poster

Formule!

 • USA

  Driven

 • Slovensko

  Formula!

Akční / Drama / Sportovní

USA / Kanada / Austrálie, 2001, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bauer
  ****

  Sylvester Stallone se vrátil v docela povedeném filmu.Mladí herci Kip Pardue a Til Schweiger jsou ( a asi budou ) dobří herci.Tento film nikoho neurazí.(2.9.2005)

 • Peytl
  odpad!

  Schumacher mě netrestej, aneb variace na dvoustopé Ohnivé koule. Pokud si Sly takhle nějak představuje závody, pak je nad kokpit jasné, kde před léty získal tak bezvadnou a propracovanou boxerskou techniku, při které Kličko bledne závistí. Chyběl tam už jen kokotský závod městem...ne, kurva, ten tam vlastně blil taky, tak snad jen Žán Klód, který by díky své buzerantské votočce a imbusem (šestkou) ve své vrásčité hnátě šteloval klukům podvozky, no jéje. Kdybych neočekával za čtrnáct dnů konec světa, asi bych již plánoval nekompromisní pomstu...vraždu, smrt zabitím, Silvestře.(7.12.2012)

 • POMO
  ***

  Blond, prsia, mašiny, tvrďáci, záverečné titulky. Vizuálne rajcovná celovečerná verzia Baywatchu s formulami. Brať to vážne je fatálna chyba. Harlin sa len zabáva - zabávajme sa s ním!(12.6.2004)

 • Lima
  **

  Rozporuplné pocity. Na jedné straně režijně dokonale zvládnuté závodní scény, na straně druhé Slyův scenář, plný klišé, který si neodpustil takové "perly", jako např. stíhací scéna v ulicích Tokia. Renny Harlina je mi líto. Je to znamenitý režisér, ketrý by si zasloužil dobré scenáře a trochu toho štěstí, aby se zase vrátil na výsluní. A Slye je mi líto taky. Mám pro něho slabost. Pokusil se o nového Rockyho a nevyšlo to. Že by už definitivně labutí píseň?(1.12.2002)

 • Hrabka
  *

  Stallona nemám příliš v lásce a do tohoto filmu se moc nehodí. Celkově mě film nudil a nikterak mě neoslovil. 20%(3.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace