• duklak2
  ****

  Nebyl jsem, nejsem a s určitostí nebudu nikdy zaměřen na kriminálky. Zde ale jsem udělal výjimku. Filmu v podstatě nemám co vytknout. Nechybí mu nic, co by pořádná krimi měla mít. Vidíme solidní příběh s dobře odvedenými hereckými výkony. Musím vyzdvihnout paní Dagmar, na které ve snímku bylo vídět, že z ní bude výborná herečka. Děj nás drží v napětí. Je škoda, že v dnešní době se takové kriminálky netočí. V čem je chyba?(2.6.2010)

 • triatlet
  *****

  Pohodová oddychovka, které nic nevytýkám. 1. Dagmar Vešrnová na začátku své herecké kariéry hraje holku z dětského domova velice přesvědčivě. Její nedbalá artikulace "kuju" ,nebo počítání chlebů, které si dala k párkům, to jsou odzbrojující scény. Hraje opravdu holku na zabití - jak je uvedeno v titulu. Jak je vidět podle některých komentářů, tak právě za to přesvědčivé ztvárnění jí někteří ubírají body (!?) 2. Pohodu, ale i špetku napětí navozuje výborná hudba, a to už od úvodních titulků. 3. Zápletka s botkami je jednouduchá, ale nosná, správně rozvíjená - např. rozhovor s psychologem: "Jak můžete nějakou knihu srovnávat s novými botami?" 4. V rámci žánku vhodně zvolený uzavřený počet podezřelých. 5. na rozdíl od některých současných nebo normalizačních poplatných kriminálek si v tomto filmu nikdo nehraje na vševědoucího náčelníka.(1.2.2011)

 • Blofeld
  **

  Neslaná nemastná kriminálka. Ale Veškrnová je dobrá.(28.5.2005)

 • Fallen_One
  ***

  Sedmdesátá a osmdesátá léta přejí české detektivce. Tohle je jedna z těch průměrných, ale jestli bych měl říct jestli spíš horší než lepší, tak spíš lepší. Mělo to dost dobrou atmosféru. Heh, a opět málo hodnocené.(7.1.2009)

 • LiVentura
  ****

  ..hodně dobrá krimipovídka....Olmer jako vrah...a skvělá atmosféra vysokohorských scenérií dotvářená skvěklou ústřední melodií....až na uječenou Veškrnovou!(28.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace