poster

Ulice Cloverfield 10

 • USA

  10 Cloverfield Lane

 • USA

  The Cellar

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Ulica Cloverfield 10

Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Drama

USA, 2016, 105 min

Kamera:

Jeff Cutter

Hudba:

Bear McCreary

Producenti:

J.J. Abrams, Lindsey Weber

Střih:

Stefan Grube

Scénografie:

Ramsey Avery

Kostýmy:

Meagan McLaughlin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  ****

  Čím víc se o novém Cloverfieldu mluví, tím víc se ruinuje unikátní zážitek, takže sem vůbec nemůžu napsat postřehy, které bych ze sebe chtěl dostat. V jádru vám ale stačí vědět "je to super, běžte na to!", Ulice Cloverfield 10 je totiž skvěle napsaná, zahraná, zrežírovaná... a tak vůbec. Všechno je prostě na svém místě a navíc se sem vešlo tolik zvratů a napínavých sekvencí, že komornost vůbec není problém. Tuhle intenzivní hodinu a tři čtvrtě zkrátka potřebujete vidět. A ideálně bez toho, abyste o ní cokoliv věděli! (9/10)(5.4.2016)

 • Radek99
  ****

  Komorní film namixovaný ze zajímavé směsice béčkových žánrů, které se ale nemísí, spíše postupně přecházejí jeden v druhý...škoda toho sci-fi prvku na konci...bez něj by celý příběh byl mnohem silnější...je to ale pech, když přijde konec světa, narazit zrovna na psychopata...který má pravdu :-)(20.5.2016)

 • xxmartinxx
  ****

  Film, který několikrát skočí přes žraloka, ale stejně je fajn. Několikrát je hloupější, než by se zdálo, ale nechcete, aby vám to vadilo. A tak to má být.(7.4.2016)

 • Isherwood
  ****

  Chytrá, svižná, zábavná a s obrovskou chutí zahraná podívaná, jíž možná chybí zásadnější překvapivý moment, který vyplývá ze zasazení do konkrétního univerza, což ale režisér ve finále mění v hlavní devízu pomocí béčkové údernosti; Abrams má na talenty čich. 4 a ½.(21.5.2016)

 • HoneyBunny
  ***

  Dobře zrežírováno (to napětí! ty lekačky!), dobře napsáno (John Goodman je démon!), líbilo se mi, že film stále převrací vaše očekávání. Je Howard jenom divný pošuk, nebo nebezpečný psychouš? Stalo se něco na povrchu, nebo je to jen výmysl? Film vás neustále nechává na pochybách, aniž by to působilo lacině. Co je to ale platné, když ten námět je hrozně okoukaný, jako něco, co mohlo v devadesátých letech být v Bojíte se tmy nebo Krajních mezích. Profesionální tvůrci tak trochu udělali z prdu (jednoduché premisy) kuličku, tedy fungující, fajn film. Filmovým světem ale neotřese ani náhodou.(7.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace