poster

Šimon a Matouš jedou na rivieru

 • Španělsko

  Simone e Matteo un gioco da ragazzi

 • slovenský

  Šimon a Matúš idú na riviéru

 • anglický

  Kid Stuff

Komedie

Španělsko / Itálie, 1975, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ingrid
  *****

  "Copak teď asi dělá?" "Šlape chodník, v životě nic jinýho nedělala." "To je fakt, jenže není šlapka jako šlapka! Vona má maturu." :D(2.8.2004)

 • kingik
  ***

  Populární dvojníci Buda Spencera a Terence Hilla, jež vešli do diváckého povědomí coby dobromyslní sympaťáci Šimon a Matouš, měli něco do sebe, ale i jejich filmy trpěly tím, co jsem zaznamenal už i u originální dvojky. Byly mírně slabomyslné a velmi stereotypní. U těchto eskapád moje křivka smíchu párkrát vykazovala vyšší hodnoty, dokonce se objevil náznak něčeho zajímavého se snahou vybočit z daných kolejí, ale bezbřehá trapnost to spolehlivě zabíjela. Nápady se našly, dvojník Donalda Pleasence radost pohledět, nedomrlý strážce zákona neuvěřitelně zábavný, písnička z filmu "On My Way" patřičně chytlavá a ústřední italsko-americká dvojka Antonio Cantafora & Paul L.Smith přiměřeně sympatická. Za pozornost rovněž stojí vynikající český dabing ze staré školy pánů Ladislava Mrkvičky, Rudolfa Jelínka a spol. Od filmu velké zázraky nečekejte, hlavně tvrdé pěsti, razítka,dětsky naivní humor, rychlý spád a mimořádně bídnou obrazovou kvalitu, na níž se značně podepsal zub času. 60%(10.10.2009)

 • Jinny
  ***

  Pořád stejně přiblble zábavný.(13.2.2003)

 • Campbell
  *****

  Moc nemám rád lidi co kopírujou někoho slavného, a tak jsem k 3imonovy a Matoušovi přistupoval dost skepticky. Ale..... Je to bomba, je pravda že je tu dost málo akčních soubojů, ale ten humor z něj jsem si párkrát učůrnul do kalhot. Moc jsem se nasmál a představitelé byly výborní. A navíc ta hudba. Ta hudba:-D(11.5.2010)

 • Mariin
  **

  Kdysi hit tak pro čtrnáctileté diváky. Když jsem to viděl znovu, zjistil jsem jak je to primitivní a eklektické. Vykrádá to gagy z předchozích komedií 60. let. Z nostalgie 2 a půl, ale v podstatě je to ukázkový brak.(28.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace