poster

Smrtelné historky

 • anglický

  Murderous Tales

 • Slovensko

  Smrteľné historky

  (festivalový název)

Animovaný / Povídkový

Česko / Slovensko, 2016, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hous.enka
  **

  Mám ráda artové animované filmy, ale tohle je na mě zřejmě příliš hluboké. Postavy jsou vlastně všechny dost ošklivé, děj je minimální a atmosféru to během těch 15-20 minut, kolik jednotlivé snímky trvají, nestihne vytvořit žádnou. Nejvíc se mi asi líbil ten poslední snímek s mafiány, jak jezdili kolem Slap (?).(14.9.2016)

 • Mrkvič
  ***

  Hodně zajímavé, místy lehce zábavné a vcelku originální. Tři povídky a u všech, ač na délku nějakých dvaceti minut, se vždy dostaví takové otupení. Nakonec ale díky "epickému" závěru musím hodnotit kladně. Prostě ta hodina a kousek jsou akorát na to vykrádání tarantinovek a poslech dobré hudby (také vykradené).(3.11.2016)

 • T2
  ****

  prvá historka je výborná, srší nápaditosťou, hravosťou, je tam súcit, tie ďalšie dve už toľko nedajú, projekt ale snaživý, stojí za pozretie /70%/(27.9.2016)

 • Ramirez85
  ****

  První historka s Budařem krásně smutná, druhá historka úlet, třetí historka prdel po Tarantinovsku (celou dobu jsem si myslel, že jednoho z těch dvou mafiánů dabuje Genzer a druhého Čtvrtníček a on to nebyl ani jeden, shit :-). Ale svojí poetiku mají všechny tři, včetně těch intermezz s drakobijcem. No a samozřejmě ta animace- tleskám, včetně audiovizuálna. Prostě tohle se povedlo, jen víc takovýchto artových radovánek. Co bude teď? Teď? Teď bude tečka, je konec komentáře, Franku... A kurva.(4.11.2016)

 • dopitak
  *

  Český WTF. Kaktusák je tak za 2*, Maják za odpad a třetí čoud trip Velkej chlap za 1*, když budu hodnej. Nelíbilo se a kdyby Kaktusák nebyl první povídkou, asi by to jen málokdo dokoukal.(18.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace