poster

Smrtelné historky

 • anglický

  Murderous Tales

 • Slovensko

  Smrteľné historky

  (festivalový název)

Animovaný / Povídkový

Česko / Slovensko, 2016, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ***

  Originální české animace, proč ne... Konečně signál, že to i u nás jde.(29.8.2016)

 • darkrobyk
  ****

  Nejlepší jsou krátké příběhy Na draka! Samozřejmě proti Drakovi není šance, to je jasné! Příběhy pro mne měly sestupnopu tendenci, nejvíce se mi líbil Kaktusák. Maják - skvělé ponuré, lehce surrealistické s vynikající výtvarnou stránkou. Nejslabší se mi jevil Velkej chlap, ale zase byl nejvtipnější...Výborná animace, skvělá výtvarná stylizace a báječná hudba.Celkově jsou však příběhy, kromě Draka, v poněkud artové poloze, což zřejmě běžným divákům nesedne...(8.9.2016)

 • hous.enka
  **

  Mám ráda artové animované filmy, ale tohle je na mě zřejmě příliš hluboké. Postavy jsou vlastně všechny dost ošklivé, děj je minimální a atmosféru to během těch 15-20 minut, kolik jednotlivé snímky trvají, nestihne vytvořit žádnou. Nejvíc se mi asi líbil ten poslední snímek s mafiány, jak jezdili kolem Slap (?).(14.9.2016)

 • Disease
  *****

  Kdysi jsme bývali animátorská velmoc. Jsem rád, že si na to i dnes občas někdo vzpomene. Hodnocení je hlavně za výtvarnou stránku, i když jednotilvé kousky "pásma krátkých filmů" se mi líbily i scénáristicky, jak laskavý Antonio Cacto, psychedelický Maják, tarantinovský Velkej chlap, tak i ntermezza Na draka 1-3.(30.3.2016)

 • FILMOVKA
  *

  Přirovnal bych to spíše ke studentské tvorbě, než k profesionálnímu filmu. Nebo je to možná celé jenom nějaké umělecké číslo. Každopádně pro běžného diváka absolutně nezajímavé. Nevím, jestli jsem očekával víc.(26.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace