Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky? (Mirius FD)

blondboss

Veľké sklamanie. Mám veľmi rád tieto dve postavičky a nedám dopustiť na jednotlivé seriálové gagy. Tento celovečerný snímok na motívy postavičiek Cuky a Luky z relácie Kredenc ale nevyšiel. Nefungoval tu ich typický humor, väčšina scén bola trápna a značne tu chýbal ich typický tón reči, ktorý si každý tak obľúbil. Vzhľadom na dĺžku filmu by to asi ani nebolo možné, ale aj napriek tomu si myslím, že tento film sa tým pádom nemal ani točiť, lebo absentujú v ňom základné zábavné prvky, vďaka ktorým je táto dvojica obľúbená. Škoda. 30 % ()

helrohir odpad!

Tak ako sa dalo čakať, film je nevydarenou zmesou otrasných hereckých výkonov, scenára z pera divej svine a z 90% nevtipných vtipov. Tých pár heftíkov, čo ma dokázalo rozosmiať (Lasica, Pleťo,..) film určite nezachránia. Možno keby film nemal viac než hodinku a pol, bolo by to o niečo znesiteľnejšie, ale ináč bohužiaľ... ()

AndrewNewman

Nejde to, že je tento film naozaj trápny a dejovo prázdny. Každý vedel, že film o Cuky a Luky nemôže mať hlbku a pod. Čakal som však, že sa aspoň párkrát zasmejem, čo sa nestalo. O nejakých hereckých výkonoch sa nedá hovoriť, herci len hovoríli to čo mali v "scenári". K tomu natlačenie známych osobností, kvôli propagácii filmu je úbohé. ()

bloodline

Mimoriadne hlboko plytká zábava tak, ako ju nepoznáme z televízneho panelu. Ikonické hlášky, narážky a iné dychberúce perimetre kačacej doby dostanete z ľahkého polpercenta. Všetko ostatné splýva so silene trápnou nudou, úspešne znásilňujúc značku komediálnej istoty. Je síce pravda, že dobre známy prejav dua Šebová/Polnišová by v celovečernom časopriestore sotva obstál, ale vynechať ho takmer úplne, sa rovná škaredej podpásovke na nič netušiacom divákovi. Je to podobný pocit ako, keď prídete do ZOO na biele tigre a namiesto nich premietajú Chlapca v pruhovanom pyžame. ()

mira007

" Tak tohle se ve VIP v Praze nestane! " No tam se stává kdeco horšího než tohle dílko, které svou odvahou zabloudit do vod žánrů absurdní komedie s prvky společenské satiry si u mne vydobilo respekt ikdyž 50% je trapno, 35% něco dobré ale nedotažené a 15% pecka, kdy jde člověk smíchy do kolen. Takže s ohledem na zdejší hodnocení plné despektu k této odvaze jsem našel věci, kvůli kterým dám pět hvězd: 1) technicky i herecky film slovenské první ligy ( otázka je jen jak moc jste schopni přijmout fakt, že na Slovensku se dá natočit absurdní komedie ) 2) playboy Latinák a cameo důchodce Lasica 3) růžové BMW X6 4) divoká svině 5) alergie na hasicí pěnu jako zlátá tečka, bez níž by bylo hodnocení poloviční ()

• Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)
  • V momente, keď herečka Zuzana Šebová (Luky) hovorí do interkomu je zreteľne vidieť ako sú spätné zrkadlá v jednu chvíľu zavreté a v druhú zas otvorené. (Patrik.Szent)
  • Natáčalo sa v Bratislave, v Trenčíne, v Trenčianskych Tepliciach, v Banskej Bystrici a v Šamoríne. (BMW12)