poster

Aloys

 • Švýcarsko

  Aloys

Drama

Švýcarsko, 2016, 91 min

Režie:

Tobias Nölle

Scénář:

Tobias Nölle
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jhrasko
  *

  Nesympatické, psychedelické, voyersky úchylné. Zlý štart 51.kviff.(12.7.2016)

 • Toto
  **

  Po 55 minúte to išlo dolu kopcom. :-((4.12.2016)

 • iamek
  ***

  [51. MFF KV 2016](12.7.2016)

 • Jhershaw
  ****

  Asi nejmelancholičtější fim, co jsem viděl za hodně dlouhou dobu. Líbilo se mi, že ačkoliv přechází mezi realitou a sněním, působí to lehce, nenásilně, a hlavně povětšinou přehledně. Výborný Georg Friedrich.(6.7.2016)

 • dubinak
  ****

  Velké festivalové překvapení. Aloys je strašně příjemný film, troufám si říct, že pro dost obsáhlé publikum a nemůže nikoho úplně urazit. Vše začíná velice nenásilně. Po audiovizuální stránce byla opravdu balada tento film sledovat. Interiéry i exteriéry jsou vybrány velmi pečlivě, vše má charakter a své kouzlo. Nejvíc mě ale zpočátku ohromil výborný humor, který v Aloysovi zazníval v podstatě celou stopáž. První polovinu považuji za tu lepší. Nemůžu ale říct, že druhou by mě film nějak zklamal. Jen se na to divák musí dívat z nekritického úhlu a nechat se unášet fantazií a melancholickými momenty tamních postav. Georg Friedrich zahrál úžasného pedanta a postaral se o zábavu téměř sám. Pokud by měl humor být ve všech švýcarských komediálních dramatech stejně dobrý jako tady, určitě se nebudu vyhýbat dalším kouskům z tohoto evropského kouta. KVIFF 2016(7.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace