Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Katullka
  ****

  Chcete rychle a jednoduše podcenit tento snímek? Staňte se uživatelem na csfd.cz. Kdyby někdo z těchto lidí sledoval i bonusy na DVD, zjistil by, že se za tento film sám Juraj stydí. Aneb nesnáším KOMUNISTY!(23.1.2010)

 • PinokKio
  ***

  Hvězdička navíc za to, že jsem si na Ferata jako malej nejen sáhnul, ale i jsem se posadil za volant(31.1.2010)

 • Legas
  ***

  V dětství jsem utekl při snové scéně, kdy auto "požírá" Menzelovi ruku. Musím říct, že i teď se mi jeví jako pěkně hnusná. Jde snad o jedinou hororovou scénu. Námět filmu je zajímavý, první polovina filmu je dobrá, ale potom jsem v očekávání gradace příběhu a jeho vyvrcholení nakonec usnul. ŠKODA ;-)(6.3.2006)

 • heyda
  ***

  Můj první český horor, co jsem viděl asi už v 10 letech a tehdá jsem se fakt bál a dodnes nezapomenu na tu scénu, jak jsou tam na tom koberci všichni od krve. Škoda toho lacinějšího provedení, protože námět je to velice originální.(9.1.2010)

 • eraserhead666
  ****

  A ono jde na tom filmu strašně vidět ty cenzorské zásahy, neboť náběhů na drsnější a tvrdší scény to má několik, ale nikdy se skoro ničeho nedočkáme. Myslím si, že ten film je zbytečně moc podceňován a částečně i díky době jeho vzniku. Vždyť i přes cenzorské zásahy obsahuje takřka všechno, co každý správný podprůměrný osmdesátkový horror - nahá prsa (a v kterém jiném filmu můžete obdivovat prsa první dámy?), krev, napínavé a krvavé scény (ta snová scéna je vynikající) a cosi znepokojujícího (neteční lidé u nehod, ta stará babka, jíž trefí šlak uprostřed přechodu), z čeho vás bude mrazit ještě dlouho po skončení filmu. A jako bonus dostanete samotného režiséra ve výborné roli filmového upíra. Angličani si holt v devadesátém roce kupovali upíří motocykl, v socialistickém Československu ale už o devět let dříve jezdili v upířím bouráku. 3,5*(9.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace