poster

Barbie: Tajná agentka

 • USA

  Barbie: Spy Squad

 • Slovensko

  Barbie: Tajná agentka

Animovaný / Rodinný

USA / Kanada, 2016, 75 min

Režie:

Conrad Helten

Hudba:

Haim Mazar
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sarcasmgirl
  odpad!

  Tak už si můžu škrtnout ze seznamu předsevzetí, že sem viděla něco fakt hroznýho :D Chtěla sem si prostrčit prst okem a vyšťourat to ze svých mozkových závitů. Celých 75 minut sem strávila pemýšlením nad tím, které všechny filmy to vykrádá :D(2.4.2016)

 • kaylin
  **

  Ze začátku to vypadá, že by to mohlo být celkem cool špionážní, ale nakonec je z toho jen obyčejný film pro holky a možná i kluky, v kterém se děsivě moralizuje a všechno je v něm neskutečně předvídatelné. Nečekám, že tohle budou skvělé filmy, al tady se nikdo moc nesnažil, ani ty vtipy tu nejsou a celkově stojí atmosféra za prd.(30.3.2016)

 • Renie42
  **

  Na to, že měli být tajné ty agentky, tak všude bylo růžovo, fialovo i modro. Viděla jsem už několik filmů z dílny Mattelu, ale tohle je slabší. Snaha být jako 007 se nepovedla. Buď stárnu, nebo prostě už nevědí, co vymyslet. Pokud budou plánovat ještě nějaký další filmy s Barbie, tak ať je to aspoň o stupeň lepší.(18.8.2016)

 • JaniiSakova
  *

  Ne že bych snad čekala od Barbie filmu zápletku jako od Spielberga, ale tohle bylo tak extrémně předvídatelný, že to až bolí. Jednu hvězdičku dávám za to, jak moc jsme se s kamarádkou nasmály u stopování výrazů hlavního ''záporáka'' při jednom z ''brilantně'' napsaných dialogů. Tahle kopie na Totally spies a Jamese Bonda v růžovém pláštíku je fakt hrůza :D(8.10.2016)

 • metal.storm
  *

  NO GO TIME! Lepšie by bolo, keby ste ani nevznikli vy kozy troch odlišných rás. Mám ešte jednu výčitku, ktorú som v deníčku zabudla vytknúť. Začneš pádom na hubu a preto to musíš na konci opraviť, lebo by inak film nemohol skončiť? FUCK OFF ty tučná napodobenina pravej Barbie od Mattel.(17.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace