Ulice Cloverfield 10

Ramsey Avery

Kostýmy:

Meagan McLaughlin
  • Wacoslav1

Divnej film. Snažil jsem se do něj dostat, ale absolutně mi to nesedlo. Veškerý dění mě tu spíš uspávalo a na to jak se ten film tváří rádoby chytře, tak podle mě totálně nefunguje. 2* z milosti.25%(17.6.2016)

Šikovná nadstavba k filmu Cloverfield. Nevedel som čo od tohto čakať a aj keď prvá trištvrte hodina nemala s Cloverfieldom takmer žiadnu spojitosť, bola vynikajúca. Svojím napätím, tajnostkárením a pomalým odhlalovaním pôsobila takmer až thrillerovským dojmom. Veľkú zásluhu na tom máju predovšetkým aj herci, na ktorých to celé stojí, vynikajúci Goodman a ešte lepšia lepšia Mary Elizabeth Winstead. 85% - 4*(10.7.2016)

70%(9.7.2016)

Film, který několikrát skočí přes žraloka, ale stejně je fajn. Několikrát je hloupější, než by se zdálo, ale nechcete, aby vám to vadilo. A tak to má být.(7.4.2016)

• D.Moore

Je to doopravdy velké... zklamání. Natočit film o třech lidech zavřených v podzemním bunkru (kdy jeden z nich je divný, druhý divný a navíc nebezpečný a třetí by se prostě rád dostal pryč) bez špetky napětí, to se přece nedělá. A jakkoliv se John Goodman a Mary Elizabeth Winstead snaží, scénář z nich dělá pitomce. Aniž bych chtěl něco vyzradit, musím napsat, že různé věci se v Ulici Cloverfield 10 dějí zkrátka jen proto, aby byly překvapivé, nicméně logické nejsou a když jsem se asi popáté sám sebe ptal "Proboha proč...?", došlo mi, jak moc mě ten film vlastně nudí. Ano, závěr měl konečně slušný spád, nicméně pokud se někdo těší na to, že tentokrát - bez omezení v podobě ruční kamery - něco uvidí, měl by si nechat zajít chuť, protože až na pár krátkých záběrů se obraz třese stejně jako před sedmi lety. Dvě a půl.(13.4.2016)

• - Film se nátáčel pod názvem Valencia. (Ruprechtos)

• - Na IMAX plakátu si po přiblížení domu můžeme hned vedle něj v obilí všimnout robota z produkční společnosti J.J. Abramse - Bad Robot. Na stojanu poštovní schránky je také vyryto jméno Megan. (Pod)

• - Film byl natočen již začátkem roku 2015, až poté přišlo studio s nápadem propojit film se snímkem Cloverfield (2008). Proto se dopsaly a přepsaly některé scény, které se dotočily v březnu 2015. (Ruprechtos)