poster

Páni mají radši blondýnky

 • USA

  Gentlemen Prefer Blondes

 • slovenský

  Páni majú radšej blondínky

Komedie / Romantický / Muzikál

USA, 1953, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Revanx

  Jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete.(24.1.2009)

 • Legas
  *****

  Vše, co jste chtěli vědět o blondýnkách, ale báli jste se zeptat. Rozverná kabaretní show se skvělými hláškami pro rozveselení. Co chtít víc?(26.11.2006)

 • MISSha
  ****

  „♫Tiffany's! Cartier!!!...'' Jediné co mě přimělo se na tenhle příjemný filmeček podívat,byla ústřední diamantová píseň kterou jsem prvně slyšela v Moulin Rouge zafixovanou v podání Nicole Kidman.Zde ji zpívá ''božská Marilyn'' také skvěle,ale Nicole a celková novátorská dynamika písně je prostě lepší.Tenhle snímek není kdoví-jaké dílo,ale má příjemnou atmosféru a nějaká sranda by se taky našlaˇ,kterou všemi deseti zajišťuje úžasně pitomoučká Marilyn Monroe.„♫ But square-cut or pear-shaped,These rocks don't lose their shape.Diamonds are a girl's best friend!''(4.5.2010)

 • sinp
  ***

  Je to poměrně tupá podívaná a ze zvláštního důvodu (nedovedu vystihnout proč) od určité chvíle takřka nesnesitelná. Svoje udělají vyhopsaná hudební čísla, kde hladina cukru přesahuje pomyslnou mez skoro bez ustání. Ale ani to a snad ani Marilyn Monroe (která hraje tu svoji tupou postavu vždy tak dobře, že ošálí všechny) nejsou tím nejhorším. Možná vše vězí v náladě, kterou film zanechává. Všechno je taková pohoda a tak bez chyb, že Vám bude za chvíli špatně jen s toho, že u vás doma vrže gauč a pohasíná světlo. Mám pocit, že Jane Russell jako protihráčka k Marilyn úplně nefunguje, její part jí nevěřím a vadí mi. Ono se těžko radí, komu tohle doporučit. Milovníci pamětnických šlágrů asi nebudou chtít vidět ujetou hudební romanci s IQ 20, pro fandy současných slaďáren (které se až tak moc neliší) to zase bude předpotopní vykopávka. Takže dějiny asi nebudou milé.(22.11.2009)

 • EdaS
  ***

  Krásné technicolorové barvy, božská Marilyn, zbytek bohužel poněkud prostoduchá historka zachraňovaná pár dobrými až výbornými muzikálovými výstupy (zejména Diamonds Are A Girls Best Friend vám dokáže, že na Monroe nemá ani Nicole Kidman v Moulin Rouge). Wilderovským klasikám jako Slaměný vdovec nebo Někdo to rád horké tenhle komediomuzikál nesahá ani po kotníky. 70%(9.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace