poster

Maigret a případ mrtvého muže (TV film)

 • Velká Británie

  Maigret's Dead Man

Mysteriózní / Krimi

Velká Británie, 2016, 83 min

Režie:

Jon East

Předloha:

Georges Simenon (kniha)

Scénář:

Stewart Harcourt

Kamera:

Dirk Nel

Hudba:

Samuel Sim

Producenti:

Jeremy Gwilt
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • *CARNIFEX*
  ****

  Lepšie ako prvý Maigret s Beanom. No pre mňa osobne je Poirot proste zaujímavejšie spracovaná detektívka ...(11.1.2017)

 • Marsik
  ****

  PRIMA HD - Jak jsem byl po prvním dílu hodně mile překvapen, že Rowan je skvělý i ve vážných rolích, tak zde už jsem to bral jako normálku. Nebudeme si nic nalhávat, nebýt jeho, rozhodně by to byla ryze průměrná detektivka, kde bylo všechno vyumělkované a předem jasné. Každopádně díky TV Prima za možnost shlédnout 2 krimi s Mr. Beanem během jednoho týdne, navíc s dabingem, kde pan Heřmánek byl hodně zajímavý. 70% (with J.)(13.1.2017)

 • cheyene
  ****

  Přibližně stejné jako první případ Maigreta v podání Atkinsona, avšak více mě zaujalo kladení pasti než případ mrtvého muže. Tím však vůbec neshazuji jinak povedenou kriminální záležitost Jona Easta.(17.1.2017)

 • Politik
  ***

  Bavilo, z filmu bije napětí. Po první projekci 70%. Jsem na vážkách pro další hvězdu. :)(10.1.2017)

 • fragre
  ****

  Opravdu je jeden rád, když vidí filmového policistu, který není ani tvrďák v kožené bundě, ani geniální sociopat, ani jedinec s rozvrácenou rodinou, závislostí na alkoholu a balancující na hranici sebevraždy. Maigret zde působí uměřeně až měšťácky, ale má v sobě důstojnost a soucit. R. Atkinson se prostě nepoměřuje s J. Gabinem či B. Cremerem, svého Maigreta hraje prostě jinak, a to velmi dobře. Našinci nevadilo ani pomalejší tempo vyprávění, je to takové starosvětské a hodí se to k příběhu situovanému do 50. let. Ale když má jeden nějaké ty francouské filmy odehrávající se v Paříží 50. let nakoukané, dobře vidí, že ty exteriéry k Paříži prostě nesedí. To je jistá vada na kráse.(11.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace