poster

Smrtelné historky

 • anglický

  Murderous Tales

Animovaný / Povídkový

Česko, 2016, 80 min

 • MaximusMax

  Výtvarná a technická stránka parádní (zejména první a poslední povídka). Scénáristicky bohužel o to horší. Už delší dobu se ukazuje, že české animované filmy zabíjí právě špatné scénáře, protože šikovných výtvarníků a animátorů tu máme spoustu. Scénáristi, kde jste...?(21.5.2016)

 • d.beseda
  **

  Tohle mohl být docela zdařilý krátkometrážní film. Mohl. Již první povídka "Antonio Cacto" se mi zdála neúměrně dlouhá a těšil jsem se na ty zbylé. To jsem ještě netušil, že ta první bude také nejlepší. Hned v úvodu a poté mezi každou povídkou byly skvostné a vtipné kreslené gagové grotesky "Na draka" (80%). Druhá povídka "Maják" již byla hodně tajemná a pochmurná, ale po 5 minutách jsem se začal opět hrozně nudit a každý nový záběr na televizní komunikaci s "šéfem" mi docela lezl na nervy (30%). Poslední povídku s názvem "Velkej chlap" bych raději vůbec nechtěl komentovat, aby to bylo publikovatelné. Kromě samotného příběhu jsou nejhorší napsané dialogy. To, že je tento film mládeži přístupný, je při sledování závěrečné povídky zarážející (5%). Celkové dojem z filmu: 35% (Febiofest).(25.3.2016)

 • godycz
  ****

  powered by unreal engine...(19.4.2016)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace