Dlouhý polibek na dobrou noc

Long Kiss Goodnight, The

Dlhý bozk na dobrú noc

Akční / Thriller / Drama / Mysteriózní / Krimi

USA, 1996, 114 min

• Hellboy

Zvláštním způsobem, (který se jmenuje Geena Davisová) to nefunguje.(15.4.2013)

Tři hvězdy jsou málo, čtyři moc. Lehce nadprůměrný akční thriller, ve kterém jsem postrádala trochu charismatičtější hlavní hrdinku, schopnější záporáky a promyšlenější scénář (hlavně závěr). 70%(4.12.2008)

Geena Davis ako ženský rambo? Prečo nie. Naviac Renny Harlin je v slušnej forme a predvádza treskúcu akčnú zábavu. Film srší vtipom a Samuel L. Jackson a jeho hlášky sú proste neodolateľné.(10.2.2006)

TV NOVA svým zařazením filmu na 22:40 a plánovaným skončením v 0:55 s reklamním dvacetimunový časovým posunem skutečným skončením v 1:25, byla fakt stylová. Ten film byl skutečně velmi dlouhý akční polibek na dobrou noc. S vypjetím všech sil jsem se dodíval a rozhodně nelitoval. Zdařilé akční scény mě vždycky odradili od klimbání. Navíc některé hlášky hlavně v podání Samuela L. Jacksona byli osvěžující více než energetický drink co jsem pochlastával. Geena Davis mě tam sice nesedla, ale jsem gentlaman a dělám, že to nevidím. Po dvou hodinách dlouhého líbání jsem usínal s pocitem dobré noci.(6.3.2007)

+ kvalitná akcia, super hlášky, Samuel L. Jackson. - slabý záporák, dĺžka.(27.5.2007)

• - Při rvačce, která se odehrává okolo 99. minuty, je Charlie (Geena Davis) zraněna na pravém boku. Když si však později ránu prohlíží, má sřám na boku levém. (Terva)

• - Kvůli scéně podvodného mučení musel režisér vyzkoušet, jak dlouho vydrží jeho tehdejší manželka Geena Davis pod vodou se zadrženým dechem. Zkoušeli to v jejich soukromé vaně. (POMO)

• - Před natáčením prošla Geena Davis výcvikem, přesto si zabodla nůž do nohy. (lesumir)