Robot-monstrum (festivalový název)

Sci-Fi

USA, 1953, 66 min

Phil Tucker

Wyott Ordung

Najrýchlejší sobáš v dejinách kinematografie! Jedna jebačka v tráve a v ďalšej scéne už sú svoji. "Budeš si so mnou hrať na rodinu?" :D(2.2.2016)

• Oktavianus

Co to...? Kdo to...? Proč to...?! Proč tam byly opakující se záběry na dinosaury? Proč ta nadržená chlupatá koule mektala cosi o tom, že chce být člověkem?Proč tam všude létaly bublinky z bublifuku? Proč mladé nenapadlo nic lepšího než se jít šmajchlovat do křovin v takovou chvíli? Proč... ale, kašlu na nějaké otázky, stejně je to jedno, jediný relevantní dotaz zní, proč byla tahle ultrakravina natočená? Proč jsem se na ni celou hodinu díval? A proč mi je jako po lobotomii?(22.3.2014)

• Toshiro

Ani legrační mi to bohužel nepřišlo,oproti většině hodnotících.(26.11.2005)

[FOD 2014] Ten pocit, když filmový monstrum chodí před plátnem a diváci si hrají s bublifuky, který dostali před projekcí… Ještě že sem si dal před projekcí panáka se sérem proti účinkům kalcinátorovejch paprsků smrti, který vypadalo a nejspíš i chutnalo jako nealkoholickej Iron. Čistě logicky a bez emocí uvažující Romani nakonec nevyhubili posledních 6 přeživších Humanů ani diváky v sále. Taky vám začalo být líto toho vraždícího mimozemskýho monstra, který vypadá jako gorila s helmou z pravěkýho potápěčskýho skafandru s anténkami, když se tak nešťasně zamilovalo? BTW tak si říkám, že neutěšenejch postapo snímků s téměř vyhubeným lidstvem v 50. letech asi moc nevzniklo. Nádherně film vystihla Lindiště.(16.3.2014)

• Tsunami_X

Uměle vybudovaný kult a nesnesitelná nuda v kombinaci s nezvládnutou filmovou stránkou tvoří z tohoto díla produkt, který stojí maximálně za odškrtnutí na poli rarit, ale jako samostatný celek a bez davové/divácké hysterie v žádném případě nefunguje a zklamanému příjemci přináší pouze tupou oživenou fotografii bizarních výjevů.(11.10.2003)