poster

Barbie: Tajná agentka

 • USA

  Barbie: Spy Squad

 • Slovensko

  Barbie: Tajná agentka

Animovaný / Rodinný

USA / Kanada, 2016, 75 min

Režie:

Conrad Helten

Hudba:

Haim Mazar
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renie42
  **

  Na to, že měli být tajné ty agentky, tak všude bylo růžovo, fialovo i modro. Viděla jsem už několik filmů z dílny Mattelu, ale tohle je slabší. Snaha být jako 007 se nepovedla. Buď stárnu, nebo prostě už nevědí, co vymyslet. Pokud budou plánovat ještě nějaký další filmy s Barbie, tak ať je to aspoň o stupeň lepší.(18.8.2016)

 • Fatush1
  odpad!

  Stačilo že jsem v Mekáči na to viděl trailer a zkazilo mi to chuť k jídlu...(11.4.2016)

 • metal.storm
  *

  NO GO TIME! Lepšie by bolo, keby ste ani nevznikli vy kozy troch odlišných rás. Mám ešte jednu výčitku, ktorú som v deníčku zabudla vytknúť. Začneš pádom na hubu a preto to musíš na konci opraviť, lebo by inak film nemohol skončiť? FUCK OFF ty tučná napodobenina pravej Barbie od Mattel.(17.5.2016)

 • Sarcasmgirl
  odpad!

  Tak už si můžu škrtnout ze seznamu předsevzetí, že sem viděla něco fakt hroznýho :D Chtěla sem si prostrčit prst okem a vyšťourat to ze svých mozkových závitů. Celých 75 minut sem strávila pemýšlením nad tím, které všechny filmy to vykrádá :D(2.4.2016)

 • Bozvav
  ***

  Rozhodně nejsem fanda panenky Barbie, nicméně poselství o tom, že přátelství, píle a touha po vlastní cestě (byť v hávu dlouhonohé blondýny s pasem bez posledních dvou žeber) má jisté kouzlo. Je až s podivem, že malé slečny nevnímají umělou dokonalost Barbie girls, ale jejich šikovnost, temperament a spoustu technických vychytávek. Film byl roztomilý a tři hvězdy si ve své kategorii plně zaslouží.(28.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace