• duklak2

Neskutečně naivní film, který nezachrání ani plejáda skvělých herců, kteří zde ale neodvedli ani trochu ze svého umění. Nechci to už nikdy vidět.(27.1.2013)

• Niktorius

"Na mazané české podvodníčky nikdo nemá!" Už jen z téhle čeháčkovské věty je mi na blití. A film samotný veškeré obavy jenp odvrzuje a podtrhuje tlustou červenou čarou.(19.8.2007)

• triatlet

Zbytečná parodie na mafiánské filmy, stylizovaný vtip. Škoda nasazení celé plejády herců. Nepomůže ani demaskování Juraje Herze.(12.2.2011)

• NinadeL

Poměrně často mám tendenci zapomínat, že Herzovy filmy jsou tak... pestré. Jednou dole, jednou nahoře. Tady byly předpoklady, dejme tomu, ještě nadějné, například aj tu Macháněho kameru občas žnu. Ale tam kde později barrandovská kritika zvítězila například ve dvojici filmů Anděl s ďáblem v těle a Anděl svádí ďábla nad morálkou 1. republiky, tady rozhodně zůstala myšlenka kritiky mafiánských praktik jen nerozvitou blamáží. Tak alespoň zde bych vypíchla odvážný gag nabízení harému obého pohlaví ;) Vše ostatní trpí za tónů výstupu Janky Kratochvílové a Hevalu. A samozřejmě hláškami o sešitku s autogramy Ivy Janžurové, Felliniho a pana profesora Brousila... "Já tam znám Mastrojányho, Lorenovou a Kardinálovu, ale ty zas neznaj mě. Jinak je členem svazu zahrádkářů."(13.4.2011)

• Peetas

Trapná komedie s hodně českými hereckými hvězdami té doby, kterým šlo akorát podle mého názoru dostat se a natáčet na Západě.(5.2.2011)