Skačkané prázdniny

• Rusko Krjaknutyje kanikuly (více)

Na tichom slnečnom ostrove v ďalekej Číne si pokojne nažívajú mandarínske kačice. Ich život však naruší vojenský oddiel divých kačíc, ktorý pôvodne mieril na Havaj, no keď sem už pristál, rozhodol sa tu zostať a stráviť dovolenku. Kačací vodcovia, mandarínsky cisár Peng Li a vojenský veliteľ Duckmus, sa od prvej chvíle neznášajú. Avšak ich deti - cisárov syn, káčer Longway a Duckmusova dcéra Erika - sa do seba na prvý pohľad zamilujú a nestarajú sa o vojnu medzi otcami. Longwayovi však hrozí veľké nebezpečenstvo. Do malého mesta na pobreží neďaleko ostrova prichádza tajomná a krásna čarodejnica, podmaní si mužov a vyšle dvoch zlodejov, aby ulovili istého veľmi vzácneho káčera. Lonway je totiž Slnečný káčer, strážca života a slnečného svitu, ktorý ochraňuje Slnko pred temnými silami, ktoré by chceli ukradnúť jeho obrovskú silu a krajinu zahaliť do večnej temnoty. Ale prečo chce bosorka uloviť zázračného káčera a ukoristiť všetku slnečnú energiu? Z prostých dôvodov, ktorým rozumie každá žena - aby zostala navždy mladá a krásna. (TV JOJ)

vrch07256732

Ono by to bolo celkom dobré vrátane animácie aj postavičky sa vydarili, no napriek tomu som permanentne pri Tom zaspal. Príbeh jednoduchý, dej nejako neupútal, snaha o vtipky sa moc nedarila, celkovo to plynulo od nikam k ničomu. Že príde happy end každý očakával, tak neviem. Ako celok nesúrodé 2 hviezdy za snahu a animáciu. ()

oveckaoa odpad!

Tohle je jeden z nejhorších animáků co jsem viděl. Animace vypadá jak z 50 let (jsme v roce 2015) o tricích a příběhu ani nemluvím. Všechny postavy jsou tak nesympatické, že mě bylo putna co se s nimi stane. ()

Jeoffrey

To, že máte vcelku slušnou animaci a docela dobrou hudbu ještě neznamená, že jste stvořili dobrý film. Obzvlášť, když máte nepříliš povedený příběh splácaný ze všeho možného a prezentaci příběhu děláte tak, že na diváka vlastně skoro nic nefunguje. Když k tomu ještě přihodíte vcelku nesympatické postavy z nichž jsem dokázal snést asi jen hlavního hrdinu a zapáleného a zamilovaného policistu a jeho psa, pak se mi nikdo nemůže divit, že ve výsledku mě Quackerz příliš neoslnili... Takže moc spatlané, špatně podané a nijak extra záživné, ale koukat se na to dá. 3/10 ()

kaylin

Trochu jsem se toho snímku obával, přece jen, ruský animovaný film zatím moc neoplývá vysokou kvalitou, ale musím říct, že mě překvapilo, že to není až tak hrozné. Není to dokonalá animace, ale pro potřeby příběhu to stačí, a i když je příběh klišovitý, má nějaký ten dobrý moment, nebo dobrou postavu. Lehký nadprůměr. ()

BOURQUE

Nadšenie zo začiatku sa Bohužiaľ rýchlo zmení na frustráciu. Slušné „kreslené“ pozadie, ale nie príliš dobre napísaný scenár a realizovaný snímok. Celé je to veľmi suché a ani charaktery nedokážu dostatočne zachytiť pozornosť diváka. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()