Šimon a Matouš jedou na rivieru

• Španělsko

Simone e Matteo un gioco da ragazzi

• slovenský

Šimon a Matúš idú na riviéru

Kid Stuff

Komedie

Španělsko / Itálie, 1975, 105 min

Skvela napodobenina panu Spencera a Hilla, dokonce tak dobra ze sem je driv ani nerozeznal :) Ale i kdyz sou hlavni predstavitele jini, tak oba filmy si kvalitou s jejich SH protejsky nezadaji. Film je vtipny, choreografie bojovych scen nevsedni, proste perfektni zabava k pivu a preclikum. Jen doporucuji(6.6.2006)

Co dodat.Prostě skvost:).(9.2.2008)

Tosim má pravdu, ale v tomhle případě je to daleko větší zábava než jamais vu:))(14.9.2003)

Tato komedie s dvojníky Spencera a Hilla nikdy neomrzí. Hodně vtipnej filmek u kterýho se vždy zasměju. Za mě 90% :)(23.2.2014)

• Hellboy

Zdaleka nedosahuje kvalit těch lepších filmů s Budem Spencerem a Terrencem Hillem. Spíše podprůměrná zábava obsahující malé množství rvaček a navíc ještě dost nenápaditých. Tenhle film mi asi brzo vyšumí z paměti.. A kdybych měl někdy v budoucnu zase možnost ho vidět. No, tak to bych si radši pustil Když se rozzlobíme, budeme zlí.(5.5.2009)