Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

EvilPhoEniX

Byl jsem zpočátku v obavách, ale nakonec jsem překvapen dvojnásobně nejen jak moc se mi film líbil, ale také jakéj populární hit se v USA z Bad Moms stal, že se už chystá sequel Bad Fathers. Mila Kunis je úžasná a rozkošná a Kathryn Hahn je novodobý ženský Stiffler, ta se zde bezkonkurenčně stará o humor a vychází jí to. Scéna v obchodňáku je boží. Byť je film spíše pro ženské pohlaví, bavil jsem se i já, občas není na škodu sledovat jak si užívají ženy. 75% ()

Arsenal83 odpad!

Úbohosť najhrubšieho zrna. Film je vyslovene určený ženám, ale vykresľuje ich v tak ponížujúcej forme, že sa nakoniec zdá, ako by všetky ženské boli tupé, primitívne a plytké, podobne ako sú tunajšie hlavné predstaviteľky. A to si určite nemyslíme, takže tento zvratok musí každý ochranca dôstojnosti žien poslať do odpadu. ()

Figu

Novodobý Prcičky, kde jsou namísto puberťáků bez zásunu zralý matky, kvasnicový pivo střídaj lihový orgie a mistra Stiflera bezvadně hláškující a skvěle divoká Kathryn Hahn! I když je to težká kokotina a s inteligencí se tento počin minul celkem obloukem, je to hustá prdel až na půdu a to mě baví. Občas člověk holt musí vypnout i u něčeho takhle úchylnýho! 75% ()

venison

I když jsem čekala uvolněnou slátaninu, ta komedie "Matky na tahu" mě mile překvapila.. Jasně, něco je až tupě vyhrocené, ale vesměs jsem se celý film cítila příjemně a uvolněně.. Velmi často jsem se zasmála.. "Matky na tahu" není film jenom matkách, ale především o ženách, na které jsou v současné době kladeny vysoké nároky.. Musí být krásné, štíhlé, nonstop upravené, příjemně naladěné, sexu chtivé, v zaměstnání úspěšné, skvělé organizátorky, finančně nezávislé a perfektně pečující o své děti i drahé polovičky.. Každá žena je tlačena do role superwoman a všechny její superlativy jsou navíc brané jako samozřejmost.. "Matky na tahu" je film, který úsměvnou formou a vyhroceným dějem boří mýty a ukazují, že uvnitř každé ženy je nespoutaná sprostá holka, která se chce dostat na povrch.. Navíc ústřední trojka v čele s Milou Kunis měla pěkně a komediálně zpracované charaktery.. Christina "Melounek" Applegate byla skvělý "padouch", který ovšem nebyl jen černočerný, ale měl i své šedé odstíny.. Navíc hlavní hrdinka nebyla najednou jen cool mamka, ale nesla si za své nezodpovědné chování následky.. Bavilo a moc, taková holčičí jízda po třicítce, a od komedie mi to fakt stačí :-) Od ní nepotřebuji sofistikovaný děj a herecké výkony hodné Oscara :-) ()

Minimie

Jeden z těch filmů, kde je mi úplně jedno, že zápletka není nijak skvostná a většina scén je typicky americkým způsobem přitažená za vlasy. Nechte mozky odpočinout a užijte si jízdu bláznivých matek! Musím říct, že jsem se skvěle bavila a z kina odcházela s dobrou náladou. Na jedno oddychové zhlédnutí paráda! ()

• Vo filme si zahrala aj americká speváčka, textárka a rapperka Kesha, jej scény ale skončili v strižni. (dwdb)

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér