poster

Páni mají radši blondýnky

 • USA

  Gentlemen Prefer Blondes

 • slovenský

  Páni majú radšej blondínky

Komedie / Romantický / Muzikál

USA, 1953, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MISSha
  ****

  „♫Tiffany's! Cartier!!!...'' Jediné co mě přimělo se na tenhle příjemný filmeček podívat,byla ústřední diamantová píseň kterou jsem prvně slyšela v Moulin Rouge zafixovanou v podání Nicole Kidman.Zde ji zpívá ''božská Marilyn'' také skvěle,ale Nicole a celková novátorská dynamika písně je prostě lepší.Tenhle snímek není kdoví-jaké dílo,ale má příjemnou atmosféru a nějaká sranda by se taky našlaˇ,kterou všemi deseti zajišťuje úžasně pitomoučká Marilyn Monroe.„♫ But square-cut or pear-shaped,These rocks don't lose their shape.Diamonds are a girl's best friend!''(4.5.2010)

 • Scrytcher
  ***

  Pěkný milý film, co neurazí. Jane Russell a Marilyn Monroe jsou k nakousnutí.(28.10.2005)

 • Hejtmy
  *

  {262/1001} Já osobně mám raději brunetky než blondýnky, ale co říct k filmu? Snad jen to, že postavit ho celý jen na osobě Marilyn Monroe je trošku málo. V padesátých letech to možná na slušný výdělek stačilo, dneska to může bavit jen fanoušky Marilyn, pro ostatní včetně mě to bude utrpení, protože čistě jako film je to hrůza. 30 %(22.2.2011)

 • betelgeuse
  ****

  Brunety jsou sice možná chytřejší a umějí líp hrát, jenže Marilyn Monroe je tu v cca. tuctu různých kostýmech vpravdě božská. Kam se hrabou odtučňovací kůry a plastická chirurgie! Zbytek filmu sice zas tak slavný není, přesto si poklopec vykřičel 4 hvězdičky.(11.1.2003)

 • kikuka
  ****

  Príjemný, vtipný vzdelávací filmík :")(27.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace