Šimon a Matouš jedou na rivieru

• Španělsko

Simone e Matteo un gioco da ragazzi

• slovenský

Šimon a Matúš idú na riviéru

Kid Stuff

Komedie

Španělsko / Itálie, 1975, 105 min

• paascha

když mi bylo 12 a běželo to v ČST, druhý den o tom mluvili všichni. Tehdy mě to trochu bavilo, ale když jsem to nedávno zkusil znovu, vydržel jsem u toho cca 10 minut. Jen z nostalgie dávám *, jinak je to odpad(6.12.2007)

Mně je jasný že tomu nemůžu dát víc, protože já jsem si tímhle projít nedokázal, u mě to vyhrál Bud Spencer a Terence Hill a tihle dva to naprosto minulo. Je mi jasný, že kdybych je měl rád od mala, tak jim taky nasázim plnej počet, ale takhle to prostě nejde.(1.10.2008)

• Hellboy

Zdaleka nedosahuje kvalit těch lepších filmů s Budem Spencerem a Terrencem Hillem. Spíše podprůměrná zábava obsahující malé množství rvaček a navíc ještě dost nenápaditých. Tenhle film mi asi brzo vyšumí z paměti.. A kdybych měl někdy v budoucnu zase možnost ho vidět. No, tak to bych si radši pustil Když se rozzlobíme, budeme zlí.(5.5.2009)

Tato komedie s dvojníky Spencera a Hilla nikdy neomrzí. Hodně vtipnej filmek u kterýho se vždy zasměju. Za mě 90% :)(23.2.2014)

Jako dítě jsem žral Spencera s Hillem i Šimona a Matouše, a ve rvačkach ve škole byl za Šimona. Nyní se na to občas kouknu se synem, který se Šimon jmenuje, takže ve rvačce s ním na mě zbývá Matouš. Jinak, když bych to měl porovnat, tak teprve nyní jsem si uvědomil, že největší rozdíl je v tom, že Šimon a Matouš mají mnohem jadrnější jazyk, kdy pro sprosté slovo nejdou daleko. Největším plusem je pro mě velmi chytlavá ústřední melodie On My Way.(23.7.2015)