Barbie: Tajná agentka

USA / Kanada, 2016, 75 min

Conrad Helten

Haim Mazar
  • copterfish

Už jenom podle názvu ,,barbie-tajná agentka" poznáte jaká je to sračka.(1.4.2016)

• kaylin

Ze začátku to vypadá, že by to mohlo být celkem cool špionážní, ale nakonec je z toho jen obyčejný film pro holky a možná i kluky, v kterém se děsivě moralizuje a všechno je v něm neskutečně předvídatelné. Nečekám, že tohle budou skvělé filmy, al tady se nikdo moc nesnažil, ani ty vtipy tu nejsou a celkově stojí atmosféra za prd.(30.3.2016)

• Renie42

Na to, že měli být tajné ty agentky, tak všude bylo růžovo, fialovo i modro. Viděla jsem už několik filmů z dílny Mattelu, ale tohle je slabší. Snaha být jako 007 se nepovedla. Buď stárnu, nebo prostě už nevědí, co vymyslet. Pokud budou plánovat ještě nějaký další filmy s Barbie, tak ať je to aspoň o stupeň lepší.(18.8.2016)

• Prometheus69

Uff.. přežil jsem to... Dotičné osoby, hlavně ty žvatlající nějak zapomněli komu hlavně je tento typ filmu určen.. takže tak to i beru. Stupidnější než M.H.. ale dalo se to.. To už mi víc pitomá přijde ta legendární Beruška a kocour kterou nevím proč všichni vynášejí do nebe.. ani 10minut jsem to nevydržel., to se prostě nedalo! O_o(29.7.2016)

• metal.storm

NO GO TIME! Lepšie by bolo, keby ste ani nevznikli vy kozy troch odlišných rás. Mám ešte jednu výčitku, ktorú som v deníčku zabudla vytknúť. Začneš pádom na hubu a preto to musíš na konci opraviť, lebo by inak film nemohol skončiť? FUCK OFF ty tučná napodobenina pravej Barbie od Mattel.(17.5.2016)