Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Revanx

  Jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete.(24.1.2009)

 • raroh
  ****

  Přesně tak to mám rád - film si utahuje sám ze sebe a zároveň ukazuje, že všechny ty sny, s nimiž svými prostředky (v tomto případě na půdorysu romantického hudebního filmu) na diváka působí, jsou vylhané, přesto kouzelné. Takový americký Kristián.(1.8.2010)

 • NinadeL
  ***

  Když mi bylo asi tak deset let, víc se mi líbilo Jak si vzít milionáře. A to se nezměnilo. Jane Russell je jednoduše moc vulgární, ať už s podprsenkou nebo bez. Páni mají radši blondýnky shodou okolností také představují vrchol kariéry tohoto proslaveného problematického výstřihu z Psance. Na druhou stranu, kým chcete líp vyvážit bimbo blond Marilyn, než někým, kdo do minuty svede celý tým olympioniků? We're just two little girls from Little Rock / We lived on the wrong side of the tracks / But the gentlemen friends who used to call / They never did seem to mind at all / They came to the wrong side of the tracks(16.3.2009)

 • EdaS
  ***

  Krásné technicolorové barvy, božská Marilyn, zbytek bohužel poněkud prostoduchá historka zachraňovaná pár dobrými až výbornými muzikálovými výstupy (zejména Diamonds Are A Girls Best Friend vám dokáže, že na Monroe nemá ani Nicole Kidman v Moulin Rouge). Wilderovským klasikám jako Slaměný vdovec nebo Někdo to rád horké tenhle komediomuzikál nesahá ani po kotníky. 70%(9.7.2007)

 • sinp
  ***

  Je to poměrně tupá podívaná a ze zvláštního důvodu (nedovedu vystihnout proč) od určité chvíle takřka nesnesitelná. Svoje udělají vyhopsaná hudební čísla, kde hladina cukru přesahuje pomyslnou mez skoro bez ustání. Ale ani to a snad ani Marilyn Monroe (která hraje tu svoji tupou postavu vždy tak dobře, že ošálí všechny) nejsou tím nejhorším. Možná vše vězí v náladě, kterou film zanechává. Všechno je taková pohoda a tak bez chyb, že Vám bude za chvíli špatně jen s toho, že u vás doma vrže gauč a pohasíná světlo. Mám pocit, že Jane Russell jako protihráčka k Marilyn úplně nefunguje, její part jí nevěřím a vadí mi. Ono se těžko radí, komu tohle doporučit. Milovníci pamětnických šlágrů asi nebudou chtít vidět ujetou hudební romanci s IQ 20, pro fandy současných slaďáren (které se až tak moc neliší) to zase bude předpotopní vykopávka. Takže dějiny asi nebudou milé.(22.11.2009)

 • - V scéne, kde Lorelei Lee (Marilyn Monroe) spieva pieseň o diamantoch, boli na strope zavesené živé ženy, ktoré dostali 50 amerických dolárov za celodennú prácu. Spomínaná diamantová scéna bola natáčaná 11-krát. (AdamCritic)

 • - Honorár Marilyn Monroe (Lorelei Lee) za natočenie tejto snímky bol 18 000 amerických dolárov. (Raccoon.city)

 • - Film potreboval Jane Russell (Dorothy) preto, aby bol zviditeľnený. Presvedčili ju tým, že jej povedali, že bude v titulkoch uvedená ako prvá a dajú jej 5-krát vyšší honorár ako Marilyn Monroe (Lorelei). (AdamCritic)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace