• Renton
  **

  Miluji mafiánské filmy a tato česká mafiánská 'parodie' je jednoduše ostuda! Nadupané herecké obsazení vůbec nezabírá, je zde mnoho postav s minimem prostoru a režie je taktéž mdlá.(1.10.2005)

 • rodo
  *

  Jeden z největších paskvilů žánru česká crazy komedie. Vorlíček by z toho asi uměl vykřesat slušný film ve stylu "Pane, vy jste vdova" či "Což takhle dát si špenát", ale k Herzovi se tento druh filmů nehodí. Buldoci a třešně jsou velmi nevtipným a nepovedeným filmem.(29.3.2009)

 • otík
  *

  Parodie na mafiánské filmy v čele s Kmotrem, která se však rozhodně nepovedla. Postavy se míhají jako sochy na orloji, na děj často nemají žádný vliv, a tak i přes plejádu českých hereckých hvězd nemá film absolutně co nabídnout. Děj plytký, slabý a hloupý. Jediné, co asi tak zaujme, je úvodní krvavá střílečka a striptýz, což asi není pěkná vizitka na českou komedii.(2.7.2014)

 • Radyo
  *

  Pokus o vtipnou mafiánskou komedii Juraju Herzovi nevyšel, ale on si spravil chuť jinými filmy a většina herců z tohoto paskvilu taky.(23.7.2002)

 • triatlet
  *

  Zbytečná parodie na mafiánské filmy, stylizovaný vtip. Škoda nasazení celé plejády herců. Nepomůže ani demaskování Juraje Herze.(12.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace