfd.cz/film/4158-smrtonosna-past-2/videa/(5.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace