Kimberly je díky dědictví po otci zvyklá žít na vysoké noze. Jednoho dne se však od matky dozví, že o peníze přišly. Musí si proto najít práci a začít úplně nový život... Kimberley je rozmazlená slečna, která v životě nemusela pracovat a chová se hrozně snobsky. Jenže když její matka Martha přijde o všechny rodinné peníze, stane se z Kim chudá a nezaměstnaná žena. Její kamarádka jí pomůže najít práci v obchodě se sportovními potřebami. Kim je kupodivu velmi šikovná a daří se jí prodávat to nejdražší zboží. I tak se ale musí nastěhovat ke své matce, která začala pracovat pro svého vlastního právníka a od něj si pronajímají i ten společný byt. Kim záhy zjistí, že její výplata nestačí, tak si najde druhou práci jako servírka v pizzerii. Pizzerii vede Chester, který má dobré srdce a padne si do oka s Marthou. Kim se daří dobře a její osobnost se totálně mění. Je teď hodná, milá a vůbec se nepodobá té rozmazlené slečně, kterou ještě nedávno byla. Pak se zakouká do svého šéfa Michaela, který chodí se svým synem Davidem k Chesterovi pravidelně na pizzu. Dokonce dá výpověď v obchodě, aby mohla s Michaelem začít randit.
Zdá se, že Kim nemůže být šťastnější. To se ale změní ve chvíli, kdy jí Martha řekne, že peníze stále mají – měla to být pro Kim lekce, protože ji ovládaly jen peníze. Kim sice peníze nepotřebuje, ale když už je zase má, koupí vybavení pro baseballový tým, který Michael vede, a zaplatí i drahý tábor pro Davida. To však Michaela urazí – a navíc nevěří tomu, co mu Kim vypraví o lekci od matky. Michael a Kim se tedy rozejdou. Kim je velmi nešťastná a naštvaná na matku. Ta se pokusí vše urovnat... (TV Prima)

Kamca_

Je fakt, že místama byl tenhle film dost přehnanej. Mně se to ale docela líbilo. Sice trochu romantická vymejvárna, ale jako film na odpolední nicnedělání dobrý. 50%. ()

Malarkey

To si to takhle přijedu domů a přítelkyně vaří a u toho kouká na film. Říkám, že jí to přepnu a ona, ať jí to nepřepínám. Prý v televizi nic jiného nedávají (a to v současnosti máme televizních kanálů už jak nasráno). Tohle se tváří jako sračka a tak neváhám a začnu přepínat kanály. No co byste řekli? Nelhala! Takže v tu chvíli pravobok nabízel nepříjemnej pohled přítelkyně, která volá o to, abych uznal, že měla pravdu a levobok pro změnu nabízí film, kterej není vůbec ničím originální, točí miliarda krát omletej příběh toho, jak bohatá panička zchudne, pak začne pracovat, osamostatní se, zamiluje se a naučí se žít bez peněz. To, že tam je miliarda debilit, které asi evidentně divákům takových filmů budou u prdele, mě dost sere a tak odcházím do sklepa dotřít schůdky, které na to už asi měsíc čekali. Co byste řekli...jak takovej film asi může dopadnout? Já u toho bejt nemusel, abych to pochopil. ()

Heywood

Anna Hutchinson to prostě nemohla utáhnout. Ta proměna zlé ženy bez shakespearovského humoru, ale za to s americkým patosem se dala vydržet tak tak A tím to také končilo. Zápletka 100 x omletá a výchovný efekt zde užitý nikdy nezmění charakter. Na romantiku dobré, lepší dát si vánoční, tam je alespoň milá hudba. ()

gudaulin odpad!

Jeden z řady snímků, ke kterým jsem přišel jak slepý k houslím, když se mi nahrál omylem na harddisk. V žánru romantické komedie se obvykle nehraje na originalitu a chytrost scénáře, obvykle stačí recyklovat zavedené postupy a obsadit sympatické a slušně hrající herce, přidat pár vtípků a publikum to ocení přinejmenším lepším průměrem. Jenže v případě Správné holky nejde o průměr, ale o tupost, která je už v mém případě jednoduše nestravitelná. Vážně jsem měl pocit, že si ze mě scénárista nepokrytě utahuje a herci, pokud by měli v sobě dost důstojnosti, by tomu dali aspoň větší nadhled a pokusili se to nějak ironicky shodit. Bohužel ve snímku se objevují výhradně druhořadí a třetiřadí herci, takže to ani z téhle stránky nikdo nezachraňuje. Není to ani tak špatné, aby to na druhou stranu utkvělo v paměti a pobavili jste se nechtěnou pitomostí. Je to jenom shit, který slouží k výplni vysílání komerčních televizí v reklamně nezajímavých časech. Celkový dojem: 10 %. ()

Martyjoker

Přijdu domů z práce po celém týdnu a tento film byl to jediné, co mě zrovna zaujalo. Byl jsem ve stavu neschopnosti na cokoli myslet a přesně pro tyto stavy je ten film ideální. Když na to koukáte jako na pohádku z moderní doby, nemůžete být zklamaní. Se 44% jsou tu na ČSFD mnohem horší věci, tohle by si zasloužilo aspoň 50%. ()