Te3n

Už osem rokov sa nedokáže John Biswas (Amitabh Bachchan) zmieriť so stratou svojej vnučky Angely, ktorú neznámy páchateľ uniesol, a tak každý deň chodí utrápený na políciu, kde sa snaží od detektívky Sarita Sarkar (Vidya Balan) s nádejou zistiť nejaký pokrok v prípade. Jedného dňa unesú v Kolkate malého chlapca menom Ronnie inému mužovi. Páchateľ žiada obrovské výkupné. Keďže postup, akým tajomný únosca koná, je navlas rovnaký prípadu spred ôsmich rokov, polícia sa domnieva, že by mohlo ísť o toho istého zločinca. Preto požiada o spoluprácu inšpektora Martina (Nawazuddin Siddiqui), ktorý viedol vyšetrovanie a pátranie po malej Angele. Jeho vtedajšie zlyhanie ho však poznačilo, a tak od polície odišiel a stal sa duchovným kňazom. Zdá sa, že všetci traja budú musieť tentoraz spojiť sily dohromady a prísť záhadnému únoscovi na stopu. (sochoking)

sochoking

Starému Biswasovi niekto pred ôsmimi rokmi uniesol vnučku a odvtedy chodí s ovisnutou gambou div, že mu do nej nenaprší. Ked' však starému Manoharovi, ktorý - súdiac podľa ksichtu určito neľúbi čo to popiť, unesú vnuka s typickým indickým menom Ronnie, polícia, na čele s inšpektorom Otcom Martinom, začne mať neblahé tušenie, že oba prípady možno majú spoločného únoscu. Kto videl pôvodnú korejskú verziu z roku 2013, odhalí, alebo skôr si hned' všimne, do očí bijúce nedostatky indickej verzie a tým pádom nemôže ísť s hodnotením ponad tri hviezdy. ()

Andrea1717

Príbeh, ako taký dobrý, ale zanechal mnoho nevysvetlených otáznikov, malo to tak byť, alebo len scénaristická nepozornosť, ťažko povedať, nemám rada nevysvetlené veci. Obsadenie dobré, Amitabh ako vetchý starček, stráca svoje kúzlo, v každom filme mi pripadá úplne rovnaký. ()