• NinadeL

Kdepak Dáša, to je číslo. Gazela. Ale v podstatě je dobře, že se Herz už nedostal k tomu, aby Dášin naturel použil rovnou do celé série filmů o Holce. Ty jeho náměty jako Automatická holka mi z jeho úst zněly stejně jako Troškova teorie o 4. díle Slunce, seno a mimozemšťani.(5.3.2009)

• baribal

Dílo které vzniklo za komunismu nemůže být ani jiné... kupříkladu hodní soudruzi esenbáci.(3.1.2009)

Mám strašně ráda tenhle film. Moc hezká kriminálka a Dáša je tu excelentní.(9.8.2010)

Ta komedie je trochu mimo, spíše je to kriminálka s dosti dramatickou hudbou. Odehrávající se v originálním prostředí horské boudy. Dagmar Veškrnová je tady taková blboučká a naivní. Od začátku mi bylo jasné, kdo je vrah. Zajímavá zápletka, děvče z dětského domova jede do Krkonoš hledat svoji kamarádku, kterou někdo zabil. Dagmar Patrasová v pidiroličce je namluvená polsky.(14.10.2008)

• ilemas

V mládí můj hodně oblíbený film s Dášou Veškrnovou, která byla správně ztřeštěná. Dnes už je to nuda.(12.10.2007)