• Lima

Tenhle film je tak utahaný a nudný, že mám podezření, že to byl od Juraje Herze záměr.(2.6.2002)

Veškrnová podává solidní herecký výkon.(11.7.2008)

Z tohohle filmu chci soundtrack!(22.8.2002)

• Marthos

Příšerný film. Dagmar Veškrnová v další sebestředné roli »hubaté nány«, která je proti své vůli vtažena do kriminálního příběhu zmizelé přítelkyně. Poněkud neživotný scénář obohacují některé dobré sekvence v horském hotelu a standardně skvělé výkony Prachaře, Abrháma a Lohniského. V Herzově filmografii ovšem představuje tento film krok zpět.(2.4.2009)

• Tommassi3

"Čoveče, ty máš ale voči !!" Kdo ?? Výtečně živelná začínající Dáša Veškrnová ?? Ale ne, Čmaňa Zedníček !! ;) Pokud se vám to nějak nezdá, vítejte u jednoho z nejslabších bijáků Juraje Herzů, byť s hodně povedeným soundtrackem Bobana Ondráčka..(10.8.2016)

• - Píseň "Až přijde déšť do trávy spát", kterou ve filmu zpívá hlavní hrdinka v podání Dagmar Veškrnové, nazpívala o dva roky později na své LP-album "S písní vstříc ti běžím" Helena Vondráčková. V jejím podání má pozměněný text a soutěžila s ní také na Festivalu filmových písní v Isntabulu. (tulen12345)

• - Mnislav Hofmann hraje nového provozního Rybičku. Stejně se jmenovala i jeho postava inventarizačního revizora Rybičky v předchozím Herzově filmu Holky z porcelánu (1974). (Haniczka)

• - Herec Jiří Němeček, který hraje kuchaře, opravdu sám ve filmu bravurně válí těsto. (M.B)