poster

Robot-monstrum (festivalový název)

 • USA

  Robot Monster

Sci-Fi

USA, 1953, 66 min

Režie:

Phil Tucker

Scénář:

Wyott Ordung
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Oktavianus
  odpad!

  Co to...? Kdo to...? Proč to...?! Proč tam byly opakující se záběry na dinosaury? Proč ta nadržená chlupatá koule mektala cosi o tom, že chce být člověkem?Proč tam všude létaly bublinky z bublifuku? Proč mladé nenapadlo nic lepšího než se jít šmajchlovat do křovin v takovou chvíli? Proč... ale, kašlu na nějaké otázky, stejně je to jedno, jediný relevantní dotaz zní, proč byla tahle ultrakravina natočená? Proč jsem se na ni celou hodinu díval? A proč mi je jako po lobotomii?(22.3.2014)

 • dobytek
  odpad!

  Tvůrci týhle šílenosti snad museli bejt zhulený, jinak si to nedokážu vysvětlit. Film jsem viděl v rámci pořadu MST3K, kde během filmu pořád někdo vykřikuje "vtipný" hlášky jako "This monkey is schizophrenic." a podobně, takže to byl ještě větší opruz a u filmu jsem v kuse nevydržel dýl než tak 20 minut. Naštěstí je film hodně krátkej, takže jsem to po částech nějak přetrpěl až do konce a teď se můžu chlubit, že jsem viděl největší píčovinu na světě.(1.5.2006)

 • Webb
  **

  Komedie, která si dělá srandu sama ze sebe, mj. sled scén nepatřících k sobě, jako by byly vytrhnuty z několika jiných filmů a poskládány k sobě, u nichž každá nová informační hodnota nové scény je v přímém protikladu některé z předchozích. [5/10](3.12.2011)

 • paascha

  uf, já to taky viděl:-)) Nemůžu se rozhodnout, na kterou stranu se přiklonit, jestli odpad nebo *****, tak radši nehodnotím.(1.6.2007)

 • Tom Hardy
  odpad!

  Jedním slovem neuvěřitlené. Stačí kožich gorily, helma potápěče a máte mimozemšťana. Pár několika minutových záběrů, které použijete hned několikrát a máte hodinový film. Stoprocentně přehrávající herce, šílenou hudbu a máte o zábavu postaráno na celej den (jako parodie jednozačně na pět hvězdiček)...(15.12.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace