Samozřejmě že normálně by tenhle film na 5* nebyl, ale tuhle serii s Willisem mam prostě rád. Willis tady zase exceluje a jako ve většině svých filmů, tak i tady řiká spoustu hlášek a stejně jako v prvním díle, tak i tady je spousta výborný akce na který je v podstatě celej film založenej, ale naštěstí to oplývá i slušnou zápletkou, dobře promakaným dějem, napětím a výborným záporákem v podobě Williama Sadlera. Takže pro mě jednim slovem super(1.10.2005)

70% Na atmosféru a logiku o něco chudší než jednička, ale i tak platí za klasiku žánru. V závěru zoufalý McClane pátrající po manželce patří mezi moje oblíbené scény. K dobru DIE HARDER musím přidat i hodně bohatý casting teroristů a menších rolí.(10.4.2014)

Já v podstatě rozdíl mezi prvním a druhým filmem nevidím, snad v jednotlivostech děje a atmosféry, rozhodně ne v kvalitě. Dvojka mi připadne opravdu více naturalistická (oko...) a mnohem více akční, což nepovažuji ani za klad, ani zápor, jen za fakt. Zkrátka a dobře si myslím, že podtitul DIE HARDER tady opravdu sedí. Je to nářez!!!(13.8.2003)

Soundtrack Michael Kamen: 1. Colonel Stuart - Michael Kamen ,2. Baggage Handling - Michael Kamen ,3. General Esperanza ,4. The Annexe Skywalk ,5. The Church ,6. The Doll ,7. The Runway ,8. In The Plane ,9. Icicle ,10. Snowmobiles ,11. The Terminal ,12. Finlandia, tone poem for orchestra, Op. 26 ,(14.5.2011)

Víc než důstojné pokračování kultovní jedničky a Bruce Willis opět v plné formě.(1.12.2007)