Příjemná, jednoduchá, silně oddechová horská detektivka s až klasickými postavami s trhlou Veškrnovou, neohroženým příslušníkem VB a vilnou poštmistrovou v čele. 2,5*(18.4.2013)

Být po mém, já bych tu Andulu, co do všeho cpala nos, umlátila holýma rukama během prvních pěti minut. Scénář filmu byl podprůměrný, ale Veškrnová podala velmi dobrý výkon. Toho zvědavýho spratka jsem jí věřila od začátku do konce.(21.5.2011)

• Malarkey

Dagmar Veškrnová zase zbourala jednu naivní. Film ve výsledku je docela nuda, ale na druhou stranu musím říct, že mě na první pohled dokázal zaujmout, hlavně teda díky Dagmar. V neděli dopoledne jsem tak po obědě přestal cokoliv dělat a zaměřil se na Dagmar. Postupem času jsem ale pochopil, že tahle kriminálka je spíš o Dagmar, než o vrahovi. Ještě jsem ale neviděl českej film, co by se odehrával na Sněžce, takže i z tohodle pohledu se film musí náležitě ocenit.(13.6.2013)

• dyfur

....v čase keď prezident Havel pripravoval Chartu 77-jeho budúca manželka bola "perzekuovaná"...."musela" hrať v ďalšom filme a nemala čas na disidentov. /poznámka pre neznalých:po revolúcii si všetko vynahradila/ Film slabý priemer - nutno pozorne sledovať nakoľko je to pomalééééé ako Derick.... PS:pani Veškrnovú som nikdy nemusel - vždy mi bola nesympatická...................(9.4.2013)

• NinonL

Hlavní hrdinka asi měla přehrávat, být nesympatická a nesnesitelná. To se D. Veškrnové povedlo. Ale mně se to nelíbilo.(24.8.2012)