poster

Brána válečníků

 • Francie

  Warrior's Gate

 • Čína

  Yong shi zhi men

 • Čína

  勇士们

Akční / Dobrodružný / Fantasy

Francie / Čína, 2016, 108 min

Režie:

Matthew Hoene

Hudba:

Klaus Badelt

Producenti:

Luc Besson

Střih:

Audrey Simonaud

Scénografie:

Hugues Tissandier
(další profese)
 • mansonn
  **

  Stale premyslam pre aku vekovu skupinu bol tento film natoceny a co priviedlo Bautistu v tomto veldiele si zahrat. Ked som mal pocit, ze je to film pre deti, zrazu niekoho zabiju a ozaj neviem koho chceli tymto oslovit.Vo filme je ozaj zopar vtipnych scen, co sa ale tyka choreografie akcnych scen ufff tak to se panum nepovedlo moc dobre.Film sa ale da pozriet raz :-)(30.12.2016)

 • Rominator
  ***

  Student Jack Bronson (Uriah Shelton) je ve virtuálním světě počítačových her znám jako Black Knight / Černý Rytíř. Jednoho dne se v jeho pokoji objeví čínský bojovník (Mark Chao) s princeznou Su Lin (Ni Ni), který potřebuje jeho pomoc, protože princeznu chce proti její vůli pojmout za ženu barbarský náčelník Arun (Dave Bautista)... Na začátku filmu musí divák přistoupit na několik pravidel: bojovník, princezna a čaroděj umí anglicky a k cestování napříč časem se používá starodávný koš na prádlo. Humor docela funguje, ale akce mohlo být mnohem více a Dave Bautista je hodně nevyužitý. Akční režii dělal Tony Ling. Postava maličko opožděného Brutuse pobavila. Ron Smoorenburg se skrýval pod maskou Černého Rytíře. Kara Hui v titulcích uvedená jako Kara Wai si zahrála v malé roli naštvaného horského ducha / Mountain Spirit.(27.12.2016)

 • sh3riff
  ***

  Takřka to samé jako Forbidden Kingdom od Jackieho Chana, akorát "levnější" ... http://www.csfd.cz/film/233036-zakazane-kralovstvi/galerie/?type=1(31.12.2016)

 • calenit
  *****

  Začátek super, i celkem srandovní. Pak film přejde do své prostřední části, která, i když byla akční dost, tak byla celkem nezáživná. Konec opět nezklamal. Na filmy s takovým tématem bych se mohl dívat pořád dokola.(13.3.2017)

 • kaylin
  ***

  Takový průměrný akční film, který má i fantasy prvky. Jeho pozitivem je jeho provedení, které je poměrně dobré, ale jeho děj zase tolik nefunguje. Je to příliš přímočaré, příliš obyčejné, příliš jednoduché. Propojení se současným světem mi pak znělo skoro zbytečně, jako něco, co to má oživit, ale nedaří se mu to, respektive nedaří se mu všechny roviny propojit.(5.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace