Barbie: Tajná agentka

Animovaný / Rodinný

USA / Kanada, 2016, 75 min

Conrad Helten

Haim Mazar

Rozhodně nejsem fanda panenky Barbie, nicméně poselství o tom, že přátelství, píle a touha po vlastní cestě (byť v hávu dlouhonohé blondýny s pasem bez posledních dvou žeber) má jisté kouzlo. Je až s podivem, že malé slečny nevnímají umělou dokonalost Barbie girls, ale jejich šikovnost, temperament a spoustu technických vychytávek. Film byl roztomilý a tři hvězdy si ve své kategorii plně zaslouží.(28.11.2016)

• metal.storm

NO GO TIME! Lepšie by bolo, keby ste ani nevznikli vy kozy troch odlišných rás. Mám ešte jednu výčitku, ktorú som v deníčku zabudla vytknúť. Začneš pádom na hubu a preto to musíš na konci opraviť, lebo by inak film nemohol skončiť? FUCK OFF ty tučná napodobenina pravej Barbie od Mattel.(17.5.2016)

• Prometheus69

Uff.. přežil jsem to... Dotičné osoby, hlavně ty žvatlající nějak zapomněli komu hlavně je tento typ filmu určen.. takže tak to i beru. Stupidnější než M.H.. ale dalo se to.. To už mi víc pitomá přijde ta legendární Beruška a kocour kterou nevím proč všichni vynášejí do nebe.. ani 10minut jsem to nevydržel., to se prostě nedalo! O_o(29.7.2016)

• JaniiSakova

Ne že bych snad čekala od Barbie filmu zápletku jako od Spielberga, ale tohle bylo tak extrémně předvídatelný, že to až bolí. Jednu hvězdičku dávám za to, jak moc jsme se s kamarádkou nasmály u stopování výrazů hlavního ''záporáka'' při jednom z ''brilantně'' napsaných dialogů. Tahle kopie na Totally spies a Jamese Bonda v růžovém pláštíku je fakt hrůza :D(8.10.2016)

• Sarcasmgirl

Tak už si můžu škrtnout ze seznamu předsevzetí, že sem viděla něco fakt hroznýho :D Chtěla sem si prostrčit prst okem a vyšťourat to ze svých mozkových závitů. Celých 75 minut sem strávila pemýšlením nad tím, které všechny filmy to vykrádá :D(2.4.2016)