Spojenci

Spojenci

Akční / Drama / Romantický / Thriller / Válečný

Velká Británie / USA, 2016, 124 min

• realyze

Skoda, ze zapomneli dopsat scenar. Anebo peripetii sezral pes?(31.12.2016)

Zaujímavá podívaná, ktorá stála za to. Nejde o drámu s veľkým napätím a predsa som si ju užíval. V podstate okrem záverečných 10 minút a scény pádu lietadla tu nie je veľa toho, čo človeka zareže do kresla. Čo tu ale veľmi funguje je príbeh a zápletka a toto všetko je vyšperkované hereckým fungovaním medzi Pittom a Cotillard. Im dvom bolo 100% veriť ten romantický nádych. Finále bolo trošku preemotivované a nemusí dopadnúť podľa chuti diváka, ale nemení nič na celkovej veľkej filmovej kvalite.(14.12.2016)

Potenciál Allied brzdí neoriginální příběh a Pittův facelift. Je to moderní pocta Casablance, ale bez nějaké větší invence film vyšumí rychleji než stihnete opustit kino. Největší zklamání je ale Pittův výkon. Celou dobu jsem měla pocit, že je z poloviny myšlenkami někde jinde, za což může zřejmě omezená mimika. Škoda, film měl určitě na víc.(5.12.2016)

Jako každé pondělí, opět v kině. Tentokrát Zemeckis, ze začátku jsem měl obavy, ale sotva film začal, obavy opadly. Akce, romantika, napětí, film mě nezklamal, až na ten "digitální bordel". Těšil jsem se, že opět uvidím Casablanku, zvláště když teď koketuji s myšlenkou návštěvy Maroka.(2.12.2016)

Od Zemeckisa by som čakal viac.Strojený Pitt tak na 40%.(8.12.2016)