• hygienik
  *****

  Ja som sa bavil veľmi dobre. A mám radšej ratlíkov než buldogov.(1.8.2008)

 • NinadeL
  *

  Poměrně často mám tendenci zapomínat, že Herzovy filmy jsou tak... pestré. Jednou dole, jednou nahoře. Tady byly předpoklady, dejme tomu, ještě nadějné, například aj tu Macháněho kameru občas žnu. Ale tam kde později barrandovská kritika zvítězila například ve dvojici filmů Anděl s ďáblem v těle a Anděl svádí ďábla nad morálkou 1. republiky, tady rozhodně zůstala myšlenka kritiky mafiánských praktik jen nerozvitou blamáží. Tak alespoň zde bych vypíchla odvážný gag nabízení harému obého pohlaví ;) Vše ostatní trpí za tónů výstupu Janky Kratochvílové a Hevalu. A samozřejmě hláškami o sešitku s autogramy Ivy Janžurové, Felliniho a pana profesora Brousila... "Já tam znám Mastrojányho, Lorenovou a Kardinálovu, ale ty zas neznaj mě. Jinak je členem svazu zahrádkářů."(13.4.2011)

 • rodo
  *

  Jeden z největších paskvilů žánru česká crazy komedie. Vorlíček by z toho asi uměl vykřesat slušný film ve stylu "Pane, vy jste vdova" či "Což takhle dát si špenát", ale k Herzovi se tento druh filmů nehodí. Buldoci a třešně jsou velmi nevtipným a nepovedeným filmem.(29.3.2009)

 • igi B.
  *

  Kolik višní tolik střešní, nebo co... Škoda slov...(28.12.2005)

 • Ištván87
  ***

  Kočičky se koupat smějí, ale nesmějí se ždímat.(16.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace