poster

Smrtelné historky

 • anglický

  Murderous Tales

 • Slovensko

  Smrteľné historky

  (festivalový název)

Animovaný / Povídkový

Česko / Slovensko, 2016, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VášaVF
  ***

  Příběh Dědka Kaktusáka diváka nadchne a donutí koukat na další povídky, které bohužel příběhově nudí. Přesto je to záblesk naděje, že český film by mohl ještě něco dokázat. Tak snad příště.(3.10.2016)

 • dr.fish
  ***

  Na draka a Kaktus jsou vtipné a chytré příběhy. Zbytek je jsem vydržel, ale nenadchlo mne to. Takže průměrné hodnocení 60%. Místy příliš intoušské.(15.12.2016)

 • dopitak
  *

  Český WTF. Kaktusák je tak za 2*, Maják za odpad a třetí čoud trip Velkej chlap za 1*, když budu hodnej. Nelíbilo se a kdyby Kaktusák nebyl první povídkou, asi by to jen málokdo dokoukal.(18.11.2016)

 • hous.enka
  **

  Mám ráda artové animované filmy, ale tohle je na mě zřejmě příliš hluboké. Postavy jsou vlastně všechny dost ošklivé, děj je minimální a atmosféru to během těch 15-20 minut, kolik jednotlivé snímky trvají, nestihne vytvořit žádnou. Nejvíc se mi asi líbil ten poslední snímek s mafiány, jak jezdili kolem Slap (?).(14.9.2016)

 • Stegman
  ***

  Jednotlivé povídky: Dědek Kaktusák ****, Maják **, Velkej chlap *** + Na draka**** (1****, 2*****, 3**). _______ Historky by potřebovaly scenáristicky vypilovat, ale animace byly moc fajn. Nicméně mě docela zarazilo, že jsem tu asi zatím jediný, koho napadlo, že gangster Bruno nápadně připomíná Františka Skálu. Nebo je to snad náhoda, že má ve filmu roličku i Skálův kamarád Aleš Najbrt? (Nemyslím si. :))(19.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace