Formule!

Formula!

Akční / Drama / Sportovní

USA / Kanada / Austrálie, 2001, 108 min

• Hakha

Je fajn, že se Renny Harlin pustil k natočení Formule, ale co je mu to platný když je film o ničem a nic nedrží pohromadě. Nejen, že závody jsou přehnané, ale to bych mu odpustil, že se snažil o zábavnost, ale co mu neodpustím, že to zábavné nebylo:) Zápletka úplně o ničem, předvídatelnost a neslanost co film provázel si víc jak 2 hvězdičky nezaslouží, i když Stalloneho mám rád:)(26.11.2006)

• swamp

Tady to Slyovi trochu nevyšlo - opravdu nuděna!(23.1.2012)

Z pribehu a scenara mi obcas stavali vlasy dupkom, avsak film ma kvalitnu reziu, skvelu vypravu, BOMBASTICKE buracky a Joeho "Stalloneho" Tanta, ktory ked si zacne spievat, stane sa z neho pretekarsky boh :) Odpojte mozog a o slusnu jednorazovu zabavu mate postarane. (6/10)(1.7.2007)

• hirnlego

Nechutně patetická sračka (kterou jsem řízením osudu a lenosti přepnout viděla už skoro třikrát, lolol), * za sympaťáka Tila.(26.1.2007)

• Hrabka

Stallona nemám příliš v lásce a do tohoto filmu se moc nehodí. Celkově mě film nudil a nikterak mě neoslovil. 20%(3.1.2008)

• - Původní Stallonův scénář byl 220 stránek dlouhý. (Karlos80)

• - Meno postavy, ktorú hrá Cristián de la Fuente - Memo Moreno - je kombinácia mien dvoch skutočných pretekárov série CART, Mema Gidleyho a Roberta Morena. (m.a.t.o.)

• - Ve filmu podobně jako například ve snímku Bobby Deerfield uvidíme spoustu pilotů, z nichž se někteří objevili i ve skutečné F1. Stalloneho dubloval Mauricio Gugelmin, Kipa Parduea Mark Blundell a za Tila Schweigera zaskakoval Juan-Pablo Montoya. Mimo ně se ve filmu mihli i Mario Andretti, Jean Alesi, Roberto Moreno, Kenny Brack, Gill de Ferran či Christian Fittipaldi... (Robbi)