Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Soundtrack Michael Kamen: 1. Colonel Stuart - Michael Kamen ,2. Baggage Handling - Michael Kamen ,3. General Esperanza ,4. The Annexe Skywalk ,5. The Church ,6. The Doll ,7. The Runway ,8. In The Plane ,9. Icicle ,10. Snowmobiles ,11. The Terminal ,12. Finlandia, tone poem for orchestra, Op. 26 ,(14.5.2011)

 • Enšpígl
  *****

  Na vánoce dostávají lidé na celé planetě dárečky, zpívají koledy a zcela se odávají vánoční pohodě, všichni, až na jednoho, na Johna McClana, ten pravidelně na štědrý den dostává teroristy, zpívá Jupijajej motherfucker a zcela se odává zabíjení a destrukci. John McClane se tentokrát rozhodl uspořádat svou alternativní christmas party na letišti Los v Angeles, koledovat si k McClanovi tentokrát přišli elitně vycvičení zabijáci v čele s Francem Nerem a jelikož byl mistr McClane vánočně naladěn, vykoledovali si vskutku mnoho dárků, rampouchem do oka, hod člověka do trysky letadla, prostě McClane zcela podlehnul té krásné vánoční atmosféře, plné rodinného štěstí, lásky a vůni cukroví a že musí po skončení McClanovi christmas party stavět nové letiště o to přece nejde, hlavně že si pan McClane užil šťastný a veselý a my s ním.(11.2.2008)

 • kOCOUR
  *****

  Osobitý vztah diváka k McLanovi už je tatam, ale přestože zbyla jen rambovská výkonost a odolnost, Willisovi role sedne zase jako ulitá. Renny Harlin natočil něco, co můžu směle nazvat drtivou akční smrští, která se v dnešní době už jen málo vidí. Takhle zábavné ničím neřezané čistokrevné zástupce žánru dnes už zkrátka nikdo netvoří. Jaká škoda! Snad se ti ty třetí Vánoce povedou, Johne. Držím palec.(10.5.2003)

 • Hal_Moore
  ****

  Není to jednička, ale to nevadí. Film spoléhá na charisma Bruce Willise a hlášky a do detailu zpracované akční scény. William Sadler zaslouží pochvalu, ale není to žádný Alan Rickman, ani Jeremy Irons. Film není tak svělý jako předchůdce, ale neztrácí krok a je mu důstojných nástupcem.(20.9.2005)

 • Kaka
  ****

  Akční poetika jde Harlinovi naprosto fantasticky a výsledný efekt je výborný. Není se ani čemu divit, neboť nad Die Hard 2 se podepsala samá esa. Režie Harlin, střih Baird, kamera Wood a soupiska herců je rovněž solidně zvučná. Akce samozřejmě bravurní a krví se skutečně nešetří. Scénáristicky rozmáchlejší a mnohem méně předvídatelné, oproti tomu sem tam je to už doslova akční exhibice. Letiště je atraktivní prostředí a pokud se k tomu připočtou ještě profesionální žoldáci, mariňáci, drogový baron a držkatý kapitán letištní policie, máme zápletku hned pro tři filmy dohromady. McLane je stejný frajer jako v Nakatomi a opět cedí jednu drsnou hlášku za druhou. Takto má vypadat zlatá akční pecka 90. let.(28.9.2006)

 • - Hláška "Yipee-ki-yay, motherfucker!" je vyřčena ve všech dílech Smrtonosné pasti. (Karlos80)

 • - John McClain vysvětluje kapitánu Lorenzovi, že na něj terorista vytáhl německou porcelánovou pistoli Glock 7, která není vidět na detektoru. To jsou čtyři chyby v jedné větě: 1.Glock 7 neexistuje, 2. Glock je rakouská firma a zbraně se vyrábějí v Rakousku, 3. Není porcelánová, ale poloplastová (závěr z oceli, tělo zbraně z plastu), 4. Na detektoru i rentgenu je k poznání. (JohnSmith)

 • - Původní jméno filmu bylo "Die Harder". (Karlos80)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace