moja zaujímavosť:Film Sladké starosti sa natáčal v Bratislave, Piešťanoch a Orechovej Potôni. (dyfur)(20.9.2014)

Andy Hryc jak pán hlavný... pán čašník je úžasný, zvláště pak jeho metoda a tajemství na výrobu famozního mńamkového francouzského koňáčku.... ó sladká nevědomosti, nepátrejme co konzumujeme v restauracích... :-)(19.6.2005)

Prvá polhodina je na slovenský film neuveriteľne originálna. Slapstick komédia s výborne naaranžovanými scénkami s pointou. Herz nám predstaví Šimona ako chlapíka, ktorý si nevie rady s výberom tej pravej a pripravuje nás na jeho eskapády so ženami. Lenže po prvej polhodine prepne a viac sa začne zaujímať o Hrycovu postavu a jeho milenku, respektíve manželku. Šimon je tak trochu na vedľajšej koľaji, rovnako ako v živote. Súvislý dej tak strieda séria sekvencií, ktoré sa k vtipu vrátia až vo výbornom závere. Ale stále mám pocit, že sa všetci (hlavne scenárista) mohli odviazať ešte viac, respektíve sa sústrediť trochu konzistentnejšie na jednu dejovú líniu. Ja som totiž od začiatku Šimonovi držal palce a tušil, v koho náručí by mal skončiť. Takto návrat k jeho postave pôsobí dramaturgicky slabo. Tú kritiku neberte príliš vážne, ide o to, že som mal minimálne polhodinu pocit, že konečne dám po dlhej dobe slovenskému filmu úprimných sto percent.(18.12.2013)

vždy sa na tomto filme doma bavíme .. debušeee :-)(15.12.2013)

Andrej Hryc v roli vrchniho se svym konakem nema chybu. Neurazi ani hlavni postava cukrare Simona, kterou slusne ztvarnil Emil Horvath. Par vtipnych situaci se ve filmu najde, myslim si vsak, ze restauracni zarizeni ma potencial k vetsi zabave. Mozna, ze se jedna o nadprumernou slovenskou komedii, v ceskoslovenskem meritku je vsak jen prumerna...(20.10.2012)

• - Karol Duchoň sa vo filme ukázal ako spevák na Intergastro 84 v Piešťanoch. Spieval skladbu Mám ľudí rád a bol uvedený dnes už nežijúcou slávnou TV hlásateľkou Elenou Galanovou. (Leotardboy)

• - Režisér Juraj Herz si vyhliadol Emila Horvátha ml. v divadle, kde práve hral hru "Výnosné miesto" a na základe toho ho obsadil do hlavnej úlohy cukrára Šimona Šindelku. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)

• - Kvôli úlohe vrchného čašníka, ktorý sexuálne zneužíva svoje podriadené a popritom pomáha svojej rodine v zmysle socialistického hesla "kto nekradne, okráda svoju rodinu", mal Andy Hryc (Balucha) obavy z návštev pohostinstiev. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)