Můj soused Totoro

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Rodinný

Japonsko, 1988, 86 min

Hajao Mijazaki

Hajao Mijazaki

Ciste pragmaticky komentar k tomuto filmu : I believe in ToooTooRoouoo ! - Proste verim v Totoro ! Strejda Hayao me zase 100% presvedcil. Nadhera. Esencialni Kawai zalezitost.(16.3.2008)

Jako je to fajn, ale nějak tomu chybí něco jako příběh. Dětem se to líbí, protože Totoro tam legračné pokřikuje, vizuálně je to samozřejmě super a ani vteřinku jsem se nenudil, ale celkově vzato je to asi nejslabší Miyazaki co jsem zatím viděl.(3.7.2013)

Miyazaki, který se mi doopravdy líbil a nad kterým jsem uvažoval za plný počet. Nestalo se tak, protože moje averze na dvě uječené sestry přerůstala ke konci do těžkého extrému, kdy jsem si musel občas vypínat zvuk, čímž jsem přicházel o nádhernou lyricku hudbu, kterou film nabízí. Krásný příběh, kouzelné potvůrky, barvitá animace.(21.2.2009)

Seoul, World Cup Stadium, Totoro obchod!!!!!! :-) 감사합니다 개똥벌레(19.8.2005)

Dneska s vše a nic neříkajícím optimistickým výkřikem: Totoro! Totoro! Totoro!(22.7.2010)