Formule!

Driven

Formula!

Akční / Drama / Sportovní

USA / Kanada / Austrálie, 2001, 108 min

Rozpočet $94miliónovTržby USA $32,720,065Tržby Celosvetovo $54,744,738║ Tak toto bolo dosť zbytočné mútenie vody, a dokonca aj pri takom priemernom autíčkovom filme ako Rýchlo a zbesilo je to úplne nevýrazné, a priestrel nastal aj pri hereckom obsadení. A na vyše za takú prkotinku vysoliť taký rozpočet, tak to už je fakt odvaha a hlavne keď to točí potápač drahých filmov ako je Renny Harlin. /30%/(22.5.2005)

• AngelAngie

Brak brakovitej, ale něco mi říká, že odpad! by bylo moc ..(26.5.2008)

• bassator

Jestli tohle měla být pocta formuli 1 tak fakt nevím... Příšerně vymyšlený film, otřesný scénář, herecké výkony. To co se ve filmu odehrávalo je tak nepravděpodobné, scény jak z nějakých fantasy filmů - postavené na hlavu... Pro člověka který formuli 1 sleduje to musí být otřesný zážitek... - Viděno 1x + 31. 1. 2010 - PŘEHODNOCENO - z ** na odpad - 5%(26.3.2009)

Takřka zhovadilý scénář vytahuje z kanálu nadupaná režie odumírajícího Rennyho Harlina a můj oblíbenec Til Schweiger, jenž si konečně pořádně otevřel dveře do Hollywoodu.(19.6.2003)

Film o zavodech Formule, ktery zapda do prumeru ze ktereho oh nedokaze vytahnout ani Stallone(1.2.2005)