Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky? (Mirius FD)

Antaeus

No tak ja teda šovbyznys nesledujem, ale ani mne neunikla satyra na túto tému. Polnišová ako divoká karta ma miss Slovensko? Latinák ako najsexi muž niekoľko rokov po sebe? A toto niekto berie fakt vážne? Kto pozna Cuky a Luky z Kredenca, musel vedieť, do čoho ide. A kto nie a má aspoň nejaký nadhľad, musel film pochopiť. Je to zabavne a na moje prekvapenie tu skoro neboli trapné okamihy! Výborná satira s VEĽKOU dávkou sebairónie a sebareflexie. Kto nechápe, nech ide nabudúce radšej na Twajlajt.. ()

Johnny.ARN

Ak to poznáte z Kredenca, tak tam idete apriori na komédiu, v ktorej očakávate všetko. Čo ale nakoniec dostanete? Film, ktorý má dej ( !!! ), zápletku, solídne herecké výkony, reklamu na Bory a jeden vtípek, kerý sa isto uchytí ( Na Pleťa! ). Pomedzi to známe herecké tváre, divú sviňu Bambiho, niekoľko záderov do slovenského showbiznisu a v potitulkovej scéne ( áno, presne tak, obsahuje to potitulkovú scénu a dá sa to do nej vydržať ) si dokonca robia srandu aj samé zo seba. Ale. Človek tam ide s vidinou praštenej komédie, kde sa budú gagy sypať z rukáva a preto paradoxnejšie vyznieva fakt, že Všetko alebo nič, čo nie je komédia ako taká, vyznie vtipnejšie a funkčnejšie. Na druhej strane, je to dopozerateľné, čo pri ohlásení filmu asi nikto nečakal, videl by som tam potenciál na dvojku a keď sa to dostane na tv obrazovky, budeme sa s tým stretávať minimálne raz ročne. Pocitovo je to presne tam kde Vojtech. Neurazí, nezabaví. Pocitovo by boli dve, ale Šebovú môžem. 3 z 5 ( Kino Dukla Svidník ) ()

bloodline

Mimoriadne hlboko plytká zábava tak, ako ju nepoznáme z televízneho panelu. Ikonické hlášky, narážky a iné dychberúce perimetre kačacej doby dostanete z ľahkého polpercenta. Všetko ostatné splýva so silene trápnou nudou, úspešne znásilňujúc značku komediálnej istoty. Je síce pravda, že dobre známy prejav dua Šebová/Polnišová by v celovečernom časopriestore sotva obstál, ale vynechať ho takmer úplne, sa rovná škaredej podpásovke na nič netušiacom divákovi. Je to podobný pocit ako, keď prídete do ZOO na biele tigre a namiesto nich premietajú Chlapca v pruhovanom pyžame. ()

Autogram

Myslel som, že to nebude zlé, a že sa to môže, podľa ohlasov, aspoň približovať k priemeru. Mýlil som sa. Aj na crazy komédiu so snahou o satiru treba nejaký zmysluplný scenár a nápad. Tých napadov bolo iba zopár, ako scéna s diviakom, a inak sa len vŕšili trápnosti v štýle Kredencu. Partia poloamatérskych hercov to tiež nezatiahne len tak. –––– Musí to byť úprimné. Lebo úprimnosť lajky prináša. ()

Flego

Keď to mala byť vtipná kritika showbiznisu, tak to bol veľmi chabý pokus. Keď to už predsa len malo nejakú výpovednú hodnotu, zabili to infantilným a debilným "humorom". Dve hlášky mali úroveň, Lasicova a toho bezdomovca. To sú tie lepšie stránky filmu. Všetko ostatné nefunguje. Cuky Luky film je roztrieštenou, naivnou, hlúpou rádoby-komédiou, ktorá nemá nič spoločné s vtipno-satirickými scénkami z televízie. Naposledy som bol takto nahnevaný pri Všetko alebo nič, dokonca musím skonštatovať, že tento filmársky "výron" bol ešte horší. ()

• V momente, keď herečka Zuzana Šebová (Luky) hovorí do interkomu je zreteľne vidieť ako sú spätné zrkadlá v jednu chvíľu zavreté a v druhú zas otvorené. (Patrik.Szent)
  • Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)
  • Natáčalo sa v Bratislave, v Trenčíne, v Trenčianskych Tepliciach, v Banskej Bystrici a v Šamoríne. (BMW12)